Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 106 z 106

Wątek: Zabezpieczenie antykorozyjne.

Mieszany widok

  1. #1
    Oczekujący
    Dołączył
    Jan 2013
    Imię
    Andrzej
    Skąd
    Augustów
    Posty
    53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TRAFO Zobacz posta
    Jak najbardziej polecam, bo u siebie też robiłem. Zaczęła się pojawiać rdza więc przed zimą dałem do zrobienia podwozie i profile. Konserwe mam zrobioną właśnie Noxudolem, i ponoć to najwyższa półka.
    Do profili wziąłem ten z rozpuszczalnikami i trochę śmierdziało, ale są też bez rozpuszczalników i podobno śmierdzi mniej. Teraz jeszcze liczę się z tym, że jak zrobi się ciepło to znowu trochę pośmierdzi ale mam nadzieję że szybko przestanie.
    Opis i parę zdjęć jest TUTAJ.
    W mojej ocenie podstawą jest właściwe usunięcie ognisk korozji oraz odpowiednie użycie podkładów w celu odcięcia tlenu i konia z rzędem temu kto namęczy się i właściwie usunie i zabezpieczy korozję, a nie wymaluje podwozie żeby mało było widać co się dzieje pod spodem (spokój duszy). Dlatego też w moich autach robię to sam bo nie wierzę, a jeżeli oddałbym komuś do roboty to kontrolowałbym go na każdym etapie.

  2. #2
    Użytkownik Awatar lukpaw
    Dołączył
    Jun 2014
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic 5D 1.8 Sport
    Skąd
    Kielce
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TRAFO Zobacz posta
    Jak najbardziej polecam, bo u siebie też robiłem. Zaczęła się pojawiać rdza więc przed zimą dałem do zrobienia podwozie i profile. Konserwe mam zrobioną właśnie Noxudolem, i ponoć to najwyższa półka.
    Do profili wziąłem ten z rozpuszczalnikami i trochę śmierdziało, ale są też bez rozpuszczalników i podobno śmierdzi mniej. Teraz jeszcze liczę się z tym, że jak zrobi się ciepło to znowu trochę pośmierdzi ale mam nadzieję że szybko przestanie.
    Opis i parę zdjęć jest TUTAJ.
    Samochód wczoraj odebrany. Konserwacja zrobiona Noxudolem 1600, a do profili Noxudolem 750. W samochodzie śmierdzi Jak otwieram tylnią maskę to jeszcze trochę wycieka i muszę uważać aby na mnie nie kapnęło Dostałem na konserwację 3 lata gwarancji, z efektów jestem zadowolony, ale zobaczymy za kilka lat, czy to miało sens. Fachowiec ocenił, że samochód jest w bardzo dobrym stanie - nigdzie rdzy nie było. Teraz stoi w garażu i się wietrzy.
    Przy okazji wymienione wszystkie filtry (oleju, powietrza, kabinowy) i olej.
    Więc w tym sezonie jeszcze tylko koła wymienić na letnie, lać, jeździć, myć i woskować

    Myślę, że Hanka czuje się doceniona

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Auto
    FK2
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    3,577

    Domyślnie

    W garażu to on chyba Ci się słabo wietrzy... Szybciej na dworze, na oścież otwarte wszystkie drzwi, klapa...

  4. #4
    Użytkownik Awatar lukpaw
    Dołączył
    Jun 2014
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic 5D 1.8 Sport
    Skąd
    Kielce
    Posty
    59

    Domyślnie

    Fakt na dworze lepiej... chyba trzeba będzie tak zrobić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •