Strona 366 z 371 PierwszyPierwszy ... 266316356364365366367368 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,651 do 3,660 z 3704

Wątek: Felgi i opony w Civic VIII gen

  1. #3651
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    40

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Ciasno troche z tym zaciskiem Mam trochę inne et felgi więc może mniejszy dystans wystarczy bo chyba nie będę miał miejsca na 30mm. I pod zacisk clio rs może aż tyle nie potrzeba.

  2. #3652
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szza Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedź. Ciasno troche z tym zaciskiem Mam trochę inne et felgi więc może mniejszy dystans wystarczy bo chyba nie będę miał miejsca na 30mm. I pod zacisk clio rs może aż tyle nie potrzeba.
    Najlepiej sprawdzić na "żywo". ET jest tutaj mało ważne, wszystko zależy od układu ramion felgi. Np. OZ ULTRALEGGERA 18X8 ET48 nie potrzebowała dystansu, weszła bez żadnego problemu:


  3. #3653
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    FSO PZ/FK2/CM1
    Skąd
    Czar Puszczy
    Posty
    54

    Domyślnie

    Dobry,
    Musze kupić opony na lato. Rozmiar jaki mnie interesuje to 215/50/17 Obecnie mam Vredki Sportracki 5 i są super ale zastanawiam sie nad Dębicą presto UHP 2. Ktoś z Was miał z nimi do czynienia? Czytam opinie po internetach że są rewelacyjne ale wiadomo że duża część opinii może być opłacana więc chciałbym aby wypowiedział się ktoś, kto miał okazję te opony użytkować.

  4. #3654
    Użytkownik Awatar pwl
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Paweł
    Auto
    FN1 '07 FK2 FL '09
    Skąd
    Toruń
    Posty
    6,918

    Domyślnie

    Czemu taki cudaczny rozmiar zamiast 225/45/17?

    Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  5. #3655
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    FSO PZ/FK2/CM1
    Skąd
    Czar Puszczy
    Posty
    54

    Domyślnie

    Przy dośc twardym zawieszeniu jest bardziej komfortowo a właściwości jezdne bardzo zbliżone, przy codziennym użytkowaniu wręcz identyczne

  6. #3656
    Użytkownik Awatar pwl
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Paweł
    Auto
    FN1 '07 FK2 FL '09
    Skąd
    Toruń
    Posty
    6,918

    Domyślnie

    Komfortowo jest na Rainsportach 3 w 225/45. Mi nawet na 18 nie przeszkadza twardość Ufoka

    Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  7. #3657
    Użytkownik Awatar Kamilao88
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Kamil
    Auto
    Honda Civic Type S
    Skąd
    Nieporęt
    Posty
    921

    Domyślnie

    Jako że zima tuż tuż. Przyszedł czas na opony zimowe. Co polecacie, co odradzacie. Dalej króluje Nokian? Czytałem trochę opinie o Dębicy Frigo HP2. Całkiem przystępna cena również za nimi przemawia.

  8. #3658
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Auto
    ep3
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    121

    Domyślnie

    Szybkie pytanko. Pacjent to Civic 5d 1.8 2011r. Kupiłem na zimę felgi o oznaczeniu: 7j 16h2 et50 5x114,3 z otworem centrującym 64. Chcę do nich kupić opony, i z tego co mi się wydaje najrozsądniejszym wyborem będą Debica Frigo HP2 205/55/16. Czy przy tym rozmiarze felgi to mądry wybór, czy będzie obcierać, wystawać albo głupio wyglądać??
    z góry dzięki za info

  9. #3659
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2016
    Imię
    Damian
    Auto
    Civic FD7 lift
    Posty
    85

    Domyślnie

    Miałem te Dębice w tym rozmiarze przy accordzie VII gen, bardzo fajnie się spisywały.

    Mam pytanie, noszę się z zamiarem zakupu felg, a najlepiej całych kół na lato. Myślę o enkei yamato bądź japan Racing 11 ALE w dobrych pieniądzach mógłbym kupić oryginalne koła z accorda VII s Type, które są trochę podobne do enkei yamato i są na nich zimowki. Opony fulda 225/45r17. Czy ten rozmiar podejdzie do sedana? A może ktoś u siebie ma te felgi i podzielił by się zdjęciami?

  10. #3660
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Auto
    ep3
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pieniek19x91 Zobacz posta
    Miałem te Dębice w tym rozmiarze przy accordzie VII gen, bardzo fajnie się spisywały.

    Mam pytanie, noszę się z zamiarem zakupu felg, a najlepiej całych kół na lato. Myślę o enkei yamato bądź japan Racing 11 ALE w dobrych pieniądzach mógłbym kupić oryginalne koła z accorda VII s Type, które są trochę podobne do enkei yamato i są na nich zimowki. Opony fulda 225/45r17. Czy ten rozmiar podejdzie do sedana? A może ktoś u siebie ma te felgi i podzielił by się zdjęciami?
    Dzięki za info. Kupiłem i czekam na paczkę. Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •