Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79

Wątek: CR-Z, za i przeciw, ogólne info

  1. #31
    Użytkownik Awatar CMQ
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Corvette
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    719

    Domyślnie

    W trasie 8? Trochę spokojniej z przepustnicą (co wcale nie oznacza wolniej) i sprawa załatwiona. Ja moją pierwszą trasę po kupnie auta z BS do GA nie znając kompletnie auta, tryb Sport, klima, wyprzedzanie ogarnąłem w 6,7l.
    Myślę, że to kwestia techniki o poznania auta u Ciebie.

    nie musi byc szybko ale zadowalajaco do oferowanej mocy i calej tej wymyslnej hybrydy
    124km to nie tak dużo, pytanie co kogo zadowala i czego się oczekuje. Jak dla mnie, to biorąc pod uwagę KM i nm vs masa, to jest zadowalająco. Nie nazwałbym tej hybrydy wymyślną, to prosto działający, drobny usprawniacz a nie jakieś cudo, myślę że źle to auto postrzegasz.

    moje EP pali 6-7 w trasie.. a po miescie nie wiele wiecej
    Mhm. Wspominałem już, że nie urodziłem się wczoraj?

  2. #32
    Użytkownik Awatar kasik
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Kasia
    Auto
    K20 :)
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CMQ Zobacz posta
    W trasie 8? Trochę spokojniej z przepustnicą (co wcale nie oznacza wolniej) i sprawa załatwiona. Ja moją pierwszą trasę po kupnie auta z BS do GA nie znając kompletnie auta, tryb Sport, klima, wyprzedzanie ogarnąłem w 6,7l.
    Myślę, że to kwestia techniki o poznania auta u Ciebie.
    mozliwe, nie mowie nie.. po prostu mowie o takim lekkim rozczarowaniu jak na pierwszy raz.. ale im dalej bedzie sie je poznawac tym moze byc lepiej
    Cytat Zamieszczone przez CMQ Zobacz posta
    drobny usprawniacz a nie jakieś cudo, myślę że źle to auto postrzegasz
    troche w pierwszej chwili i wrazeniu jak cudo.. duzo wskaznikow, ikonek itp. do tego poznanie co jak dziala i czemu tak a nie inaczej.. dla mnie wymyslnie.. nie mniej jednak jest oryginalnie i tego nie da sie zaprzeczyc

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    Łódź
    Posty
    352

    Domyślnie

    duzo zalezy od techniki jazdy, mnie auto pali w trasie 5,3-5,5 a w mieście przy obecnej temperaturze 7.5 latem na szerokich kapciach stała 6.8
    Ale nie jeżde na ludzie stosuje eco driving, Wolno nie jeżdze bo zawsze kazdy mi marudzi że z szybko a innym z tym samym silnikiem palą po 9-10
    Generalnie duzo zależy jak kto jeździ, mam sąsiada co zawsze pałuje colota do oporu i mu pali 13 z silnika 1.6 ;-/ Ale gdzie tak jeździc i po co ??
    ja nie widze miejsca na zapieprzanie po mieście bo drogi nie fajne, duzy ruch i zawsze moze Ci ktos wyskoczyć i mieć zonka na całe zycie jak kogoś zabijesz

  4. #34
    Użytkownik Awatar kvas
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Jarek
    Auto
    VIII gen-ialna
    Skąd
    radom-wawa
    Posty
    1,146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CMQ Zobacz posta
    124km to nie tak dużo, pytanie co kogo zadowala i czego się oczekuje. Jak dla mnie, to biorąc pod uwagę KM i nm vs masa, to jest zadowalająco. Nie nazwałbym tej hybrydy wymyślną, to prosto działający, drobny usprawniacz a nie jakieś cudo, myślę że źle to auto postrzegasz.
    Helou. Śledzę ten wątek bo mnie strasznie jara ta furka. Też myślałem, że z tym silniczkiem to trochę słabo jest, ale pojeździłem 1,5 h i mam już inne zdanie na ten temat. Straszna frajda jest w prowadzeniu tego autka taki medżik Pozdrawiam i zazdraszczam posiadaczom.

  5. #35
    Użytkownik Awatar [H] Dylu [H]
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Tomek
    Auto
    CL9 & CB600F
    Skąd
    MMz
    Posty
    4,675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kvas Zobacz posta
    Helou. Śledzę ten wątek bo mnie strasznie jara ta furka. Też myślałem, że z tym silniczkiem to trochę słabo jest, ale pojeździłem 1,5 h i mam już inne zdanie na ten temat. Straszna frajda jest w prowadzeniu tego autka taki medżik Pozdrawiam i zazdraszczam posiadaczom.
    Marketingowi Hondy należy się Nobel

  6. #36
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2008
    Imię
    JACK
    Auto
    Cupra300/Mustang G
    Skąd
    Stolica
    Posty
    960

    Domyślnie

    samochod testowałem wczoraj dzien i noc:> jest *****isty prowadzi sie lepiej o itr!! co do osiagow to w 100procentach wystarczajace tak apropo nowy range rover przy 200psach ma 9setek do setki , tutaj natomisat elastyka samochodu jest zadziwiajaca !! co do spalania zalalm 95 za 50pln przy pustym zbiorniku i przejechalem 170km!!!! w wawie bez korkow
    co do samego samochodu nie wiem kto nim wczesniej jezdzil natomiast cr-zta załatwiał mi kolega z Malowniczej mam pełna gwarancje i leasing oraz fv na 100% wiec w sumie mnie to wali bo za 2 lata zmienie pewnie na cr-z typer lub civica typer jesli takowe wyjda :> jezdzilem ostatnio wieloma naprawde fajnymi furami lexem gs450h is350,z370 nismo , is-f i naprawde jestem zdziwiony jak ten samochod sie prowadzi POLECAM

  7. #37
    Użytkownik Awatar kvas
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Jarek
    Auto
    VIII gen-ialna
    Skąd
    radom-wawa
    Posty
    1,146

    Domyślnie

    Srać na Nobla od czasu jak go dostał Obama . To autko po prostu fajnie hula i tyle.

  8. #38
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2008
    Imię
    JACK
    Auto
    Cupra300/Mustang G
    Skąd
    Stolica
    Posty
    960

    Domyślnie

    Ja mam prosbe do osob ktore nie jezdzily cr-zetem w wypisuja tutaj jakies bzdury!! do salonu hondy i zabrac samochod na jazdy probne dopiero potem cos pisac! ja szukałem samochodu do pracy mogłem wydac 100tys i wybrałem crzeta wiec widocznie jest w nim cos czego nie maja inne furki :> tsk naprawde jest malo innowacyjnych samochodow wszystko na jedno kopyto! na niemce nawet zygac bym nie chcial natomiast z japoni cr-z , mazda mps3 , z370 , nowa mazda 6 i tyle tak naprawde ciezko cos fajnego kupic kochajac japonce! moj kolega kupil golfa gti ze skrzynia dsg wiecej jezdzi zastepczymi samochodami jak swoim:>> dla mnie liczy sie przyjemnosc z jazdy bylem bardzo sceptycznie nastawiony do crzeta po przeczytaniu opini troubla doszedłaem do wniosku ze warto sprawdzic w koncu koles sprzedal mi itr-ge:> i faktycznie bylem zajarany po pierwszej jezdzie natomist dopiero po otrzymaniu furki do domu widze mase jej zalet , niesamowita pozycja za kiera dzie samochod wydaje sie bolidem sportowym i siedzi sie cos ja w del solu z tym ze duzoooo wydgodniej , fotele grzeja plecki , muzyczka *****iscie gra , ledki sie pala , przez panoramiczny dach podziwialem proby fajerwerkow na bemowie , spalanie jak w romecie, na trybie sport wydymalem w jezdzie w zakretach kolege co posiada civica type s + i musiał sie namach zeby mnie dogonic na prostej:> tylko ze mi spalil 7,5 a jemu 13scie :>> nie mozna sie rownac z integra ale ta palila mi wiecej po remoncie silnika i wszystkich performance oleju jak wachy:> była glosna wpieprzała wache i wkłądałem w nia srednio 10tys rocznie wiec powodzenia a w korkach stałem tak samo jak lanos czy tico:>> nikogo nie namawiam do kupna crzeta bo to całe szczescie samochod nie dla kazdego raczej dla osob lubiacyhc wyjatkowe samochody wyrozniajace sie z tłumu :>>SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2012H

  9. #39
    Użytkownik Awatar TrOuBLE
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    Arek
    Auto
    CR-Z
    Skąd
    Kraków
    Posty
    474

    Domyślnie

    HIXX, super że jesteś zadowolony. Zakładaj temat i wrzucaj foty!

  10. #40
    Użytkownik Awatar [H] Dylu [H]
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Tomek
    Auto
    CL9 & CB600F
    Skąd
    MMz
    Posty
    4,675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kvas Zobacz posta
    Srać na Nobla od czasu jak go dostał Obama . To autko po prostu fajnie hula i tyle.
    A ja ciągle jestem zdania, że na takie samochody będzie czas, jak już rynek motoryzacyjny nie pozostawi innego wyboru - czyli za jakieś 10 lat Natomiast do póki przeciętnego człowieka stać jeszcze na tankowanie paliwa do samochodów palących 10l i więcej, ale dających dzięki temu to czego od samochodów oczekuje większość fascynatów motoryzacji, czyli fun z osiągów a nie poziomu gadżeciarstwa - to trzeba się takimi autami cieszyć ile wlezie

    Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •