Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Obsługa komputera poładowego

  1. #11
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    nie jestem pewien ale po ustawieniu resetowania trip a (i po jakimkolwiek przestawieniu kompitera) nie trzeba przed wyjsciem zachowac ustawien? Tzn moge sie mylic czy tak jest bo juz dawno tym sie nie bawilem.
    btw. do tego masz temat szybkie pytania...

  2. #12
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ordi Zobacz posta
    nie jestem pewien ale po ustawieniu resetowania trip a (i po jakimkolwiek przestawieniu kompitera) nie trzeba przed wyjsciem zachowac ustawien? Tzn moge sie mylic czy tak jest bo juz dawno tym sie nie bawilem.
    btw. do tego masz temat szybkie pytania...
    Zapisać to jedna sprawa - zweryfikuję. Ale ustawienie w kompie sposobu kasowania może mieć wpływ na to, że w ogóle nie mam trip A? Bo zdaje się powinien być cały czas, tylko w jednej opcji kasowany przy tankowaniu, w drugiej guzikiem.
    Ok, to prośba do admina o przeniesienie do szybkich pytań

  3. #13
    Stowarzyszenie CKPL Awatar TeeS1975
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Tomek
    Auto
    EP3; FN1
    Skąd
    Zielonka WWL
    Posty
    6,225

    Domyślnie

    Jeden ekran jest pusty, a masz ekran z TRIP B, jak masz to wciśnij ten klawisz pod "i" (set/reset?) on zmienia trip A/B na ekranie z tripem
    Mam nadzieję że dośc jasno napisałem.
    トマシウ


    no ABS, no Airbag, DIE LIKE A MAN
    mój Batmobile

  4. #14
    Użytkownik Awatar Pabloss
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda Civic 1.8 EX
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    603

    Domyślnie

    dokładnie tym przyciskiem przełączasz pomiędzy wyświetlaniem Trip A i Trip B

  5. #15
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Faktycznie. Mala spostrzegawczość z mojej strony. Po prostu miałem ustawione kasowanie trip A przy tankowaniu a sam kasowałem ręcznie trip B, więc wszystkie wskazania były takie same, a jakoś nie popatrzyłem na że literka B zmienia się na A

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    98

    Domyślnie

    Panowie, odkopię trochę.. za cholerę nie mogę przełączyć sie pomiędzy ustawieniami to znaczy: wchodzę w menu gdzie wyświetlają mi sie alarmy na 50/100 i dupa - mogę przepłacać tylko pomiędzy nimi i ewentualnie wyjść( poprzez ten rysunek skrzynki - 3 krotne kliknięcie "i"). Jak mogę przejść do dalszych ustawień? Klikam lub przytrzymuje sel/Res ale to powoduje reset licznika lub powrót. Klikam przytrzymuje "i" ale nic sie nie dzieje..?

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Auto
    1,8 hb 2016
    Posty
    6

    Domyślnie

    Zaciągnąłeś ręczny hamulec?.. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz miał dostępu do ustawień komputera...

  8. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciej21 Zobacz posta
    Zaciągnąłeś ręczny hamulec?.. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz miał dostępu do ustawień komputera...
    Ręczny? Oczywiście, ze nie ehh mogł by kolega dopisać w Manualu

  9. #19
    Użytkownik Awatar lukash4
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Honda Civic VIII
    Skąd
    Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kermit01 Zobacz posta
    Panowie, odkopię trochę.. za cholerę nie mogę przełączyć sie pomiędzy ustawieniami to znaczy: wchodzę w menu gdzie wyświetlają mi sie alarmy na 50/100 i dupa - mogę przepłacać tylko pomiędzy nimi i ewentualnie wyjść( poprzez ten rysunek skrzynki - 3 krotne kliknięcie "i").
    Szybkie pytanie - jak wejść w menu komputera? SET/RESET przełacza mi tylko Trip a jak dostać się do tych alarmów? Ręczny zaciągnięty

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Auto
    Ufo FK2 2009
    Skąd
    KR
    Posty
    74

    Domyślnie

    z tego co pamiętam trzeba przytrzymać przycisk i będzie to chyba (i) bo set/reset skasuje Ci przebieg.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •