Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Brak nawiewu na wszystkich biegach...

Użytkownik Awatar Poll
    Auto
    PUG 407sw

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vincent Zobacz posta
    A ja Ci powiem ze niedawno tak miałem i wykręciłem wentylator, podłączyłem na krotko i chodził. Wiec włożyłem go na miejsce. Wyciągnąłem wszystkie bezpieczniki te obok kierownicy jeden po drugim a później jeszcze te pod maska i poruszałem kostkami. Po tym zabiegu jak ręka odjął wentylator działa

Wiem że to mało profesjonalne wskazówki ale jak chcesz to spróbuj możne akurat zadziała a to tylko chwila roboty
    Bezpieczniki zlokalizowałem za to odpowiedzialne i prąd jest - odpada. Pod maską niespalony.
    I też odkręcałeś całą konsolę środkową?

Użytkownik Awatar Vincent
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    MB3 D15Z8

Domyślnie

Ja nic nie odkręcałem Wyciągałem wszystkie kostki i bezpieczniki nie zwracając uwagi na to od czego są, później przekręciłem stacyjkę i wentylator ożył

Użytkownik Awatar goku10sdl
    Imię
    Piotrek
    Auto
    Honda Prelude V

Domyślnie

no u mnie jedna wyszła ładnie a druga w połowie się zatrzymała i musiałem coś z nią zrobić

Użytkownik Awatar Poll
    Auto
    PUG 407sw

Domyślnie

To u mnie raczej nie to ; P Bo znalazłem te bezpieczniki, a nic innego za to nie odpowiada. A bez sensu wyciągać kostkę od wentylatora silnika czy chłodnicy, albo bezpieczniki szyb elektrycznych ; DD A po wyjęciu schowka jest jakiś dostęp do kabli? Może coś się poluzowało?

Użytkownik Awatar goku10sdl
    Imię
    Piotrek
    Auto
    Honda Prelude V

Domyślnie

rozbierz konsolę i zobacz. albo wykręć wiatrak i zobacz czy będzie działał na krótko. jak tak to stawiam na pokrętło.. za nim jest sporo kabli może coś jest nie tak

Imię
    Krzysiek
    Auto
    MB3 D15Z8

Domyślnie

Dostęp do kabli powinien być nawet bez wyciągania schowka i tam będzie taka kostka. W ogóle myślę że dobrze będzie wyciągnąć wentylator i sprawdzić go pod aku. A z tym wyciąganiem wszystkiego też uznałem to za bezsens ale kolega mi tak podpowiedział i pomyślałem że nie zaszkodzi i w rezultacie pomogło

Użytkownik Awatar Poll
    Auto
    PUG 407sw

Domyślnie

Ale rozebrać tą konsolę to katorga...I jeszcze śruby, których pewnie nie da się odkręcić ; ) Takie moje szczęście... Napisałeś rozbierz konsolę albo wykreć wiatrak? Da się ominąć rozbiórkę "pół auta"? ; )

W paru punktach co mam zrobić? ; )
    Czy pokrętło też jest do wglądu tylko po rozebraniu konsoli środkowej? Czy da się ręką przez otwór na radio coś podociskać?
    Jutro poświruje coś. Jak nie pomoże to podjadę do elektryka. Ja nie mam nerwów do elektryki.

Imię
    Krzysiek
    Auto
    MB3 D15Z8

Domyślnie

Z konsolą gorzej ale wentylator możesz sprawdzić bo to tylko trzy śrubki i kostka do odpięcia

Użytkownik Awatar Poll
    Auto
    PUG 407sw

Domyślnie

Od schowka pasażera? Widać go?

Imię
    Krzysiek
    Auto
    MB3 D15Z8

Domyślnie

Tak. Musisz zapuścić tam żurawia pod schowek najlepiej jakąś latarka zaświeć

Uprawnienia umieszczania postów