Strona 3 z 2228 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 22436

Wątek: pytania i odpowiedzi - VI gen EJ/EK

Mieszany widok

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Hubert
    Auto
    Honda Civic VI coupe
    Skąd
    Bełchatów
    Posty
    5

    Domyślnie

    Jaka cewka do d16y7? Czy pasuje od innego silnika?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    34

    Domyślnie

    Mam EJ9 z silnikiem d16z6 i kolektor chińczyk typowy, przyszedł czas na dalszą część wydechu. Myślę że 2" będzie odpowiedni i tutaj moje pytanie: od jakiego modelu wydech ma taką średnicę (2") i pasuje p&p. Chodzi głównie o kształt bo uchwyty itd mogę przerobić. Czy np może być od coupe?

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Damian
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Mosina
    Posty
    115

    Domyślnie

    Czy da się zamontować szyberdach elektryczny do civica VI gen Hatchback ??

  4. #4
    Użytkownik Awatar arko1233
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Aras
    Auto
    Civic I <3 Rally
    Skąd
    Syców
    Posty
    116

    Domyślnie

    Jak zabrać się za demontaż tapicerki z prawych drzwi w HB . Nie ma elektroniki. Cały bok wygląda jak by był 2cześciowy ale czy taki jest? Muszę się dostać do głosnika i powymieniac przewody.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    koledzy...czy półoś prawa krótka, będzie pasowała od 1,4 do 1,5 w 6gen ?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Imię
    Marek
    Auto
    EJ9 2001
    Skąd
    Poznań/Police
    Posty
    30

    Domyślnie

    hej, mam takie pytanie, po walce z bagaznikiem w moim EJ (Cieknaca woda lampa i nie tylko http://poradnik.telewizor.eu/lutowanie-smd.html ) od rozbierania i skladania plastikowych boczkow, wszystko mi trzeszczy;/ wina CHYBA? wyrobionych spinek itp? jest sens wymieniac wszystkie spinki? moze ktos ma inny pomysl? tylko nie typu wlanie pianki montazowej :P
    Ostatnio edytowane przez kail87 ; 26-06-19 o 11:15

  7. #7
    Użytkownik Awatar inco
    Dołączył
    May 2007
    Auto
    EK4
    Skąd
    KrK
    Posty
    151

    Domyślnie

    Witam,
    potrzebuję szybkiej odpowiedzi na pytanie:
    Jaki przegub zewnętrzny do EK4? Patrząc na sklepy internetowe to wychodzi, że każdy civic może jeździć na każdym przegubie, nieważne ile jest zębów i jakie ma wymiary Jak ktoś wie to bardzo proszę napiszcie mi ile ma mieć zębów przegub do b16a2 średnicę itd. wszystkie wymiary. Zdarzyło mi się już zamówić przegub wewnętrzny na przeguby.pl gdzie pan się upierał, że to ten, a przyszedł przegub na drugą stronę, za przesyłkę płaciłem dwa razy i auto rozgrzebane stało 4 dni.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Auto
    EK4 HB
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    33

    Domyślnie

    1. Z konkretnie jakiego modelu accorda/innej hondy można wsadzić chłodnicę do EK4? Sprawdzałem wymiary różnych modeli i nie są nawet zbliżone standardowej chłodnicy
    2. Czy pompę oleju da się regenerować i czy ma to sens, bo regenerowany magiel to mi zdechł po roku?

  9. #9
    Użytkownik Awatar lub3cki
    Dołączył
    Jun 2009
    Imię
    Daniel
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Brzozów
    Posty
    558

    Domyślnie

    mam taką sytuacje, że na lpg auto zaczęło mi trochę przerywaći szarpać przy dodawaniu gazu w niskich partiach obrotów. Od jakiegoś czasu kuna zagląda mi pod maskę i dość dawno temu lekko nadryzłą jedną żyłe od sondy ale nic się nie działo po tym zajściu. Może teraz nadgryzła ją bardziej ale nie przegryzła. Zakleiłem to izolacją ale problem nadal występuje. Na pb jest ok. Czy coś da się zrobić z tą sondą? czy ona jest winna?

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Auto
    EK4
    Skąd
    olsztyn
    Posty
    182

    Domyślnie

    Pytanko: Gdzie sie odpina kabelek od abs z prawej tylnej strony? Potrzeba mi wyjąć wzdłużny wahacz, został mi tylko kabelek i niewiem jak sobie z nim poradzić... Samochód civic ek4 96r.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •