Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: 1500zł jaKI SILNIK

  1. #21
    Użytkownik Awatar zakit
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Mateusz
    Auto
    Silvia S12/Laguna
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3,751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brianconer Zobacz posta
    nie wiem skąd wy sie pourywaliście wasze wpowiedzi przypominają mi te typu "zeby zrobic turbo to musisz miec minimum 10k".
    koles sie pyta jaki swap do 1500a wy ze zaden, jak sie chce to mozna wyrwac d16z6 i to bez problemu, za tansze pieniadze dostajemy swap d16a9/z5 i zostaje nam jeszcze na wiązące sie z tym inne wydatki(plyny uszzcelki itd) co jakis czas mozna natknac sie na sedana z silnikiem z6 za poltora klocka silnik bierzemy reszta na czesci i mamy swap prawie za darmo..tylko nie piszcie mi ze plote bzdury bo troche w tym siedze i wiem jak jest a moja wiedza nie jest oparta tylko na czystej teorii zaczerpniętej z internetowych forum..

    chyba jednak, bo rozumiem ze jak kupisz styranego z6 za 1500 to reszte sam wyczarujesz? olej, woda,paski, rozrzad, cokolwiek innego, uszczelka czy inne badziewie. rozumiem ze to wszystko w cenie 1500zł?
    ty to ja ci dam swoja bude, bo stoi bez silnika, i 1500 i mi zeswapuj. chociaz na lapach powieś, reszte sam zrobie, bo bedziesz krzyczal ze za robocizne tysiac...

    za 1500 ciezko jest sie zmiescic w wymianie na ten sam silnik, a co dopiero dlubac cos innego.

  2. #22
    Użytkownik Awatar pytonmt
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Piotrek
    Auto
    EJ9 D15Z8
    Skąd
    ok.myslenic
    Posty
    151

    Domyślnie

    D15Z8 kompletny swap z angola(ze stara skrzynia z mojego umierającego D14) + rozrząd + paski nowe + MTF nowy w skrzyni + regulacja zaworów + gruba chłodnica z VTI 1700 mnie wyszło jeździ lepiej i mniej pali

  3. #23
    Użytkownik Awatar Dissnej
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Mazda 3 Skyactiv G
    Skąd
    PL
    Posty
    3,446

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plama25 Zobacz posta
    WITAM mam do dyspozycji 1500zł chciałbym sie zapytac jaki silnik moge kupic zamiast d14z4 może jakiś d16y7 lub d16w3 lub jaki 1.5 vitek ?? co byście radzili kupić??
    Z całym szacunkiem drodzy koledzy ale czy z uwagą i zrozumieniem przeczytaliście pierwszy post? Przecież jak byk jest tam napisane KUPIĆ ZA 1500zł a nie KUPIĆ I ZESWAPOWAĆ ZA 1500zł. Też mam D14, które dogorywa i zdecydowałem się na swap na D15Z6. Taki silnik spokojnie za 1000zł można wyhaczyć a pozostałe koszty zależą od tego co, gdzie, u kogo itd. itp. Skoro gość pyta o sam koszt zakupu silnika to po co klepać posty typu dozbieraj drugie tyle. Poza tym nie każdy używa samochodu do zapie*dalania więc nie każdemu potrzebna jest B-seria czy choćby D16. Jeśli tak jak ja ktoś wykorzystuje samochód w 90% w mieście na dojazdy do pracy to spokojnie D15Z6 z krótszą skrzynią wystarczy + ogarnąć wydech i dolot i jest git i wcale nie trzeba wydawać 3 czy 5 tys. na sam motor a przy tym spalanie jest akceptowalne.
    Ostatnio edytowane przez Dissnej ; 28-10-12 o 19:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •