Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: B16A2 LPG

Użytkownik Awatar zender

Domyślnie B16A2 LPG

Mam taka sztuke zagazowana ale chyba nie zabardzo jest zestrojona poniewaz po pierwsze czuc roznice miedzy gazem a bezyna (a jest to bezposredni wtrysk gazu) a po drugie na wolnych obrotach czesto przelacza sie sam na bezyne.Moje pytanie jest takie czy gdzies w wawie ktos bedzie potrafil to zestroic po normalnie nerwy mnie biora juz na ta instalacje.
    pozdrawiam

Użytkownik

Domyślnie

boze zagazowywanie b16a2 powinno byc prawnie zabronione!!!!!!

Członek honorowy SCKP Awatar Furious
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG3 K20A2

Domyślnie Re: B16A2 LPG

Cytat Zamieszczone przez zender
    na wolnych obrotach czesto przelacza sie sam na bezyne
    VTi biedaczysko broni sie przed gazem jak tylko moze
    Sprzedaz, modyfikacja komputerow OBD1 i strojenie Hond (Crome D,B,H-seria oraz Hondata K-seria)
    w w w . s t r o j e n i e h o n d . p l

omnipower
    Gość

Domyślnie

Profanacja[*]

Moderator Awatar TENCIO
    Imię
    bartek
    Auto
    kilka Hundów

Domyślnie

skonczcie pierdzielic bo sie juz tego słuchac nie da! facet pyta o adres servisu a tu juz sie zaczyna jazda!na potrzeby takich debat za i przeciw gazu proponuje zrobic osobny watek by nie zasmiecac postow z konkretnymi pytaniami. niestety sam nic ciekawego nie wnise swoim postem bo nikogo w wawie nie znam, moge polecic za to warsztat w bydgoszczy jezeli czasami tam bywasz. wartalo by rowniez podac marke instalacji lpg jaka masz w autku.
    pozdro
    Oleje MOTUL , GULF, filtry, elementy eksploatacyjne do Twojego auta. Pytaj...tel 604597098 email tencio@o2.pl

JDM
    Gość

Domyślnie

Za kratki z nim....niech wyjmuje doradzie mu tak powiedzmy mu ze sie nie da zestroic B16A2 tak ma inaczej nie bedzie:-) o moj boze jeszcze type-s....bez kometarza.

Użytkownik Awatar przemir

Domyślnie

zamknijcie japy rany Tencio juz powiedziel a tu dalej jazda - co wy wiece ?? Zaden z w/w nie ma B16A2 wiec moze by tak przestac walic zaslyszanymi tekstami od kolegi bo to nie jest forum superexpresu czy zycia na goraco tu maja byc fakty
    Ciekawe dlaczego w mini+ Marcin napinadala z turbina i z gazem - zapytaj go czy do B16 by zalozyl gaz to odpowie ze TAK i tak zrobi ze bedzie szybciej niz na benzynie. Mam nadz ze nastepne wypowiedzi beda dotyczyly pytania - ja ze swojej strony poszukam tel do kolesi z Mysiadla /zadzwonisz zapytasz - wysle na priv/ moze pomoga

Moderator Awatar TENCIO
    Imię
    bartek
    Auto
    kilka Hundów

Domyślnie

HALLO ADMINI!!! poprosimy o zorganizowanie przyklejonego tematu dla znawcow gazu
    Oleje MOTUL , GULF, filtry, elementy eksploatacyjne do Twojego auta. Pytaj...tel 604597098 email tencio@o2.pl

Użytkownik Awatar lukiasz
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Shuttle

Domyślnie

ale macie problemy, ja jakoś w swoim b16a2 miałem LPG i palio to max 10 gazu, to byly cudowne czasy, instalka najtansza zero problemow bo dobrze zalozona a jazda prawie darmo. Zaraz jakis mądrala zapyta dlaczego wyjąłeś , powiem tak w pewnym momencie ruda zaczela byc szybsza wiec trzeba bylo zejsc z wagi

masz tu polecany przeze mnei warsztat, przez Przemira tez.

ADgaz
    piaseczno, ul. Wiśniowa 8a, tel 22/ 711 04 78 lub kom. 506 77 15 74
    e-mail: adgaz@pf.pl
    www.adgaz.waw.pl

jest na pewno jakis kolo gdzies w polsce ktory robi tylko LPG i ma wlasna hamownie ale nie powiem kto dokladnie bo nie pamietam

pozdr.

ps daj znac jak juz sie z tym uporasz. Chetnie obejrze Twojego type-Sa

Moderator Awatar TENCIO
    Imię
    bartek
    Auto
    kilka Hundów

Domyślnie

lukiasz ale co ty za glupoty gadasz!!!!przeciez w instrukcji tego silnika jak byk stoi ze nie wolno na gazie jezdzic bo silnik zniszczy!!!!!tylko kitajce sa takie glupie ze wszystkie taxi u nich jezdza na lpg...moze dlatego ze zaden spec polak im nie powiedzial ze gaz niszczy silnik?!

[ Dodano: Wto 24 Maj, 2005 ]
    masz tu alternatywe dla propozycji lukiasza i przemira(aaale z niego gej! ) zadzwon do bydgoszczy(502619066) i powiedz ze numer masz od bartka z rybnika, powiedz jakie masz objawy i moze nawet przez telefon Tomek postara naswietli ci jak to wyglada.zrobi to zupelnie bez zobowiazan, nawet jak u niego nie zawitasz.

Uprawnienia umieszczania postów