Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: ubezpieczenia AC OC NW

  1. #1
    Użytkownik Awatar lokcio
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 08
    Skąd
    Luboń
    Posty
    157

    Domyślnie ubezpieczenia AC OC NW

    Mam do was pytanko ... w czerwcu dokladnie 6 konczy mi sie polisa na hanke ,gdy ja kupowalem rok temu ,salon ubezpieczał w hesti ,dzis dostalem list od nich iz zbliza sie koniec waznosci polisy itp i proponuja mi przedluzenie na kolejny rok .Zmartwila mnie kwota na jaka byloby autko ubezpieczone bo na 57 tys skladka 2470 zl
    a jest to 2008 rok executive ,prosze chlopaki podpowiedzcie gdzie macie ubezpieczone i na jaka kwote i przy jakiej skladce ... z gory wielkie dzieki
    pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Awatar Umberto
    Dołączył
    Apr 2008
    Imię
    Hubert
    Auto
    hąda sywik
    Skąd
    Pomorze
    Posty
    219

    Domyślnie

    Ja ubezpieczałem pięć dni temu...
    Dostałem list z pizetju na OC za 640 zł, poszedłem do znajomej babeczki i ona dała mi OC za 430zł.
    W sumie AC+OC za 2280zł- wartość auta w polisie 65tys (executive 2008r). Auto jest na ojca który jest od zawsze w pzu i ma max zniżki.
    W ASO mi proponowali Hestie ale wybrałem PZU i jak dobrze pamiętam to od czerwca było ubezpieczenie gratis, a ja musiałem trójkę wywalić!!! Data zakupu 13. 05.

    /edit
    NW nie wiem czy w tym jest
    Ostatnio edytowane przez Umberto ; 19-05-09 o 19:08

  3. #3
    Użytkownik Awatar zyga502
    Dołączył
    Sep 2007
    Imię
    Zbigniew
    Auto
    civic FK2 Tourer
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Ja mam (executive 2007r,wartość 55.6 tys) i w hestii wczoraj wyliczyli mi pakiet na 1953zł ,ale wiadomo mnożnik % jest wg Mrągowa

  4. #4
    Użytkownik Awatar cbr1100xx
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Wojtek
    Auto
    CIVIC TYPE-S 2008
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    97

    Domyślnie

    Ja mam w październiku do zapłaty kupiłem w 2008 roku i poszedłem sobie tak z ciekawości ostatnio sprawdzić i wyliczone mam około 2500 zniżka OC 60% i dzięki temu mam 40% na AC - Compensa Wartość Autka wyliczona na 62 tyś

  5. #5
    Użytkownik Awatar Pik
    Dołączył
    Nov 2006
    Auto
    Leon Cupra 5F
    Skąd
    Ełk
    Posty
    1,173

    Domyślnie

    Ja mam 5D Sporta 1,8, rocznik 2007. W kwietniu przedluzalem ubezpiecznie w PZU. Wartosc auta 52 tys, OC+AC+ NW = 2138,-

    Zrezygnowalem z opcji PZU AUTO POMOC oszczedzajac 120,- bo mam jeszcze ostatni rok gratisowej Honda Assistance.

  6. #6
    Użytkownik Awatar gongor
    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Łódź
    Posty
    144

    Domyślnie

    No ja powiem wam tak. Jutro ubezpieczam auto. Mój Civic ma 2 lata wersja comfort. Suma ubezpieczenia 50600. Składka 2650zł! No i teraz właśnie kwestia - mnożnik miasta, ilość zniżek na OC i co ważniejsze na AC i dalsze pierdoły. Ja zadzwoniłem do dwóch innych towarzystw by zrobili mi wyliczenie i wszędzie podobnie - góra 200zł mniej. Więc zostaje w Hestii bo nie chce mi się z tym babrać. Jak ktoś chce się bawić to może najpierw zacząć tutaj http://ipolisa.pl/kalkulator/
    Pozdrawiam.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    91

    Domyślnie

    Ja ubezpieczałem w tym tygodniu. Sport z 2008 wyceniony na 61k. Pełen pakiet łączenie z pełnym assistance za 2185 w Hestii.

  8. #8
    Użytkownik Awatar Pik
    Dołączył
    Nov 2006
    Auto
    Leon Cupra 5F
    Skąd
    Ełk
    Posty
    1,173

    Domyślnie

    W Hestii moja noga nigdy nie stanie! Raz sie na nich skusilem, bo byli nieco tansi... Mialem z nimi niezle pierepalki (z innym samochodem) i wole zaplacic wiecej, a miec pewnosc terminowego zalatwienia sprawy, a nie zabawy w kotka i myszke ciagnacej sie miesiacami. Natomiast w PZU zalatwialem juz kilka razy szkody i nigdy nie bylo zadnych probemow.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2006
    Auto
    był 8g jest EXEO
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    130

    Domyślnie

    Nie wiem jak w innych towarzystwach ubezp. ale od początku zakupu civa jestem w Hestii, civ jest z 2006 roku (1,4 comfort + wypas) po pierwszym roku cena ubezpieczenia 2400(AC+OC+NW), po drugim roku 1800, ale z AC mam naprawę w serwisie na oryginalnych częściach(to tylko mnie interesowało). Mój agent ubezpieczeniowy nie znalazł dla mnie lepszej oferty w Szczecinie a ma możliwość załatwienia ubezp. w większości towarzystw.

  10. #10
    Użytkownik Awatar Umberto
    Dołączył
    Apr 2008
    Imię
    Hubert
    Auto
    hąda sywik
    Skąd
    Pomorze
    Posty
    219

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pik Zobacz posta
    W Hestii moja noga nigdy nie stanie! Raz sie na nich skusilem, bo byli nieco tansi... Mialem z nimi niezle pierepalki (z innym samochodem) i wole zaplacic wiecej, a miec pewnosc terminowego zalatwienia sprawy, a nie zabawy w kotka i myszke ciagnacej sie miesiacami. Natomiast w PZU zalatwialem juz kilka razy szkody i nigdy nie bylo zadnych probemow.
    to chociaż utwierdziłeś mnie w przekonaniu że dobrze wybrałem
    w salonie przy kupnie prawie dał se gardło poderżnąć kierownik twierdząc że hestia najlepsza a ja wybrałem PZU.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •