Strona 2244 z 2244 PierwszyPierwszy ... 12441744214421942234224222432244
Pokaż wyniki od 22,431 do 22,436 z 22436

Wątek: pytania i odpowiedzi - VI gen EJ/EK

  1. #22431
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,119

    Domyślnie

    Szukam hondowskich numerów części następujących rzeczy:

    - zestaw doświetlania zakrętów:



    - zestaw spryskiwaczy reflektorów przednich:



    - akcesoryjna owiewka szyberdachu z dyfuzorem, pasująca również do innych generacji Hondy Civic:



    Manual'em w formacie *.pdf do wymienionych wyżej akcesoriów również nie pogardzę.
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


  2. #22432
    Użytkownik Awatar Vakeee
    Dołączył
    Apr 2023
    Imię
    Wojtek
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mam moi drodzy problem z klaksonem u siebie - mianowicie nie działa. Niestety poprzedni właściciel dał się ponieść wyobraźni i nie ma dwóch wtyczek do klaksonu, tylko znalazł się tam jakoś przekaźnik i zdecydowanie za dużo pokręconych kabli, z czego jeden z ów przekaźnika wyrwany. Po kliknięciu klaksonu na kierownicy słychać klik pod deską, bezpiecznik pod maską jest cały. tu pojawia się moje pytanie - czy do klaksonu idzie jeden kabel?, jeśli tak, to jak rozdzielę go na 2 sygnały do 2 tonów, oczywiście do tego uziemienie, to czy taki najprostszy układ będzie działać?

    Cytat Zamieszczone przez login Zobacz posta
    Szukam hondowskich numerów części następujących rzeczy:

    - zestaw doświetlania zakrętów:

    - zestaw spryskiwaczy reflektorów przednich:

    - akcesoryjna owiewka szyberdachu z dyfuzorem, pasująca również do innych generacji Hondy Civic:

    Manual'em w formacie *.pdf do wymienionych wyżej akcesoriów również nie pogardzę.
    Napisz do @ferio98jdm na instagramie. Pomoże z numerem doświetlania zakrętów, bo ma je zamontowane, a może i z resztą coś się uda.
    Ostatnio edytowane przez login ; 23-12-23 o 09:55

  3. #22433
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vakeee Zobacz posta
    Napisz do @ferio98jdm na instagramie. Pomoże z numerem doświetlania zakrętów, bo ma je zamontowane, a może i z resztą coś się uda.
    Ja rozmawiałem z Jakubem na długo przed tym zanim tutaj cokolwiek napisałem.
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


  4. #22434
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2024
    Imię
    Krzysztof
    Auto
    Honda Civic VI 1.5
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Honda Civic VI 1.5 Vtec-E. Mam problem ze zbyt wysokim spalaniem benzyny dzisiaj pokazało około 12l/100km, ostatnio sprawdzałem miałem 8.6 czy to normalne spalanie w mieście? zaznaczam że 12l/100 wyszło mi w trybie eco HELP

  5. #22435
    Użytkownik Awatar LukasEG8
    Dołączył
    Apr 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Hądą obecnie EJ2
    Skąd
    Poznań
    Posty
    136

    Domyślnie

    Hej
    mam taki przypadek autem, civic VI coupe 1.6

    silnik 1.6 d16a6, ssak d16y8 komp obd1 z mapą d16a6
    komp wpięty w wiązkę z przejściówką obd1-->obd2

    głównie chodzi tu o zachowanie immobilisera, wygląda jakby go w tym innym kompie nie było, po gaszeniu silnika zaświeci i gaśnie kontrolka z licznika IMO (zielona),
    ze stacyjką też było kombinowane, kluczyk dorabiany, można go nawet wyjąc w trakcie włączonego silnika
    myślałem nad zmiana stacyjki na sprawną, komplet razem z wkładkami,
    moje pytanie, czy da sie zmienić stacyjkę i mieć rozłączone całe IMO


  6. #22436
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2023
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witajcie,

    Przychodzę z pytaniem na które usiłowałem znaleźć odpowiedź, ale niestety nie znalazłem.
    W moim Civicu 6 coupe z motorem d16y7 odwróciła się panewka, a co za tym idzie szukam nowego serca do auta i znalazłem niedaleko siebie d16y8, który siedział w del sol.

    Zastanawiam się, czy sam słupek da wsadzić na zasadzie plug in, czy będę potrzebował nowej wiązki silnika czy też innych rzeczy ? Silnik kupuje bez skrzyni i osprzętu i zastanawiam się czy będę potrzebował czegoś jeszcze aby wszczepić serce do swojej Hondy.
    Ostatnio edytowane przez login ; 06-02-24 o 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •