Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Immobilizer VI gen

  1. #21
    Użytkownik Awatar Genax
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    EM2 D17A8
    Skąd
    Słubice/Poznań
    Posty
    1,444

    Domyślnie

    Odkopię temat. Panowie więc co z tym checkiem? Kupiłem drugie ECU bo moje jest prawdopodobnie uszkodzone i wymieniam ECU bo pali się ciągle check od grzałki sondy, a była ona wymieniana 3x nawet na nówkę NGK. Jeśli ostrożnie wyłamię płytkę to nie będzie się świecić check?

  2. #22
    Użytkownik Awatar sebawo
    Dołączył
    Feb 2011
    Imię
    Sebastian
    Auto
    EJ6 + B16A2
    Skąd
    SRS
    Posty
    747

    Domyślnie

    Po postach widzę, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest Wasz konik....
    Ordynarne wyłamanie płytki od immo ZAWSZE będzie skutkowało checkiem, bo jeden z obwodów nie będzie sprawny. Samodiagnostyka wywali uszkodzone ecu.
    Poszukajcie po necie, dla każdego kompa da się zrobić bypass, żeby immo nie było i check się nie świecił.

    Genax jak Ci się świeci check z powodu sondy, to wyłamanie płytki immo Ci pomoże? no weź tylko pomyśl....

  3. #23
    Użytkownik Awatar Genax
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    EM2 D17A8
    Skąd
    Słubice/Poznań
    Posty
    1,444

    Domyślnie

    Chciałem wyłamać płytkę bo kupiłem drugie ECU i po przelutowaniu immo check już się nie świeci. Chodziło mi o check, który może się świecić później przez wyłamaną płytkę.
    Ostatnio edytowane przez Genax ; 14-11-13 o 18:43

  4. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    Bartek
    Auto
    EJ9 D16Z6+
    Skąd
    Sierpc
    Posty
    47

    Domyślnie

    Panowie odkopuje temacik. Moje ecu prawdopodobnie jest walnięte, kupię drugie i rozumiem że swoją kostkę od immo muszę przelutować do nowego kompa i wszystko powinno śmigać ?

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Imię
    Grzesiek
    Auto
    EJ6 > B18C4
    Skąd
    KMI****
    Posty
    764

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baro09200 Zobacz posta
    swoją kostkę od immo muszę przelutować do nowego kompa i wszystko powinno śmigać ?
    tak

  6. #26
    Użytkownik Awatar kandol
    Dołączył
    Mar 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    Otworzyłem ECU, które znajdowało się pod ABS i usnąłem płytkę, ale efektu nie ma. Nadal miga zielona kontrolka kluczyka. Jakiś pomysł?





    Ostatnio edytowane przez kandol ; 08-12-16 o 18:18

  7. #27
    Użytkownik Awatar kandol
    Dołączył
    Mar 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    Przy usuniętej płytce był napis IMMO. Czy to w ogóle było ECU? Czy to teraz nadaję się w ogóle jeszcze do przeprogramowania? Ktoś coś doradzi?
    Ostatnio edytowane przez kandol ; 08-12-16 o 22:08

  8. #28
    Użytkownik Awatar lucasSNC
    Dołączył
    Jan 2008
    Imię
    Łukasz
    Auto
    EJ9 B18C6
    Skąd
    Łódź
    Posty
    167

    Domyślnie

    A jaki ma być efekt?
    Zieloną kontrolką w zegarach steruje moduł immo (czarne pudełko) zamontowany na tej plastikowej osłonie nad nogami kierowcy. On przesyła dane dalej do ecu. Ale jak nie rozpozna kluczyka to ten moduł odcina rozrusznik, a ecu odcina paliwo.

  9. #29
    Użytkownik Awatar Heero0
    Dołączył
    Jul 2010
    Imię
    Bartosz
    Auto
    D14A4 ヒ&#
    Skąd
    Kutno
    Posty
    65

    Domyślnie

    Hej korzystam z tematu zgubiłem jedyny kluczyk z imobilaizer. Mam ten czerwony zapasowy. Ale on nie załatwia sprawy potrzebuję pomocy na jutro, Warszawie. Mój nr 661404425 chce ja odmówić każdy krzyczy 400 zł czy ktos potrafi pomóc? Będę wdzięczny 10000 kroc za pomoc. Auto stoi na al jerozolimskiech jutro chce je odebrać od straży miejskiej. Długa historią auta i tego wydarzeń z chęcią się podzielę $ i historią ktoś coś? Bo ja #NieZnamSie: ( a potrzebuje pomocy. Nawet na gwałt; ) Bartosz.kowalskiii@Gmail.com moj mail.

  10. #30
    Użytkownik Awatar pablo bhw
    Dołączył
    Feb 2010
    Imię
    Paweł
    Auto
    civic
    Skąd
    wawa
    Posty
    120

    Domyślnie

    Odkopie temat.
    Miał ktoś problem z migającym kluczem w 7 gen. 5d 1.4 ?Auto tylko kręci ale nie odpala. Zostaje tylko ASO czy można coś samemu zrobić?

    Dzieki z góry

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •