Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Predkosciomierz czasem sie zawiesza ?

Mieszany widok

  1. #1
    Użytkownik Awatar Saiti
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Mariusz
    Skąd
    Worldwide.
    Posty
    6,889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez UgaBuga Zobacz posta
    Witam mam problem ze predkosciomierz czasem sie zawiesza, normalnie pokazuje predkosc i nagle wskazowka opada, czasm wogole nie pokazuje predkosci i pozniej nagle pokazuje ? Czego to moze byc wina ?
    Z doświadczenia Ci powiem, że to wina prędkościomierza. Podmień całe zegary albo sam prędkościomierz.
    [ ] Nie odpowiadam na ŻADNE pytania techniczne poprzez PW
    [ ] Nie możesz założyć tematu w giełdzie? Widocznie nie masz 30 postów i odpowiedniej aktywności na forum. I NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESKOCZENIA TEGO

  2. #2
    Użytkownik Awatar reaktor
    Dołączył
    Apr 2007
    Auto
    JEGIE 5
    Posty
    5,555

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Infi Zobacz posta
    u kumpla jest cos lepszego, wskazowka po wylaczeniu zatrzymuje sie pod skala i jak rusza to startuje od konca czyli leci tak 220-210-200-190 itd.
    Ej kur@a u mnie zjechała na sam dół i nie wiem co robic i jest pod ogranicznikiem . Ma ktos jakos patent bo rozbieranie licznika słabo mi sie widzi

  3. #3
    Użytkownik Awatar UgaBuga
    Dołączył
    Aug 2010
    Imię
    Artek
    Auto
    Ej2 De15Be7
    Skąd
    HRadom
    Posty
    2,053

    Domyślnie

    No to fajnie.. nie wiem teraz sie jeszcze cos takiego zrobilo ze predkosciomierz oszukuje na predkosci, strasznie wolno sie podnosi wskazowka od 0 do 20 i do 40, oszukuje o 20 km bo jak pokazuje 60 to jade 80... czego to moze byc wina ? Wydaje mi sie ze to zegary chyba.. ?

  4. #4
    Użytkownik Awatar CzechuXX
    Dołączył
    Jul 2018
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Renault Megane2.0T
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    260

    Domyślnie

    A masz możliwość żeby podczas tego zatrzymania licznika podejrzeć w komputerze jaką prędkość pokazuje?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •