Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Auto do latania po zakrętach EG vs EP

  1. #1
    Użytkownik Awatar Davido_
    Dołączył
    Feb 2014
    Auto
    Fn2
    Skąd
    3city
    Posty
    419

    Domyślnie Auto do latania po zakrętach EG vs EP

    Witam , aktualnie posiadam EG z b16 na zawiasie Koni 1130 , stabach z ITR , poli , rozporki itd. Samochód prowadzi się bajecznie , wręcz łamie prawa fizyki . Myślę poważnie nad zmianą na Ep3 , pytanie do osób które miały okazje jeździć zarówno jednym jak i drugim , który prowadzi się lepiej / gorzej i dlaczego . Przesiadłbym się na coś nowszego ale boję się , że zabraknie "tego czegoś " na zakrętach .

  2. #2
    Użytkownik Awatar qureku.
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Kuba
    Auto
    EG b16 rally
    Skąd
    Warszawa-wesoła
    Posty
    4,115

    Domyślnie

    Pytanie do czego ma służyc faktycznie Civic :

    Jak do upalania na zawodach - bez dwóch zdan EG
    Jak do bardzo okazjonalnego upalania, ale czesciej do szybkich przejezdzek i wypadów za miasto, to bym był zdecydowanie za EP3

  3. #3
    Użytkownik Awatar Davido_
    Dołączył
    Feb 2014
    Auto
    Fn2
    Skąd
    3city
    Posty
    419

    Domyślnie

    No wlaśnie teraz Eg jest do upalania , a na co dzień corolla e11 . Chce pozbyć się obu i kupić ep3 po lifcie , czyli na co dzień +od czasu do czasu upalanie , a że najbardziej lubie zakręty , stąd dylemat . I nie miałem okazji pojeździć dlużej ep3 , porobionym to już wcale . Dlatego proszę osoby które mają takie doświadczenie o wypowiedzenie się w temacie .

  4. #4
    Użytkownik Awatar qureku.
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Kuba
    Auto
    EG b16 rally
    Skąd
    Warszawa-wesoła
    Posty
    4,115

    Domyślnie

    Ale nadal sporwadza się do prostej kalulacji .

    Chcesz miec szybki fajny dupowóz, którym można upalać od czasu do czasu - kup EP3. Bedziesz zadowowolony

    Chcesz mięc maszynkę tylko i wyłacznie do upalania, zostaw EG.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Imię
    Arek
    Auto
    EJ2 J32a2
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    236

    Domyślnie

    eg b16 w porównaniu do ep3 wypada mniej więcej tak jakby porównać b16 do ej9 z d14. Silniki dzielą lata świetlne no i pojemność. Osobiście ep3 miałem przez 4 lata jako daily złego słowa powiedzieć nie mogę chodź 2 bloki wsadzałem. W pierwszym wysrała się panewka w sumie tak bez ostrzeżenia i narobiła gnoju w drugim łańcuszek się rozciągnął i zrobił jebut. Oczywiście winę ponoszę za to ja bo znajomy ostrzegał że te silniki już się dawno postarzały no ale ja się oczytałem, naczytałem i zapłaciłem . Autko fajne szybkie chodź jak na moje oko mniej zwinne w porównaniu do eg i ej że już o FNie nie wspomnę. Do weekendowych wypadów w sam raz, i rozwój na zaś za 10-15k zrobisz okolicę 300hp.

  6. #6
    Użytkownik Awatar Tiga
    Dołączył
    Nov 2009
    Imię
    Darek
    Auto
    EG3, BB9, EJ8
    Posty
    889

    Domyślnie

    Lata świetlne to jednostki odległości , a nie czasu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •