Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83

Wątek: KONI Kit 1130 - wrażenia

  1. #21
    Użytkownik Awatar dymek
    Dołączył
    Sep 2005
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic Coupe B18C
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,488

    Domyślnie

    Mnie nic nie kosztowało, ale proponowali za niewielką dopłatą tam gdzie kupiłem.

  2. #22
    Użytkownik Awatar !markos
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    mihau
    Auto
    Suzuki Wagon R+
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,738

    Domyślnie

    tylko nie zapomnijcie o regulacji zbieznosci przodu i tylu po wymianie zawiasu....

  3. #23
    Użytkownik Awatar 3dan
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    krakow
    Posty
    244

    Domyślnie

    Wkoncu zamontowalem zawias :aloha: ustawiony :jezeli chodzi o wysokosc z przodu na 2 rowku od gory, tyl 3 rowek od gory,i max miekki,no i nie wiem o co z tym dokladnie biegalo ale przekrecony w imadle o 360 stopni.Powiedzcie mi wedlug producenta to mxymalne obnizenie jest -35mm ???bo na najnizszych ustawieniach to poszedl mi odrazu grubo nizej i pewnie jeszcze siadzie troche jak sie ulozy zawias.Musze zciagnac chlapacze z przodu bo tra na progach i zawezil mi sie teren do parkowania z powodu kraweznikow Prowadzi sie super :aloha:

  4. #24
    Moderator Awatar Rikoo
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    B16A2 Green Grinde
    Skąd
    S1 Rikoo
    Posty
    8,929

    Domyślnie

    ziom jeszcze sie ulozy jak blaine stanol ostatnio kol mnie to jeszcze widac roznice w wysokosciach :d

  5. #25
    Użytkownik Awatar 3dan
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    krakow
    Posty
    244

    Domyślnie

    Panowie czy wam tez tak nie rowno siadal ten zawias tzn nie chodzi mi o to ze tyl jest wyzej niz przod bo pewnie sobie jeszcze siadzie tylko w moim przypadku prawa strona(2 paluchy sie zmieszcza) z przodu jest wyzej niz lewa(jeden paluch ).Tyl po obu stronach jest rowny.Wymaga to jeszcze czasu zeby sie ulozylo czy moze cos nie tak zalozone lub cos nie tak prawa strona????
    Pozdro

  6. #26
    Użytkownik Awatar hosi
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Dublin, IRL
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 3dan
    tylko w moim przypadku prawa strona(2 paluchy sie zmieszcza) z przodu jest wyzej niz lewa(jeden paluch)
    Tutaj moze role grac nierowne podloze. Zawsze tak masz, na kazdej nawierzchni?

  7. #27
    Użytkownik Awatar 3dan
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    krakow
    Posty
    244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hosi
    Tutaj moze role grac nierowne podloze. Zawsze tak masz, na kazdej nawierzchni?
    Podloze jest rowne na takim tez to sprawdzalem,a nawet pomimo tego iz prawe kolo stoi nizej niz lewe(spadek terenu) to i tak odstep jest wiekszy niz w lewym.

  8. #28
    Użytkownik Awatar dark
    Dołączył
    Mar 2006
    Auto
    s13RB25det
    Skąd
    WROCŁAW
    Posty
    651

    Domyślnie

    moze zalozyles sprezyne do gory nogami??

  9. #29
    Użytkownik Awatar Pron!
    Dołączył
    Apr 2006
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic Ej9 b16a2
    Skąd
    Katowice
    Posty
    258

    Domyślnie

    Też mam już założone, póki co wszystko równo siada

    Od razu inna jazda jest
    Przy najmiększym ustawieniu jedzie się jak na serii, tłumienie nierówności jest praktycznie tak jak w seryjnym zawiasie, z tym że furka siedzi niżej i sie tak nie kładzie.
    Przy ustawieniu na max twardo, auto a ja w środku auta skaczę jak ping pong ale za to nie ma się co przejmować prędkością w zakręcie :aloha: Auto jedzie jak przyklejone.
    Muszę jeszcze znaleźć jakiś środek pomiędzy komfortem a twardym ustawieniem ;-)

  10. #30
    Użytkownik Awatar 3dan
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    krakow
    Posty
    244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dark
    moze zalozyles sprezyne do gory nogami??
    chyba raczej sa dobrze zalozone bo pamietam jak to zakladali to zwracali na to uwage,ale sprawdze jeszcze lewa storone bo na prawej stroneie sprezyna jest na bank dobrze zalozona widac strzalke w gore.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •