Strona 2237 z 2244 PierwszyPierwszy ... 1237173721372187222722352236223722382239 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,361 do 22,370 z 22436

Wątek: pytania i odpowiedzi - VI gen EJ/EK

  1. #22361
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Imię
    Mateusz
    Auto
    Ej6
    Skąd
    Poznań
    Posty
    39

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Wszystkiego dobrego na święta. Szybkie pytanko. Wymieniałem wczoraj chłodnice w ej6. Oczywiście nie było korka chłodnicy więc założyłem stary i mam pewne niepokojące przeczucie. W starej chłodnicy po zakręceniu korka na chłodnice da się go wdusic tak jakby ta sprężyna pracowała co jest pod spodem. W nowej chłodnicy po zakręceniu korka bardzo ciężko jest go załapać ale da się, ale jak go zakręcę to wydaje mi się że ten krążek co jest od spodu dociska maxymalnie do denka korka (nie da się go wdusić jak w poprzedniej chłodnicy). Czy tak ma być czy muszę poszukać innego korka? Chłodnica firmy hart ale wszystkie Chinole chyba wyglądają tak samo. Pozdrawiam

  2. #22362
    Użytkownik Awatar kazik2_h9w3
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    Acco K24
    Skąd
    Łódź
    Posty
    5,291

    Domyślnie

    Z tego co kojarzę były przynajmniej dwa rodzaje korków
    Jedne były głębsze a jedne płytsze tylko nie wiem czy wgl da się ten głębszy założyć w płytsze gniazdo

  3. #22363
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Imię
    Mateusz
    Auto
    Ej6
    Skąd
    Poznań
    Posty
    39

    Domyślnie

    Jak się nie mylę to mam ten krótszy ale i tak jest za duży. Jak mi się wydaje i patrze na to, to ta obręcz co jest w środku na sprężynie powinna pracować pod ciśnieniem. Mam taki korek jak na zdjęciu i chodzi o to co zaznaczyłem

    Kod:
    https://zapodaj.net/b1582ad2916b9.jpg.html
    Wydaje mi się że powinienem mieć taki korek

    Kod:
    https://zapodaj.net/f7049c145dc8b.jpg.html

  4. #22364
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    741

    Domyślnie

    Zakładał ktoś regulatory położenia świateł do lamp DEPO typu Stanley? Regulatory też typ Stanley. Do prawej się wkręcił bez problemu, do lewej nie chce wejść.

  5. #22365
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartek28124683 Zobacz posta
    Zakładał ktoś regulatory położenia świateł do lamp DEPO typu Stanley? Regulatory też typ Stanley. Do prawej się wkręcił bez problemu, do lewej nie chce wejść.
    Równie dobrze mógł Ci się nie wkręcić do prawej, a wkręcić do lewej.
    Masz gównianej jakości gwint w lewym reflektorze i oto cała tajemnica. W sumie to powinieneś się cieszyć, że Ci się udało wkręcić chociaż w jeden reflektor.
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


  6. #22366
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    741

    Domyślnie

    Tam nie ma żadnego gwintu zanim się wkręci regulator Lampy są nowe ale widać nie ma co cudów oczekiwać. Świecić świecą ale regulacja elektryczna raczej nie działa tak jak powinna.

  7. #22367
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartek28124683 Zobacz posta
    Tam nie ma żadnego gwintu zanim się wkręci regulator
    Z całym szacunkiem ale pierdoły wypisujesz teraz.

    Obawiam się jednak że jest, a raczej powinien być gwint wewnętrzny w części odbłyśnika, w którą się wkręca metalowy trzpień silniczka sterowania reflektora.
    A jeśli faktycznie nie ma i silniczek montujesz na wcisk to nie chciał bym tego nawet za darmo, bo nie ma to prawa działać poprawnie.

    Cytat Zamieszczone przez bartek28124683 Zobacz posta
    Lampy są nowe ale widać nie ma co cudów oczekiwać. Świecić świecą ale regulacja elektryczna raczej nie działa tak jak powinna.
    Bo z gówna bata nie ukręcisz.
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


  8. #22368
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    741

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login Zobacz posta
    Z całym szacunkiem ale pierdoły wypisujesz teraz.

    Obawiam się jednak że jest, a raczej powinien być gwint wewnętrzny w części odbłyśnika, w którą się wkręca metalowy trzpień silniczka sterowania reflektora.
    A jeśli faktycznie nie ma i silniczek montujesz na wcisk to nie chciał bym tego nawet za darmo, bo nie ma to prawa działać poprawnie.



    Bo z gówna bata nie ukręcisz.
    Nie wciskam, tylko wkręcam kręcąc imbusem od góry. Jeśli dobrze widziałem to otwór w który miał wejść trzpień był gładki.
    Nie spodziewałem się cudów po Depo ale OEM są już niedostępne
    Jak będzie się je dało ustawić na stacji to ujdzie, stare już prawie nie świeciły.

  9. #22369
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Imię
    Adrian
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Zamość/ Puławy
    Posty
    152

    Domyślnie

    Witam proszę o pomoc potrzebuje uszczelkę klapy bagażnika do ej6. Może ktoś już to testował i pasuje jakiś zamiennik. Stara mam lekko porwana

  10. #22370
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez @di Zobacz posta
    Witam proszę o pomoc potrzebuje uszczelkę klapy bagażnika do ej6. Może ktoś już to testował i pasuje jakiś zamiennik. Stara mam lekko porwana
    Nie znajdziesz zamiennika takiej uszczelki.
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •