Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Predkosciomierz czasem sie zawiesza ?

  1. #11
    Użytkownik Awatar karpik85
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Michał
    Auto
    EG4 D15B2
    Skąd
    Kraków / Michało
    Posty
    1,565

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yotomeczek86 Zobacz posta
    Popraw luty w elektronice od prędkościomierza.
    Dokładnie tak ! Problemem są popękane luty w elektronice pod licznikiem, trzeba to dokładnie rozebrać, odłączyć płytkę elektroniki od "silniczka" (cewki) wskazówki i przelutować wszystko co się da. Ja miałem popękane luty na stykach od płytki do "silniczka" i dokładnie takie rzeczy się działy, albo wskazówka się blokowała albo zjeżdżała do końca pod ogranicznik.

  2. #12
    Użytkownik Awatar UgaBuga
    Dołączył
    Aug 2010
    Imię
    Artek
    Auto
    Ej2 De15Be7
    Skąd
    HRadom
    Posty
    2,053

    Domyślnie

    No to fajnie.. nie wiem teraz sie jeszcze cos takiego zrobilo ze predkosciomierz oszukuje na predkosci, strasznie wolno sie podnosi wskazowka od 0 do 20 i do 40, oszukuje o 20 km bo jak pokazuje 60 to jade 80... czego to moze byc wina ? Wydaje mi sie ze to zegary chyba.. ?

  3. #13
    Użytkownik Awatar Maroo1981
    Dołączył
    Jun 2013
    Imię
    Marcin
    Auto
    D16Z6 V.gen'93 usa
    Skąd
    Poznań
    Posty
    100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tesel Zobacz posta
    Witam kolegów.Moja Hania;1995r V gen. Mam trochę inny problem z prędkościomierzem.Mi on nie wariuje,jak to było opisywane wielokrotnie,tylko zatrzymuje się ciągle w tym samym miejscu.Na prędkości 75km/h.Jest tak,że jak jadę agresywniej i wskazówka minie ten punkt dość szybko,jest ok.Natomiast jak jadę spokojnie to w 80% zatrzymuje się.Wystarczy jednak,że puknę w szybkę i już jest dobrze.Zdarza się to różnie.Nie raz jeżdżę dwa tygodnie i jest ok.,a nie raz zdarza się to kilka razy dziennie.Dodam jeszcze,że wskazówka nie drży tylko wychyla się płynnie.Będę wdzięczny za pomoc.
    Kupiłem drugi licznik i znowu sie zatrzymuje przy takiej samej predkosci przy ponad 70km/h ta sama sytuacja. Taki drobiazg a naprawdę wk**wia!!! W lecie jak bedzie cieplej wymienie na 3ci licznik. Albo coś trzeba innego wymienić - czujnik jakiś albo nie wiem co??!

    POMOCY RATUNKU

  4. #14
    Użytkownik Awatar CzechuXX
    Dołączył
    Jul 2018
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Renault Megane2.0T
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    260

    Domyślnie

    A masz możliwość żeby podczas tego zatrzymania licznika podejrzeć w komputerze jaką prędkość pokazuje?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •