Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Malowanie auta - cena

  1. #21
    Moderator Awatar Infi
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Infi
    Auto
    FN2 K24
    Skąd
    PL
    Posty
    3,035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz-lukasz Zobacz posta
    Szacun
    prawda jest taka ze chocby nie wiem jaki super byl punkt lakierniczy to inaczej jest robione jak siedzisz przy nich i patrzysz na to jak i co robia. sam wzialem tydzien wolnego i codziennie od 8 do 21 siedzialem z nimi i robilem pelne usuwanie rdzy i pozniejsza konserwacja, rozkrecanie itp itd ja sam kupilem sobie srodkow do konserwacji za 6 stowek jakies bitexy fluidole corteiny itp cala zawiecha, wszystkie rury laczniki itp zostaly wyczyszczone oddrdzewione chemicznie i potem zabezpieczone. nadkola maja tyle warstw zabezpieczenia teraz ze pewnie inni to by kilka samochodow tym obrobili

    Taka prawda Panowie, stare dobre przyslowie chcesz aby cos bylo zrobione dobrze to zrob to sam, za lakiernictwo sie nie biore bo to robota dla ludzi z doswiadczeniem ale konserwacje moze robic kazdy kto ma pojecie jak odkrecic srube i wyciagnac jakis element do czyszczenia.

  2. #22
    Użytkownik Awatar GT-R
    Dołączył
    Sep 2009
    Imię
    Daniel
    Auto
    EP3
    Skąd
    Kraków
    Posty
    316

    Domyślnie

    No to niezły interes na Tobie ubijają U mnie w serwisie VW za całość biorą około 8tyś, przy czym masz wszystko robione na 3M i Sikkensie + Sikkens daje 5 lat gwarancji na powłokę lakierniczą

  3. #23
    Użytkownik Awatar reaktor
    Dołączył
    Apr 2007
    Auto
    JEGIE 5
    Posty
    5,555

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemereth Zobacz posta
    i (Policzyli 8h dziennie z czego faktycznie przy aucie siedzieli 6 bo godzina obiadu i godzina na pogaduszki) więc o tym też podyskutuje z właścicielem.
    .
    raczej to wyglada tak:
    8 h
    z czego godzina na obiad, godzina na pogaduszki , godzina przy twoim aucie
    a pozostałe 5 godzin się z ciebie śmieją

    jak skończysz to daj znać
    przyjade przydzwonić ci w to auto ,chce zobaczyć twoją mine jak dostaniesz 3 tys . odszkodowania

    albo jak ktos ci przerysuje cay bok na parkingu wtedy nie zobaczyszs nawet złotowki
    ale nie martw sie wtedy bedziesz musiał wysupłać juz tylko 6 tysi
    Ostatnio edytowane przez reaktor ; 17-06-11 o 00:14

  4. #24
    Moderator Awatar Infi
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Infi
    Auto
    FN2 K24
    Skąd
    PL
    Posty
    3,035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reaktor Zobacz posta
    raczej to wyglada tak:
    8 h
    z czego godzina na obiad, godzina na pogaduszki , godzina przy twoim aucie
    a pozostałe 5 godzin się z ciebie śmieją

    jak skończysz to daj znać
    przyjade przydzwonić ci w to auto ,chce zobaczyć twoją mine jak dostaniesz 3 tys . odszkodowania

    albo jak ktos ci przerysuje cay bok na parkingu wtedy nie zobaczyszs nawet złotowki
    ale nie martw sie wtedy bedziesz musiał wysupłać juz tylko 6 tysi
    nie ma to jak zazdrosc i zawisc, typowe polskie podejscie inny ma a ja nie to najlepiej zyczyc mu zle...

  5. #25
    Użytkownik Awatar Yotomeczek86
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Tomek
    Auto
    Accord USA Coupe
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,175

    Domyślnie

    Szczerze Infi... Nie uważam że to zazdrość. Nie ukrywajmy ale polacy to buraki itp jeśli chodzi o traktowanie nie swojego.... O czym się sam przekonałem i mam krechę od drzwi do samego końca samochodu. Szacunek za wydanie tyle kasy na naprawę auta ale niestety w tym kraju długo ładny nie będzie - no chyba że będzie stał w garażu i nigdy nie będzie jeździł. Smutna prawda to co napisał reaktor - aczkolwiek zgadzam się z dwoma ostatnimi zdaniami Bo zresztą trochę jednak przesadził Szkoda kasy jednak...


    Ot prosty przykład - jakieś 2 tygodnie temu koleżanka kupiła sobie baaardzo zadbanego Citroena C2, czarny, wypolerowany - no cudnie to wyglądało. Za jakiś tydzień jakaś menda w nocy zrobiła krechę na drzwiach szerokości co najmniej 4cm i długości przez połowę drzwi... A głęboka że hej...

  6. #26
    Użytkownik Awatar reaktor
    Dołączył
    Apr 2007
    Auto
    JEGIE 5
    Posty
    5,555

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Infi Zobacz posta
    nie ma to jak zazdrosc i zawisc, typowe polskie podejscie inny ma a ja nie to najlepiej zyczyc mu zle...
    chyba niektórym bakteria coli zainfekowała również mózg...

    chciałem tylko by kolega neme oddzielił sfere fantazji o wspaniałym odnowionym aucie a la boston san francisco od rzeczywistośći i polskich realiów
    Ostatnio edytowane przez reaktor ; 17-06-11 o 03:04

  7. #27
    Użytkownik Awatar Nemereth
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Coupé Carminel
    Skąd
    Białystok
    Posty
    2,622

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reaktor Zobacz posta
    jak skończysz to daj znać
    przyjade przydzwonić ci w to auto ,chce zobaczyć twoją mine jak dostaniesz 3 tys . odszkodowania

    albo jak ktos ci przerysuje cay bok na parkingu wtedy nie zobaczyszs nawet złotowki
    ale nie martw sie wtedy bedziesz musiał wysupłać juz tylko 6 tysi
    Gwarantuję, że po tym ręki nie podniósłbyś na żadne auto jeśli wiedziałbym że jesteś sprawcą.

    Robię auto dla siebie tak jak to powinno być zrobione, z "miłości" do niego. Jeżdżąc VW Foxem jako zastępczym nawet bardziej doceniam swoje coupe. Jak jeszcze nie było rozebrane to jeszcze je wziełem na weekend i po odpaleniu silnika i ruszeniu poczułem naprawdę niesamowitą przyjemność z poliuretanów, hebli 262/240, shorta czy przyspieszenia jakie daje silnik.

    Zamiast szydzić podpowiedz jak te nadkola powinny być wykończone o ile wiesz. Powinny być dospawane do reperaturki czy od dołu też gumą wypełnione w rant zagięty?

    I taka prawda, jak nie dopilnujesz tak nie będziesz miał dobrze zrobionej roboty. Zrobili jedną reperaturke a ja zrobiłem z niej dym bo ponacinali rant żeby pozaginać a żeby to było "kulate" jak Bóg przykazał to powiedzieli że się zaszpachluje polakieruje i nic nie będzie widać więc robili jeszcze raz.

    Cytat Zamieszczone przez GT-R Zobacz posta
    masz wszystko robione na 3M i Sikkensie
    Tutaj robią na 3M i Standoxie
    Ostatnio edytowane przez Nemereth ; 17-06-11 o 09:53

  8. #28
    Moderator Awatar Infi
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Infi
    Auto
    FN2 K24
    Skąd
    PL
    Posty
    3,035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reaktor Zobacz posta
    chyba niektórym bakteria coli zainfekowała również mózg...
    widoczenie niektorym nawet tego by nie zainfekowala...

    i nadal nie widze podstaw w twoim oskarzaniu, jest serwis liczy gruba kase a tobie to przeszkadza, co w tym dziwnego? powaznie nie miales nigdy do czynienia z profesjonalnymi uslugami lakierniczymi i blacharskimi, ze tak watpisz w mozliwosc pelnej renowacji civica? zapraszam do mnie do ciechocinka zobaczysz jak samochody (zebys nie mial znow watpliwosci typowe klasyki) z holandii i niemiec sa w pelni odnawiane zaczynajac od pelnego piaskowania calej budy z mozliwoscia cynkowania wszystkich elementow, jak jest kasa to sa sposoby aby doprowadzic kazda fure do igla stanu.
    Ostatnio edytowane przez Infi ; 17-06-11 o 16:55

  9. #29
    Moderator Awatar Timo-hg
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Łukasz
    Auto
    UFO CW
    Skąd
    Wadowice
    Posty
    11,291

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Infi Zobacz posta
    jak jest kasa to sa sposoby aby doprowadzic kazda fure do igla stanu.
    i basta!

  10. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Auto
    Bolid Młodego Wieś
    Skąd
    Wolbrom
    Posty
    214

    Domyślnie

    Mam takie pytanko na jakiej zasadzie się montuje reperaturki ? trzeba coś szpachlować i potem cały błotnik malować ? i jeśli ktoś się orientuje jaka jest cena za "założenie" ich + malowanie:P?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •