Strona 1 z 1184 12311511015011001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11832

Wątek: Chcę kupić honde, zna ktoś to auto? Warto?

  1. #1
    Członek honorowy SCKP Awatar Furious
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG3 K20A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    9,236

    Domyślnie Chcę kupić honde, zna ktoś to auto? Warto?

    Z racji zalewającej ilości tematów dotyczących znalezionych ogłoszeń w internecie o sprzedaży Hond i próśb o ich opinie, zakładam ten temat. Tutaj proszę o wrzucanie takich ogłoszeń poprzez osoby poszukujące Hondy, a osoby mogące pomóc o zabieranie głosu w tej sprawie.
    Ostatnio edytowane przez Furious ; 23-07-10 o 13:04
    Sprzedaz, modyfikacja komputerow OBD1 i strojenie Hond (Crome D,B,H-seria oraz Hondata K-seria)
    w w w . s t r o j e n i e h o n d . p l

  2. #2
    Użytkownik Awatar Vaderek
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Grzesiek
    Auto
    MA8 D14A2
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    28

    Domyślnie

    Witam!
    Może ktoś coś wie o takich autkach:
    Kraków: http://www.honda.pl/szczegoly.php?au...dm=9071940&pwd[6]=%2F102928%2F102935&grp=&sortuj=cena
    oraz Gniezno: http://anwes-car.otomoto.pl/index.ph...ow&id=C2359244 - piękny kolor lakieru

    Dziękuję i pozdrawiam

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    Bialystok
    Posty
    11

    Domyślnie czy civic z usa jest dobra?

    Witam!chcem kupic honde civic 96-2000.I znalazlem jakos jedyna z silnikiem 1.6 125KM.Tylko,ze jest z USA.Moze ktos wie jaka jest roznica miedzy europejskimi a USA.
    Wysylam link tej hondzi.Jak ktos cos wie to prosze o odp.Dzisiaj mam zamiar do goscia zadzwonic.Dzieki i Pozdrawiam!
    http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2493603

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Kolno
    Posty
    24

    Domyślnie

    skad wiesz ze ma ja 9 miesiecy.?pytalem sie goscia mowil ze lekko przod uderzony.odp
    i jeszcze jedno.Ktory silnik byscie mi poradzili z tych 2 co napisalem powyzej.Pozdrawiam!


    Byłem oglądałem ma ją (tak mi sie zdaje ale nie dam ręke obciac :d ) 9 miesięcy. Przód był robony ale czy lekko? :d Co do tyłu odegnij tapicerke i sam zobaczysz :/ Ogólnie auto nie wygląda źle

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2005
    Skąd
    s-ec
    Posty
    9

    Domyślnie

    Co do poszukiwań i kupna Vti to według mnie powinno się zwracać większą uwagę na stan techniczny auta (silnik,skrzynia,zawias), jeżeli chodzi o blacharke to auto nie może być po jakims konkretnym dzwonie (naciągane, wstawiana ćwiartka czy nawet duże ilości szpachli).Drobne obtarcia czy zarysowania zdarzają się w wiekszości 10 letnich samochodów.
    Koszt zrobienia blacharki(malowanie itp.) w przypadku civic’a 1.4 i Vti jest identyczny. Zupełnie inaczej koszty przedstawiają się w przypadku mechaniki silnika B16, dostepność i koszt części jest zdecydowanie większy w porównaniu do zwykłego 1.4 (wkładanie zamienników czy używanych części jest wg mnie nieporozumieniem), a i byle mechanik też nie powinien się brać za składanie silnika czy skrzyni od vti.
    Oglądałem srebrne VTi EK4 i mechanicznie(silnik suchy) oraz zawias jest wporządku, środek (jak na 180tys.km)czysty i zadbany. Do malowania tak jak pisze w ogłoszeniu zderzaki i błotnik. Szyby oryginalne, lampy również,dzwonów nie miała(jeździ idealnie prosto).Jeżeli ktoś chce „igłe'mechanicznie i blacharsko musi się liczyc z wydaniem na zachodzie przynajmniej 6000euro+koszty transportu i opłaty rej.(chyba że trafi jakąś mega okazje), a i tak pewnie jeszcze jakieś dodatkowe wydatki się znajdą.
    Nie szukam w tej chwili vti bo juz mam, pojechałem go obejrzec zaciekawiony niektorymi komentarzami.
    pozdro

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2006
    Skąd
    Sieradz
    Posty
    77

    Domyślnie

    heheh jeden z ludzi ktorzy szukaja tutaj najgorecej vti napisal mi na pw ze go nie wezmie bo za duzo zachodu trzeba po urzedach pochodzic i polakierowac ;] wiec niektorzy sa smieszni i dla nich auto przez to nie godne jest uwagi... a wszyscy ktorzy chca dobre vti niech jada po nia...

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    Bialystok
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez orzelek022
    skad wiesz ze ma ja 9 miesiecy.?pytalem sie goscia mowil ze lekko przod uderzony.odp
    i jeszcze jedno.Ktory silnik byscie mi poradzili z tych 2 co napisalem powyzej.Pozdrawiam!


    Byłem oglądałem ma ją (tak mi sie zdaje ale nie dam ręke obciac :d ) 9 miesięcy. Przód był robony ale czy lekko? :d Co do tyłu odegnij tapicerke i sam zobaczysz :/ Ogólnie auto nie wygląda źle
    aha.dzieki. :brawo2: No jutro moze pojade zobacze.Czyli mowisz przod to tak troche bardziej niz troszeczke byl uderzony :d koles jest z pod ostraleki.Rzekun dokladnie.
    Tapicerke gdzie?obicie w bagazniku?jak byla z tylu uderzona.Czy gdzie dokladniej?

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Kolno
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daniel12
    Cytat Zamieszczone przez orzelek022
    skad wiesz ze ma ja 9 miesiecy.?pytalem sie goscia mowil ze lekko przod uderzony.odp
    i jeszcze jedno.Ktory silnik byscie mi poradzili z tych 2 co napisalem powyzej.Pozdrawiam!


    Byłem oglądałem ma ją (tak mi sie zdaje ale nie dam ręke obciac :d ) 9 miesięcy. Przód był robony ale czy lekko? :d Co do tyłu odegnij tapicerke i sam zobaczysz :/ Ogólnie auto nie wygląda źle
    aha.dzieki. :brawo2: No jutro moze pojade zobacze.Czyli mowisz przod to tak troche bardziej niz troszeczke byl uderzony :d koles jest z pod ostraleki.Rzekun dokladnie.
    Tapicerke gdzie?obicie w bagazniku?jak byla z tylu uderzona.Czy gdzie dokladniej?

    Przód auta po mojemu ma nieoorginalną maske tylko zamniennik brak jest naklejki mówiącej o poduszkach i maska mimo ze 9mcy była tegu malowana już rdzewieje. Co do tyłu to pod odgęciu tapicerki stwierdziliśmy ze był też robony ( i to na tyle nieudacznie ze chyba podkład nie był dany tylko goła blacha pomalowana na czarno)
    Ja sie nie znam na autach ale wujek sie zna moze jakoąś głupote napisałem
    NIe chce sugierować nic masz niedaleko mozesz sie przejechać Ja sie spodziewałęm czegoś lepszego za prawie 17kafli

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    Bialystok
    Posty
    11

    Domyślnie

    Dzieki wiekie!!!
    Pozdrawiam!!

  10. #10
    Użytkownik Awatar Kojot
    Dołączył
    Aug 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    212

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •