Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Malowanie auta - cena

  1. #41
    Użytkownik Awatar reaktor
    Dołączył
    Apr 2007
    Auto
    JEGIE 5
    Posty
    5,555

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazu Zobacz posta
    ile blacharz bierze za wspawanie/wpasowanie tych reperaturek ? dziś zobaczylem rdze nad tylnim błotnikiem i nie wiem co będzie bardziej opłacalne czy kupić używany błonitk czy bawić się w te reperaturki
    A jaknchcesz miszczu tylni blotnik wymienic?

    Koniecznie zeob fotorelacje
    Ostatnio edytowane przez reaktor ; 24-06-11 o 23:13

  2. #42
    Użytkownik Awatar Nemereth
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Coupé Carminel
    Skąd
    Białystok
    Posty
    2,622

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazu Zobacz posta
    ile blacharz bierze za wspawanie/wpasowanie tych reperaturek ? dziś zobaczylem rdze nad tylnim błotnikiem i nie wiem co będzie bardziej opłacalne czy kupić używany błonitk czy bawić się w te reperaturki
    Da siękupić błotnik (ten błotnik to jakby nie patrzeć cały bok obejmuje ) ale tylko w ASO i to majątek kosztuje a pracy przy tym na dobry tydzien.
    Pozatym to kupuje się reperaturki tylko i wyłącznie. Kupuj i nie wymyślaj.

  3. #43
    Użytkownik Awatar Nemereth
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Coupé Carminel
    Skąd
    Białystok
    Posty
    2,622

    Domyślnie

    Dobra chłopaki,
    Jest na forum blacharz/lakiernik z którym można pogadać bo przeczytałem temat podesłany przez kolegę ale dalej nie wiem co i jak. co jest do czego itp

    Bardzo proszę o pomoc

  4. #44
    Użytkownik Awatar szczwanyhenio
    Dołączył
    Jun 2009
    Imię
    Konrad
    Auto
    EJ2 sold --> FK3
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    119

    Domyślnie

    odgrzewam-
    Ile mogą kosztować materiały do całościowego pomalowania 5g coupe (bez dachu), kolor budy oryginał czarny
    Przyznam ze nieznam sie co tam idzie, ale szpachla, utwardzacze, lakier, bezbarwny itp(coś jeszcze?);
    Czy kwota robocizny za taką usługę 1200pln to dużo czy mało? (tylko malowanie z przygotowaniem, materiały kupuje ja)
    I jeszcze- jakich firm produkty polecacie?

  5. #45
    Użytkownik Awatar Nemereth
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Coupé Carminel
    Skąd
    Białystok
    Posty
    2,622

    Domyślnie

    Markowe produkty to:

    Standox,
    3M,
    Farecla, (pasty itp / nakładki... głównie wykończenie)

    Tyle kojarze na chwilę obecną.

    Co do kosztów, to z informacji od innych dobre lakierowanie jest w cenie około 4000 PLN (robocizna z materiałem). Nie wiem natomiast czym było robione przygotowanie i jaki lakier został użyty.
    Ostatnio edytowane przez Nemereth ; 06-09-11 o 19:24

  6. #46
    Użytkownik Awatar lozek
    Dołączył
    Jul 2009
    Imię
    Paweł
    Auto
    EP3+K20
    Skąd
    WWA / Wola Team
    Posty
    7,469

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemereth Zobacz posta
    Markowe produkty to:

    Standox,
    3M,
    Farecla,

    Tyle kojarze na chwilę obecną.

    Co do kosztów, to z informacji od innych dobre lakierowanie jest w cenie około 4000 PLN (robocizna z materiałem). Nie wiem natomiast czym było robione przygotowanie i jaki lakier został użyty.
    Farecle usuń z tego grona... Jeżeli chodzi o lakiery to DuPont jeszcze - baaardzo dobre lakiery robi.

  7. #47
    Użytkownik Awatar reaktor
    Dołączył
    Apr 2007
    Auto
    JEGIE 5
    Posty
    5,555

    Domyślnie

    Dobre materialy kolo 1600np dupont-zalezy ile lakiernik pusci w powietrze

    Cytat Zamieszczone przez szczwanyhenio Zobacz posta
    odgrzewam-
    Ile mogą kosztować materiały do całościowego pomalowania 5g coupe (bez dachu), kolor budy oryginał czarny
    Przyznam ze nieznam sie co tam idzie, ale szpachla, utwardzacze, lakier, bezbarwny itp(coś jeszcze?);
    Czy kwota robocizny za taką usługę 1200pln to dużo czy mało? (tylko malowanie z przygotowaniem, materiały kupuje ja)
    I jeszcze- jakich firm produkty polecacie?
    1200 to nie jest duzo , jesli auta ma byc pomalowane dobrze, jesli bedzie to robil jakis druciarz to szkoda kasy na pro materialy. Troche bez sensu zebys kupowal wszystkie materialy i wydaje sie to troche podejrzane dobry lakiernik powinien miec swoje pasty itd rozumiem zebys kupil zestaw lakieru a do reszty sie dolozyl jak kupisz wszystko to polowa sie zmarnuje
    Ostatnio edytowane przez reaktor ; 07-09-11 o 11:55

  8. #48
    Użytkownik Awatar Calypso
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    Piotrek
    Auto
    EJ2/Abarth/VW CC
    Skąd
    Lublin
    Posty
    669

    Domyślnie

    Ja za sam lakier płaciłem 700zł plus koszty typu bezbarwny, baza i inne duperele wiec jest to sprawa indywidualna... Zależy co masz na myśli pisząc robocizna... Zwykłe malowanie czy rozbieranie, wycinanie szyb itp itd... Mi akurat za całe coupe Vgen z kompletna blacharka, zabezpieczeniem podwozia, nadkoli, profili, wybebeszeniem wszystkiego z środka do gołej blachy i wycinaniem wszystkich szyb wyszło ponad 5000zł.
    Ostatnio edytowane przez Calypso ; 20-09-11 o 11:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •