Strona 1002 z 1184 PierwszyPierwszy ... 250290295299210001001100210031004101210521102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,011 do 10,020 z 11832

Wątek: Chcę kupić honde, zna ktoś to auto? Warto?

  1. #10011
    Użytkownik Awatar Devilk
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    B18C4
    Skąd
    Gryfino
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iljash Zobacz posta
    Piszesz ze szukasz sporta 1.6 3d lub 5d , 5d nigdy nie bylo w sporcie. Pomijam ze potem wrzucasz pincet linkow z dieslem 1.7 czy benzyna 1.4 tak zeby sobie powrzucac ?

    Za dobrego sporta 1.6 bez 20 tys raczej nie ma co podchodzic do tematu, takie moje zdanie
    Potwierdzam słowa kolegi, na początku swojego poszukiwania civica 7 Sport robiłem dokładnie to samo, czyli allegro, otomoto i tablica przeglądane codziennie. Jeździłem po Polsce jak ostatni kretyn, bo każdy mówił że bezwypadek, a jak wpadałem z miernikiem to była po prostu masakra... tony szpachli. Aż trafiłem na komis w Chodzieży, furka bezwypadkowa, ale do transakcji nie doszło bo nie mogłem wypłacić kasy z banku I całe szczęście że tak się stało! Po powrocie do domu mój brat konkretnie zmieszał mnie z błotem za to że szukam auta w Polsce. Zmotywował mnie i postanowiłem poszukać auta w Dojczach. Mobile i AutoScout przeglądałem przez 2 tygodnie aż postanowiłem zacząć pisać do wszystkich maile z ceną o tysiąc EURO mniejszą od zamieszczonej w ogłoszeniu... i odpisywali, godzili się na obniżkę do 700EURO (dla mnie to sporo). Barierą jest dla mnie język niemiecki, bałem się również że nie poradzę sobie z kupnem tablic 5 dniowych. W pracy mi mówili "masz ch**, to kombinuj". Tak też zrobiłem, napisałem maila do autohausu, wziąłem ze sobą kolegę który trochę ogarnia niemiecki i pojechaliśmy na misje do Plauen. Okazało się że wszyscy znają angielski (w którym jestem dobry), po podpisaniu jednej kartki dostaliśmy kluczyki od auta i SAMI pojechaliśmy na jazdę próbną. W ich stacji wjechaliśmy na podnośnik i oglądnęliśmy wszystko co się dało. Oczywiście autko było 100% bezwypadkowe, a w środku wyglądało jak nowe. Nawet nie miałem podstaw żeby szukać dalej innej fury i kupiłem to auto. Laseczka zawiozła nas do ichniego urzędu i pomogła we wszystkich formalnościach aby uzyskać tablice. Jak wracałem do domu to aż nie mogłem uwierzyć że zostaliśmy tak miło przyjęci. Dlatego moja rada... 5 tysi musisz wydać jak chcesz mieć dobre auto i najlepiej szukaj go w Dojczach oto mój nowy nabytek http://www.autoscout24.de/Details.as...075436&asrc=st Pozdro.
    Ostatnio edytowane przez Devilk ; 30-10-13 o 23:18

  2. #10012
    Użytkownik Awatar iljash
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    Maciej
    Auto
    bi em dablju 323
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,482

    Domyślnie

    Dobre auto w niemcowni kosztuje i nie ma przebacz, widac po cenach na ich portalach, tylko nasze magiczne motoalledrogo ma -30% ceny. Potem ludzie jezdza po Polsce, szukaja u nas sportow 1.6 import z Niemiec w cenie smiesznej lub popularnie zwanej okazyjnej ... No ale tak bylo i bedzie

    BTW Opisz na ep-klubie tez auto

  3. #10013
    Użytkownik Awatar miky
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Michał
    Auto
    civic VII 1.4 2004
    Skąd
    TLW
    Posty
    53

    Domyślnie

    Miesiąc temu kupiłem civiczka z 2004 roku - belgijczyk. Obejrzałem ich kilka (wcześnie patrzyłem z 2003, ale jak po lifcie ujrzałem to się w niej zakochałem) zarówno z naszych polskich salonów jak z importu. W naszych zawsze było coś nie tak, przeważnie rdza. teraz wiem że polakiem bez szpachli dlugo się nie pojeździ.
    Póki co narazie wiele nie mogę o niej powiedzieć. Styl, estetyka i komort jest

  4. #10014
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    Civic VII Sport
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    97

    Domyślnie

    Trudno znaleźć porządny samochód tak jak porządna dziewczynę

  5. #10015
    Użytkownik Awatar miky
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Michał
    Auto
    civic VII 1.4 2004
    Skąd
    TLW
    Posty
    53

    Domyślnie

    niestety ale muszę Ci przyznać rację ;/
    jesteś z czewy?? mam nadzieję że to nie Ty sprzedałeś mi henie?

  6. #10016
    Użytkownik Awatar miky
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Michał
    Auto
    civic VII 1.4 2004
    Skąd
    TLW
    Posty
    53

    Domyślnie

    dopiero teraz zobaczyłem że szukasz heni. Zajrzyj do komisu na ul Głównej. Obok mojej stała jeszcze jedna z 2003 roku. W sumie jej nie oglądałem, ale fajnie wyglądała. Napisałbym nazwę komisu, ale nie chcę robić reklamy.

  7. #10017
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    ej9-> w202
    Skąd
    sdz
    Posty
    31

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/honda-civic-C31035342.html Zna ktoś tą Honde? Warto się zainteresować?

  8. #10018
    Użytkownik Awatar Zychu
    Dołączył
    Sep 2005
    Imię
    Bartek
    Auto
    ITR,CC B20Vtec
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    531

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/honda-civic-po-lif...C30743448.html

    Musze kupić auto na zimę czy mógłby ktoś zaprzyjaźniony podjechać i zerknąć na to auto ?? Głównie o budę chodzi i lakier DC musi zimowac

  9. #10019
    Użytkownik Awatar miky
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Michał
    Auto
    civic VII 1.4 2004
    Skąd
    TLW
    Posty
    53

    Domyślnie

    na niemca uważaj. Zazwyczaj są bite ;/

  10. #10020
    Użytkownik Awatar iljash
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    Maciej
    Auto
    bi em dablju 323
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,482

    Domyślnie

    No ale mysle ze kolega chcac kupic auto za 5 k nie liczy na cuda , bo ktos za te 5 tys musial auto kupic przywiezc do kraju i jeszcze chce na nim zarobic Tak czy siak jak progi nie lepione kitem to mysle ze ciekawa opcja

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •