Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 126

Wątek: Wskazówki zegarów

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2006
    Skąd
    Kraków NH
    Posty
    131

    Domyślnie

    no to jeszcze jedno pytanie do Radka hehe czy podświetlałeś dodakowo wskazówki czy masz samo podświetlenie z tarczy indiglo? bo ja chce wlaśnie też pomalować ale niemam zadnymi diodami podświetlone tylko zalożone indiglo i wykręcone oryginalne zaroweczki i sie zastanawiam jak będzie swiecić?
    pozdro

  2. #12
    Użytkownik Awatar NFS
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Grze'
    Auto
    EG3 d16z6
    Skąd
    Pruszków
    Posty
    664

    Domyślnie

    ja bede robił wskazówki fluorescencyjne podświetlane diodami UV przy tarczach indiglo wiec niedługo wstawie foty jak wyszło

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2006
    Skąd
    Kraków NH
    Posty
    131

    Domyślnie

    ok no to ja się jeszcze wstrzymam i pooglądam jak wyszlo:]

  4. #14
    Użytkownik Awatar BRNK
    Dołączył
    Feb 2006
    Skąd
    Łask
    Posty
    193

  5. #15
    Użytkownik Awatar kurgan
    Dołączył
    Oct 2006
    Imię
    Seweryn
    Auto
    AccordQpeCD7F22B5
    Skąd
    Legnica
    Posty
    1,905

    Domyślnie

    mysle, ze tutaj spokojnie moge zapytac i nik mnie nie zlinczuje

    zamowilem indiglo i teraz pewnie nie bede mogl spac dopoki nie przyjda, ale do czego zmierzam. zastanawiam sie jak zalozyc te tarcze przez wskazowke nie mowiac o tej blokadzie na wskazowke(moja wyobraznia tego nie ogarnia :d ) .
    w roznych tematach czytalem, ze nie wolno malowac bo mozna nawalic farby i wskazowki moga nie wstawac, nie ruszac wskazowkami bo moga byc przeklamania, nie podlaczac tu i owdzie bo komus nie pamietam komu przestaly wskazywac cokolwiek i zaczely szalec. owszem jakas delikatnosc musi byc, ale chyba jakies doposzczalne ruchy ta wskazowka sa, przynajmniej od licznika i obrotomierza. przeciez po wylacznieu silnika one leza wiec jak sie je ustawi w tej samej pozycji to czego maja zle pokazywac, chyba, ze jakis mechanizm sie uszkodzi. tak samo z temperaturka. pomijam benzynke z powodow oczywistych ona zjezdza, ale jak juz zjedzie do zera to hanka stoi.

    jezeli wskazowkami nie mozna ruszac nawet minimalnie to bede sie czul jak saper i pewnie cos u***** przy montazu :P odpukac.
    co jeszcze zauwazylem.... wskazowka opiera sie o blokade wiec jak tam wlozyc pendzelek zeby to pomalowac? trzeba ja minimalnie ruszyc :/ jak dlugo schnie ta farbka fluoroscencyjna do wskazowek?
    interesuje mnie tylko i wylacznie temat wskazowek jak narazie, bo reszta jest w manualu i innych topach.
    potrzebowalbym opinie kogos kto to montowal i wie na ile mozna czym ruszyc. na stornce producenta pisali, ze mozna wskazowki wyjac z kolei u nas na forum, ze lepiej ich za bardzo nie tykac.

    dzieks

  6. #16
    Użytkownik Awatar MACHoo
    Dołączył
    Dec 2006
    Imię
    Maciek
    Auto
    FK2 1.8 GT
    Skąd
    Kraków_N-H
    Posty
    963

    Domyślnie

    Tak zle nie ma ja jak zakladałem to mahałem wskazówkami na lewo i prawo i nic Chodzi o to zeby nie probowac ich sciagnac bo podobno jak sciagniesz to juz nie zalozysz Tak słyszałem

  7. #17
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    możesz wskazówki przesunąć bez zdejmowania z osi, a indigloo ma na tyle duże otwory, że bez zdejmowania wskazówek będziesz w stanie je założyć

  8. #18
    Użytkownik Awatar draffter
    Dołączył
    Sep 2006
    Imię
    Sławek
    Auto
    5D - Anglik
    Skąd
    Poznań
    Posty
    362

    Domyślnie

    jest opis zakladania indiglo na stronie naszej w dziale Zrob to sam! - wnetrze

  9. #19
    Użytkownik Awatar majkel
    Dołączył
    Oct 2005
    Skąd
    Kraków
    Posty
    553

    Domyślnie

    Co do farby z allegro od MoMaNa to pod wpływem tego tematu zanabyłem ją drogą kupna i choć jeszcze nie malowałem wskazówek to pierwsze testy już były. Pomalowałem zapałkę i podświetliłem diodą niebieską (UV ci u mnie brak). Farba naprawdę nawet już pod diodą niebieską "świeci" - wiadomo nie jest to efekt który powala na kolana - ale wygląda to tak ładnie jak na zdjęciach w aukcji. Jeśli ktoś się jeszcze waha czy brać to polecam.

  10. #20
    Użytkownik Awatar Efyr
    Dołączył
    Jul 2006
    Auto
    Civic RTSi D16Z7
    Skąd
    Koltina Kłodzka
    Posty
    881

    Domyślnie

    A są może pisaki fluorescencyjne?
    Bo widziałem tylko farbę, ael tą będzie ciężko cienko nałożyć. A pisaki, które znalazłem były tylko zwykłe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •