Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Obsługa radia/CD w hondzie Civic VIII

  1. #11
    Użytkownik Awatar semri
    Dołączył
    May 2007
    Auto
    R18A2 HB 5D NHB
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    343

    Domyślnie

    2007, wyświetla folder/tytuł utworu/ wykonawce/ czas utworu
    Włóż jakąś oryginalną CD-AUDIO, czy kolędy z wyborczej i zobacz czy działa.

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Imię
    Mariusz
    Auto
    Civic VIII 5D 1.8 Sp
    Posty
    30

    Domyślnie

    Na CD-Audio też nie działa. Pojawia się tylkok czas i nr utworu, a naciskanie DISP nic nie powoduje

  3. #13
    Użytkownik Awatar Jacek65
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Jacek
    Auto
    Civic 4d 1,8
    Posty
    848

    Domyślnie

    Pewnie masz odtwarzacz CD bez tej funkcji.Czyli uboższą wersję.Chyba że funkcja jest uszkodzona.Najlepiej podjedź do ASO to moze będą wiedzieć co jest grane.

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Auto
    Civic
    Posty
    30

    Domyślnie No info

    Słucham oryginalnej płyty CD, przyciskam przycisk TITLE pokazuje sie informacja NO INFO. Czy ktoś wie o co chodzi?

  5. #15
    Użytkownik Awatar qbson
    Dołączył
    Jan 2010
    Imię
    Jakub
    Auto
    Civ8
    Skąd
    Kraków
    Posty
    275

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuba42 Zobacz posta
    Słucham oryginalnej płyty CD, przyciskam przycisk TITLE pokazuje sie informacja NO INFO. Czy ktoś wie o co chodzi?
    Moim zdaniem plik (piosenka, audio lub mp3) nie ma w sobie zapisanych żadnych informacji o tytule, nic w tym dziwnego. Dlatego wyświetla No Info. Spróbuj innych płytek, nagraj własną, tylko wcześniej sprawdź koniecznie czy plik z utworem ma zapisane w sobie informacje, artystę, tytuł itd. Pozdr!

  6. #16
    Użytkownik Awatar Paluch_tcw
    Dołączył
    Oct 2010
    Auto
    FK2 Executive navi
    Skąd
    Tczew
    Posty
    655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marioosz Zobacz posta
    Na CD-Audio też nie działa. Pojawia się tylkok czas i nr utworu, a naciskanie DISP nic nie powoduje
    U mnie na tym małym wyświetlaczy po naciśnięciu DISP też pokazuje tylko nr utworu lub czas. Tyle, że ja mam nawigację i tam wszystko widzę. Ale na mały wyświetlaczu również nie widać nazwy utworu. 2007 rok

  7. #17
    Użytkownik Awatar Hoze
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Arek
    Auto
    FK2 Sport R18A2
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbson Zobacz posta
    Moim zdaniem plik (piosenka, audio lub mp3) nie ma w sobie zapisanych żadnych informacji o tytule, nic w tym dziwnego. Dlatego wyświetla No Info. Spróbuj innych płytek, nagraj własną, tylko wcześniej sprawdź koniecznie czy plik z utworem ma zapisane w sobie informacje, artystę, tytuł itd. Pozdr!
    Na oryginalnych płytach nigdy nie pokazuje danych ani o wykonawcy ani tytułu piosenki.

  8. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja mam civic z 2006 r i jedno mnie dziwi. jak wkladam plyte i ja zaczyna czytac, to wtedy wlasnie pojawia sie nazwa utworu a potem juz tylko pokazuje folder utowr i czas i przycisk disp nie reaguje. Cos mi sie wydaje nie tak skoro na poczatku nazwa utworu jest wyswietlana a potem klapa.

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Imię
    Mariusz
    Auto
    VIII gen 1,8
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja z kolei mam pytanie odnośnie innych opcji. Po wciśnięciu i przytrzymaniu pokrętła POWER w radiu pojawiają się na wyświetlaczu opcje:
    1. AF (om/off)
    2. REG (on/of)
    4.. A-TP (on/off)

    Jakie mają funkcje te opcje?

    Drugie pytanie dotyczy zmieniarki. Jak się dowiem czy moje radio ją posiada? Jest coś gdzieś napisane?

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic VIII 1.8
    Skąd
    Radom
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zylka85 Zobacz posta
    Ja z kolei mam pytanie odnośnie innych opcji. Po wciśnięciu i przytrzymaniu pokrętła POWER w radiu pojawiają się na wyświetlaczu opcje:
    1. AF (om/off)
    2. REG (on/of)
    4.. A-TP (on/off)

    Jakie mają funkcje te opcje?

    Drugie pytanie dotyczy zmieniarki. Jak się dowiem czy moje radio ją posiada? Jest coś gdzieś napisane?
    1. AF częstotliwość alternatywna - funkcja włączona / wyłączona - umożliwia automatyczne wybieranie częstotliwości tej samej stacji nadającej sygnał RDS
    2. REG program regionalny - funkcja włączona / wyłączona - pozwala na stałe odbieranie programu regionalnego i nie dopuszczająca zmiany częstotliwości nawet jeśli sygnał staje się coraz słabszy
    3. PS - wyświetlanie programu - funkcja włączona / wyłączona - funkcja dzięki której można wyświetlić nazwę odbieranej właśnie stacji radiowej
    4. A-TP automatyczne ustawianie programu z wiadomościami - funkcja włączona / wyłączona - funkcja umożliwiająca automatyczne przejście do stacji radiowej nadającej informacje o ruchu na drogach

    Informacje te masz w instrukcji obsługi auta

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •