Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nowe hamulce

  1. #1
    Użytkownik Awatar lukiasz
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Shuttle
    Skąd
    wawa/fałtekowo
    Posty
    724

    Domyślnie Nowe hamulce

    nowe hamulce
    bo tamte mialy dosyc po 20 kilku tysiacach i 17"

    plyn hamulcowy motul rbf 600
    tarcze nacinane ATE
    klocki EBC green stuff z nową formułą
    za tydzien powinny byc jeszcze skarpetki spoona na zbiorniczki w komorze silnika hiehie (bling bling)

    no i zobaczymy jak bedzie teraz hehe


    generalnie na starych hamulcach byl problem rzucanai kierownica przy hamowniu, i zbyt szybkiego przegrzewania sie dodam ze plyn zawsze zmienaic co wymiane hamulców hehe i byl wczesniej ferrodo racing 5.1 osobiscie odradzam bo syfny byl po 20 tys jak gnój ochyda



    i widok z felga zimowa heheh (obdrapana)


    na razie docieram wiec niedlugo napisz co i jak i zmierze dlugosc hamowania to wam tez napisze

  2. #2
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    a jaki zacisk ochydny, gryzie sie z zielonym klocuchem
    co spowodowalo ze wybór padl na nacinane ATE PowerDisc ???
    czekamy na testy !!! :-)
    ja tez musze zakombinowac na przodzie z tarczami z tamtego cifa, bo przy ostrym hamowaniu drga kiera
    SPPJ Member

  3. #3
    Użytkownik Awatar lukiasz
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Shuttle
    Skąd
    wawa/fałtekowo
    Posty
    724

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LIO
    a jaki zacisk ochydny, gryzie sie z zielonym klocuchem
    co spowodowalo ze wybór padl na nacinane ATE PowerDisc ???
    czekamy na testy !!! :-)
    ja tez musze zakombinowac na przodzie z tarczami z tamtego cifa, bo przy ostrym hamowaniu drga kiera
    zacisk ochydny bo ciagle czeka na pochromowanie ale chyba sie nie doczeka wiec go pomaluje ładnie na wiosne i tyle na zime takich rzeczy nie robie nie warto!

    ATE zalatwil mi kolega za dobra cene a ze nigdy na nich nei jezdzilem i znajomi tez nie to postanowilem sprawdzic na wlasnej skorze co to jest warte :wink:

    no mi tez drgala i jak sie okazalo mojej jazdy gladkie EBC nie wytrzymuja a w del solu daly rade hehe tyle ze roznica w mocy jest spora :wink:

    zobaczymy jak teraz bedzie

  4. #4
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    w mom 3D z tylu mam gladkie ATE, a z przodu gladkie Brembo, no i roczek wytrzymaly i nic nim nie jest. Do tego mialem klocki ATE, dobre do tego zestawu, ale pylily strasznie i sie skonczyly szybko. Mysle ze to jest dobra firma, ale czas pokaze.
    Mówisz zacisk w chromie, ....hmmm moze to jest i mysl, bo przez chwile myslalem nad swoimi na wiosne, no i czerwien odpadala, z racji lakieru karoserii o innym odciemiu czerwieni, a zaciski w tym samym kolorze bylyby nie ciekawe. Ale chyba walne na ZLOTY. 8)
    SPPJ Member

  5. #5
    Moderator Awatar Rikoo
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    B16A2 Green Grinde
    Skąd
    S1 Rikoo
    Posty
    8,929

    Domyślnie

    No jestem bardzo ciekawy testow tez mysle nad zmiana na wiosne takze test bedzie wskazany

  6. #6
    Użytkownik Awatar lukiasz
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Shuttle
    Skąd
    wawa/fałtekowo
    Posty
    724

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rikoo
    No jestem bardzo ciekawy testow tez mysle nad zmiana na wiosne takze test bedzie wskazany
    no jak juz je dotre to zmierze gtechem droge hamowania ze 100km/h i mam tez zapisana droge jak byly niezbyt sprawne te przypalone to jeszcze niech ktos poszuka moze seryjnej drogi hamowania na pewno gdzies kiedy musieli to podac a wtedy sie zrobi tabelke porownawcza!! a moza i tak takie zestwienie na strone zrobic z roznymi opcjami!!

  7. #7
    Użytkownik Awatar bObOrObOl
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Robert
    Auto
    EJ6H22 blk półmat
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,404

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukiasz
    no jak juz je dotre to zmierze gtechem droge hamowania ze 100km/h i mam tez zapisana droge jak byly niezbyt sprawne te przypalone to jeszcze niech ktos poszuka moze seryjnej drogi hamowania na pewno gdzies kiedy musieli to podac a wtedy sie zrobi tabelke porownawcza!! a moza i tak takie zestwienie na strone zrobic z roznymi opcjami!!
    Hmm to ja też zmierzę drogę hamowania u siebie (przód EBC: zielone klocki i gładkie tarcze, tył seryjne bębny po 122kkm). Nawet nie wiedziałem, że g-tech ma taką opcję. Trzeba rozpędzać się szybko, czy niekoniecznie?

  8. #8
    Użytkownik Awatar lukiasz
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Shuttle
    Skąd
    wawa/fałtekowo
    Posty
    724

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bObOrObOl

    Hmm to ja też zmierzę drogę hamowania u siebie (przód EBC: zielone klocki i gładkie tarcze, tył seryjne bębny po 122kkm). Nawet nie wiedziałem, że g-tech ma taką opcję. Trzeba rozpędzać się szybko, czy niekoniecznie?
    masz tak ze dokrecasz do 100km pokazuje ci czas na 100 i hamujesz ostro i on wtedy zlicza w stopach droge hamowania!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •