Strona 1183 z 1184 PierwszyPierwszy ... 1836831083113311731181118211831184 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,821 do 11,830 z 11832

Wątek: Chcę kupić honde, zna ktoś to auto? Warto?

  1. #11821
    Użytkownik Awatar kazik2_h9w3
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    Acco K24
    Skąd
    Łódź
    Posty
    5,291

    Domyślnie

    Jesli chodzi o c6g to proponuje poszukac ek3 tzn z silnikiem d15z6 o mocy 114km
    Mniej pali i jest dynamiczniejszy

  2. #11822
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    2

    Domyślnie

    https://www.olx.pl/oferta/honda-civi...5-IDsoiIJ.html odradzam tego civica z Rzeszowa . Zaczeliśmy od odpalenia - kaplica aku .Spoko przełożyliśmy z innego civica .zapalil no i jeździ -coś stuka z przodu niewiadomo co .SPrzedajacy udaje że nie wie. Oleju na bagnecie zerooo!!! Lewy błotnik nieudolnie szpachlowany i pomalowany co owocuje schodzącym lakierem bezbarwnym-źle spasowany że lampa wyłazi na niego,błotnik prawy ulep z szpachli ,drzwi przycierka nie mówiąc juz o kilkunastu wgniotkach na całej karoserii. tylna klapa ulep z szpachli i w kilku miejscach wychodzi rdza, klima piszę że do przeglądu ,wogóle nie zalacza i nei działa ,tłumik przepalony ,tylny zderzak przytarty środkiem ,silnik od lewych drzwi podnoszenia szyby nie dziala -szyba opadła i sie juz nie zamknęła . do tego kabel masowy do wymiany bo nie istnieje jest zjedzony na amen. a Hitem sa progi przykręcone wkrętem do profili od karton gipsu - chamsko przewalona dziura w karoserii na wylot i przykręcone śruby . Przepalone papierosem siedzenie kierowcy. Świeci sie kontrolka AIRBAG oraz ABS więc zapewne przeglądu nie przejdzie a sie kończy . No i tyle - przejechałem 180Km zeby zobaczyć idealnie technicznie auto jak sprzedający zapewniał .

  3. #11823
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam czy ktoś kojarzy ten samochod? nie znalazłem aukcji na Polskich portalach tylko na mobile.de jest
    zaczynam szukac Hondzinki.jeszcze 3 lata temu miałem ej2 ale przesiadłem się na Alfe 166 i teraz pora na powrot do Hondy rozglądam się za ep3 type r ale mam sentyment do coupe 5 gen.

    https://www.mobile.de/es/Veh%C3%ADcu...contact-seller

  4. #11824
    Użytkownik Awatar Mareczuczek
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Marek
    Auto
    CRX
    Skąd
    Łomża
    Posty
    4,742

    Domyślnie

    Link nie dziala

  5. #11825
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    17

    Domyślnie

    To ja może dodam od siebie, że kilka zdań na temat ubezpieczenia OC, bo jak się okazuje, czasami zachodzą takie sytuacje, zwykle z winy posiadacze oc, w których ubezpieczyciel ogranicza czy wręcz wyłącza swoją odpowiedzialność. Poszkodowany nie musi się martwić, bo odszkodowanie zostanie mu wypłacone. To sprawca może mieć problem, ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe, może zażądać regresu ubezpieczenia.
    Proponuję sprawdzić na https://www.transbrokers.eu/ocpd-oc-...winy-umyslnej/
    Artykuł poruszający tą tematykę. Moim zdaniem istotną tematykę.
    Ostatnio edytowane przez kiero30 ; 26-06-18 o 09:36

  6. #11826
    Użytkownik Awatar ceelx
    Dołączył
    Feb 2006
    Imię
    Karol
    Auto
    total hybrid
    Skąd
    worldwide
    Posty
    13,171

  7. #11827
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Imię
    jey
    Auto
    VII EU7
    Skąd
    maz
    Posty
    184

    Domyślnie

    chłopaki i dziewczyny

    jako że sprzedałem civcia 7 gen w stanie już agonalnym, szukam odpowiedniego auta , otóż wujek kumpla ma civa 7 gen w hb 5 drzwi , jest pierwszym właść. kupiony w PL, auto kompletnie bezwypadkowe i bezkolizyjne -byłem oglądałem zadbane wewnątrz i na zewnątrz, po wymianie rozrządu, przebieg 225, lecz ma parę mankamentów typu- huczące łożyska w skrzyni, problem z linką ogrzewania-ale to pikuś, nie działa klima, i jest check na silniku z powodu zapchanego kata, ma dwa komplety nie zużytych letnich na alu i drugi komplet zimowych stalowych , ceni 6 koła i nic nie opuści, aha 1.4 2002 rok, pytanie czy warto chociażby dlatego że na bank bezwypadkowy, ze sprawdzonym przebiegiem. doradzcie pls

  8. #11828
    Użytkownik Awatar wasilas
    Dołączył
    Jul 2010
    Imię
    Wojtek
    Auto
    Prelude BB9
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    12

    Domyślnie

    do usunięcia a nie zlokalizowałem guziczka :| ( post przeniosłem do wątku zapytania 8gen )
    Ostatnio edytowane przez wasilas ; 18-09-18 o 21:07

  9. #11829
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2018
    Imię
    Rafał
    Auto
    Civic VIII
    Skąd
    Wągrowiec
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam. Jakby ktoś szukał dobrej sztuki VI to polecam tą

    https://allegro.pl/ogloszenie/honda-...7-r-7557311213

  10. #11830
    Użytkownik Awatar raczas
    Dołączył
    Mar 2009
    Imię
    Bartas
    Auto
    Crx Ufo Gofer
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    3,384

    Domyślnie

    Pany coś na temat hondy Element jakie wady na co zwrócić uwagę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •