Strona 504 z 1184 PierwszyPierwszy ... 44044544945025035045055065145546041004 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,031 do 5,040 z 11832

Wątek: Chcę kupić honde, zna ktoś to auto? Warto?

  1. #5031
    Użytkownik Awatar HondaSpike
    Dołączył
    Jul 2009
    Imię
    Marcin
    Auto
    '97 Civic Coupe EJ8
    Skąd
    Okolice Wawy
    Posty
    672

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sosna1 Zobacz posta
    Czemu odrazu ''szczekasz'' zapytałem najnormalniej chyba jak się da, więc nie rozumiem tego porównania. To że pewności 100% wiem że nie będę miał, ale jeżeli on należy do waszego stowarzyszenia, grupy czy jak chcesz to nazwac to inni klubowicze mogą albo poleci samochód albo wstrzyma się od zdania. To że cena jest jaka jest o niczym nie znaczy. Bo nie jednego znam, który sprzedawał samochód z róznymi naawet bardzo poważnymi felerami za dosy wysoką cenę. Dlatego twoje stwierdzenie że mam patrzec na cene jeżeli wysoka to samochód ok to życzę powodzenia...
    Dobra loooz.. Troche mnie ponioslo fakt. Ale jesli porownujesz taki szrot ( jak ten z 167k z komisu!!!) z autem klubowicza ktore do tego wyglada na zadbane i zapewne nim jest po czym mowisz o pewnosci ktorej po chwili sam przyznajesz ze nie mozna miec zakrawa mnie o zenujace zarty. No sory ale jesli ktos wierzy w okazje z komisu to niestety albo jest odrealniony albo komis bankrutuje..ale to tez sprzedaja raczej znajomym znajomych..
    EOT z mojej strony. Sorka za ton ale jak mowilem troche mnie ponioslo... Vtka

  2. #5032
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10

    Domyślnie

    Spox :P po pierwsze to nie porownywalem akurat tych samochodow bo wiem ze nie jak je porownac. Ale jezeli chodzi o ta pewnosc to chodzilo mi bardziej o katowanie samochodu. Duzo czasu przebywalem w innym stowarzyszeniu, aby wiedzie że niektórzy mieli ładne i zadbane samochody a tak je katowali że aż serce pękało. Szczególnie boli mnie jak ktoś się ściga na 1/4 mili, a po fotkach akurat taki 1 wyścig było widac, więc można z tego już wywnioskowac, że samochód nie musiał miec lekkiego życia (ale oczywiście to tylko domyśły)

    Dlatego zapytałem czy cena jest warta tego samochodu

  3. #5033
    Użytkownik Awatar gaga088
    Dołączył
    Mar 2008
    Auto
    EJ2 D15B7
    Skąd
    Północne Mazowsze
    Posty
    39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alowy Zobacz posta
    witam!
    radze odpuscic to auto.golutkie jak pupa niemowlaka ,stoi jak taczka ,,przebieg nierealny ,wiesniackie dywaniki(w mojej ocenie) kolor czerwony jest fajny ale nowy w tych latach jest wyplowialy i wypalony przez slonce.moj kolega ma identyczna honde i ma 4 kolory na aucie bo mu lakier od slonca wyplowial auto ma 10 lat.
    ja osobiscie odradzam
    Dzięki za info z tym kolorem.. Warto wiedzieć, że czerwony ma to do siebie

  4. #5034
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    11

    Domyślnie Doradźcie Zakupu Hondy Civic VI gen

    Mam zamiar kupić Honde Civic VI gen. z motorem 1.6 16v i w V-tec tylko ze nie ma nic seryjnego tylko same dłubane jest dłubana: http://moto.allegro.pl/item109220705...6_polecam.html
    ale obawiam się że jest dojechana. Jak Byście Mogli To Doradźcie Coś.
    Pozdro

  5. #5035
    Użytkownik Awatar Duff-1964
    Dołączył
    Mar 2009
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic EK3 VTEC
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    358

    Domyślnie

    Polecam tę firmę: www.perfect-car.pl. Sam mam Hondę od nich (od ponad roku) i jestem bardzo zadowolony.

  6. #5036
    Użytkownik Awatar Duff-1964
    Dołączył
    Mar 2009
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic EK3 VTEC
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CTXWafel18 Zobacz posta
    Lukam Na ta stronke ze 3 razy dziennie ale narazie nic nie ma a co myslisz o tej dłubanej??
    Jak od forumowicza, to warto zagadać. Może nie jest aż tak zakatowana. Jak Ci powie, że bierze olej, bo tak musi być, to od razu rezygnuj. Sprawny silnik nie bierze oleju, a gadki typu, że "honda tak ma" można sobie w kieszeń schować.

  7. #5037
    Użytkownik Awatar Luczakhomer
    Dołączył
    Jul 2008
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    843

    Domyślnie

    http://moto.allegro.pl/item108131951...29_tys_km.html

    dzisiaj kolega chce się przejechac do Wawy obejrzeć w/w honde zna może ktoś te auto?

  8. #5038
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3,557

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luczakhomer Zobacz posta
    http://moto.allegro.pl/item108131951...29_tys_km.html

    dzisiaj kolega chce się przejechac do Wawy obejrzeć w/w honde zna może ktoś te auto?
    jedynie moge powiedziec ze widzialem juz to auto i bylo wystawiane jak nie raz to dwa razy ale nie pamietam ceny.wyjechany troche pedal sprzegla jak na te 129 tysiecy i wg mnie nie zabardzo zadbana w srodku.

  9. #5039
    Użytkownik Awatar gaga088
    Dołączył
    Mar 2008
    Auto
    EJ2 D15B7
    Skąd
    Północne Mazowsze
    Posty
    39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luczakhomer Zobacz posta
    http://moto.allegro.pl/item108131951...29_tys_km.html

    dzisiaj kolega chce się przejechac do Wawy obejrzeć w/w honde zna może ktoś te auto?
    Nawet nie ma zdjęcia z tyłu jak to wygląda.. heh mam nadzieję, że kolega się upomniał o więcej zdjęć przed wyjazdem :]

  10. #5040
    Użytkownik Awatar yarOo_krk
    Dołączył
    Jun 2009
    Imię
    男 Jarek
    Auto
    EK3 D15Z6
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,048

    Domyślnie

    możecie wyrazić swoje zdanie na temat tego EJ9 V-Tec.
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13728307

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •