Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: B16A2 LPG

  1. #11
    ArturVF500
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TENCIO
    lukiasz ale co ty za glupoty gadasz!!!!przeciez w instrukcji tego silnika jak byk stoi ze nie wolno na gazie jezdzic bo silnik zniszczy!!!!!tylko kitajce sa takie glupie ze wszystkie taxi u nich jezdza na lpg...moze dlatego ze zaden spec polak im nie powiedzial ze gaz niszczy silnik?!
    sie juz tak nie bulwersuj Honda i gaz to tema ktory zawsze wywolywal duzo kontrowersji i to nie tylko wsrod gejow; ot taki nasz narod klotliwy i trzeba to przebolec

    pozdrawiam
    Artur

  2. #12
    Użytkownik Awatar lukiasz
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Shuttle
    Skąd
    wawa/fałtekowo
    Posty
    724

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArturVF500
    Cytat Zamieszczone przez TENCIO
    lukiasz ale co ty za glupoty gadasz!!!!przeciez w instrukcji tego silnika jak byk stoi ze nie wolno na gazie jezdzic bo silnik zniszczy!!!!!tylko kitajce sa takie glupie ze wszystkie taxi u nich jezdza na lpg...moze dlatego ze zaden spec polak im nie powiedzial ze gaz niszczy silnik?!
    sie juz tak nie bulwersuj Honda i gaz to tema ktory zawsze wywolywal duzo kontrowersji i to nie tylko wsrod gejow; ot taki nasz narod klotliwy i trzeba to przebolec

    pozdrawiam
    Artur
    hehe jakby mi mama dawala na benzynke tez bym sie bulwersowal ale ja znam ta druga strone mocy .....

  3. #13
    Użytkownik Awatar polkar
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Karol
    Auto
    Del Sol
    Skąd
    Wieruszów
    Posty
    2,371

    Domyślnie

    Trafia mnie!!! Mialem VTi na gazie. Grunt to dobrze zestrojona instalacja. To tyle! Narka!

  4. #14
    Użytkownik Awatar Peter
    Dołączył
    Aug 2004
    Imię
    Piotrunio
    Auto
    V For Volvo
    Skąd
    Z Warszawy
    Posty
    3,047

    Domyślnie

    Profanacja! Jak bede kiedyś obrzydliwie bogaty to zapałce komu trzeba i każde zrobić poprawke w konstytucji zabraniajaca montowania LPG do japońskich wiertarek. :P

    LPG do Polonezów i do Fiatów 125p. 8)

    Wracając do tematu to w Kobyłce mam ziomków którzy się zajmuja LPG...

  5. #15
    chichol
    Gość

    Domyślnie

    Nie rozdzierajcie szat koledzy. Łatwo jest narzekać radosnym chłopcom, którym rachunki za benzynkę płacą rodzice.. Gorzej jeśli ktoś nie zarabia zbyt dużo, lub auto wykorzystuje w pracy lub działalności. Większość ludzi jednak w tym kraju musi pogodzić marzenia z prozą życia. Nie oburzajcie się więc tak panowie bo jest ono pełne hipokryzji.

    Pozdrawiam

  6. #16
    Użytkownik Awatar Adam R.
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Adam
    Auto
    z rurek
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    1,955

    Domyślnie

    Jakiej firmy instalacja i czy masz katalizator :?:

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,568

    Domyślnie

    juz sie tylko nei wypowiadajcie kto tu za kogo placi rachunki.

  8. #18
    Użytkownik Awatar zender
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    MARKI
    Posty
    85

    Domyślnie

    Tak mam katalizator i jest to EMMEGAS. A tak w ogole to kto powiedzial ze ja zagazowalem, po drugienie zabardzo chce mi sie ja sciagac bo pali przy ostrzejszej jezdzie 11 litrow gazu wiec przy placeniu na stacji jest roznica, wiec prosze sie nie wypowiadac jakie to zle jest ze b16a2 na gazie jezdzi. Potrzebuje tylko pomocy jak to zestroic i kto to zrobi. Pozdrawiam

  9. #19
    Użytkownik Awatar Adam R.
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Adam
    Auto
    z rurek
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    1,955

    Domyślnie

    no i wlasnie jest problem ze strojeniem bo masz katalizator, a gaz stroi sie tak samo jak benzynke (troszke inny AFR powinien byc) czyli sonda w wydech i strojenie. A skoro masz katalizator to bedzie raczej strojenie na czuja (tu dodac tam odjac i zobaczymy jak chodzi).

  10. #20
    Użytkownik Awatar zender
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    MARKI
    Posty
    85

    Domyślnie

    to co proponujesz wywalic katalizator??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •