Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126

Wątek: Wskazówki zegarów

  1. #121
    Użytkownik Awatar P4try5
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Patryk
    Auto
    mc2 B18c4
    Skąd
    Ząbki
    Posty
    432

    Domyślnie

    a może jest ktoś z Warszawy lub okolic kto by pomógł zrobić taki SWAP wskazówek?

  2. #122
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Imię
    Mateusz
    Auto
    CIVIC FK2 Type R,
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    48

    Domyślnie

    Koledzy żaden mod praktycznie nie moze sie odbyć bez rzeźby. Ze wskazówkami to bardzo delikatnie polecam szczypcami przytrzymać trzpień i wyciągnąć samą wskazówkę poza tym z accorda są inne średnice trzpieni o chyba 1 setkę wiec trzeba przekleić z zegarów civica. Pamiętajcie także że wskazówki a accorda są duze trzeba je dociąć i przyszlifowac od tyłu przy temp oraz paliwie bo przy ringach chromowanych ociera o nie. Powidzenia w modach

  3. #123
    Użytkownik Awatar P4try5
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Patryk
    Auto
    mc2 B18c4
    Skąd
    Ząbki
    Posty
    432

    Domyślnie

    hmm a wskazówki od galanta 2003 ?

  4. #124
    Użytkownik Awatar thompson17
    Dołączył
    Jul 2009
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG4-EP3-BMW E90
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    3,167

    Domyślnie

    wyważałeś wskazówki żeby dobrze pracowały? ta od prędkościomierza nie zamiesza się?

  5. #125
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Imię
    Mateusz
    Auto
    CIVIC FK2 Type R,
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    48

    Domyślnie

    Nic sie nie zawiesza. Jak znajde wolną chwilę wstawie filmik z pełnej pracy

  6. #126
    Użytkownik Awatar TajniakOsz [PL]
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    VI D15Z6 4DiLS EK3
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie

    Witam,
    Przepraszam za archeologię, ale mam pytanie, na które mogę otrzymać tutaj odpowiedź.
    Co do wskazówek to jednak boję się przy nich mieszać, więc raczej zdecyduję się na malowanie farbką fluorescencyjną. Ale zastanawia mnie inna rzecz: gdzieś natrafiłem, że jest coś takiego jak "kapturki na wskazówki". Wie ktoś, co to jest, jak się spisuje i gdzie to dostać? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze jakby ktoś szukał inspiracji to tak zrobiłem swoje tarcze (OEM, VI gen., EK3 4D D15Z6, żarówki w OEMowych otworkach):

    Dwie uwagi: po pierwsze: na żywo wygląda lepiej (choćby ten czerwony w obrotach tak nie razi), po drugie: niestety podświetlenie temp./paliwa zrobiłem wtedy na żarówkach 1,2W (co chyba widać na zdjęciu) ze względu na brak 3W, ale na 3W jest tylko trochę lepiej z powodu nienajlepszego rozmieszczenia oświetlenia w tej części zegarów.

    Edit:

    I jeszcze jedno: jakie dobrać oświetlenie tych wskazówek jak je pomaluję tą farbą fluorescencyjną żeby nie zaburzyło efektu podświetlenia zegarów?
    Ostatnio edytowane przez TajniakOsz [PL] ; 17-04-14 o 20:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •