Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Kayaba Ultra SR + eibachy

Mieszany widok

  1. #1
    Użytkownik Awatar KrzysHonda
    Dołączył
    Nov 2008
    Auto
    Civic h22
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    211

    Domyślnie Kayaba Ultra SR + eibachy

    Szukalem jakis konkretnych info na forum ale malo tego jest jezeli chodzi o ultra sr.
    Jak ultra sr maja sie do agxa? jaka twardosc maja ultra sr w porownaniu do 4stopniowej skali agxa? No i jak to sie ma w polaczeniu z eibach pro kit?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Auto
    Accord CL9
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    293

    Domyślnie

    ja mam taki zestaw u siebie od około 1,5-2 miesięcy. Wcześniej miałem spręzyny eibacha na seryjnych amortyzatorach i była masakra - dobijanie, skakanie jak piłeczka na nierównościach itp. Teraz mam te same spręzyny na KYB Ultra SR i jest o wiele wiele lepiej. Gniazdo mają na tej samej wysokości co oem ale są twardsze i bodajże mają skrócony skok. Wybierają o wiele lepiej nierówności. Auto jest jak dla mnie dostatecznie twado - czuć dołki itp bo trudno tego nie czuc na polskich drogach ale te mneijsze nierówności normalnie wybierają. Nie jesty tak jak na OEM-ach ze się jeździło jak na kołkach...każdy dołek to było dobicie wg mnie fajnie się to zachowuje. Mi do codziennej jazdy odpowiada. Z kolei agx mają regulację i tym przewyższają te ultra sr...wg mnie auto po zamontowaniu tego zestawu jaki mam zachowuje się o wiele lepiej jeśli chodzi o prowadzenie. Nawet moja dziewczyna powiedziala ze jest lepiej a to już dużo daje do myślenia...;P

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Skąd
    Zgorzelec
    Posty
    196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boniek87 Zobacz posta
    ja mam taki zestaw u siebie od około 1,5-2 miesięcy. Wcześniej miałem spręzyny eibacha na seryjnych amortyzatorach i była masakra - dobijanie, skakanie jak piłeczka na nierównościach itp. Teraz mam te same spręzyny na KYB Ultra SR i jest o wiele wiele lepiej. Gniazdo mają na tej samej wysokości co oem ale są twardsze i bodajże mają skrócony skok. Wybierają o wiele lepiej nierówności. Auto jest jak dla mnie dostatecznie twado - czuć dołki itp bo trudno tego nie czuc na polskich drogach ale te mneijsze nierówności normalnie wybierają. Nie jesty tak jak na OEM-ach ze się jeździło jak na kołkach...każdy dołek to było dobicie wg mnie fajnie się to zachowuje. Mi do codziennej jazdy odpowiada. Z kolei agx mają regulację i tym przewyższają te ultra sr...wg mnie auto po zamontowaniu tego zestawu jaki mam zachowuje się o wiele lepiej jeśli chodzi o prowadzenie. Nawet moja dziewczyna powiedziala ze jest lepiej a to już dużo daje do myślenia...;P
    I jak się sprawują te Ultra Sr?

  4. #4
    Użytkownik Awatar KrzysHonda
    Dołączył
    Nov 2008
    Auto
    Civic h22
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    211

    Domyślnie

    Mnie zastanawia jak wypada twardosc ultra sr odnoszac go do 1-4 skali agxa.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Auto
    Accord CL9
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    293

    Domyślnie

    no tego niestety Ci nie powiem, bo nie miałem okazji jeździc na agx'ach. Na pewno agx na 4 jest o wiele wiele twardszy niz ultra sr ale to oczywiste....

  6. #6
    Użytkownik Awatar KrzysHonda
    Dołączył
    Nov 2008
    Auto
    Civic h22
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    211

    Domyślnie

    Bo mam pewne obawy ze ultra sr +eibach bedzie za miekkim zestawem w Vgen h22.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Auto
    Accord CL9
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    293

    Domyślnie

    no do takiego zestawu to moze rzeczywiscie byc zbyt miękki

  8. #8
    Oczekujący Awatar Wojtec12345678
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Wojtek
    Auto
    Man
    Skąd
    https://t.me/pum
    Posty
    3,543

    Domyślnie

    Chcesz taki silnik i oszczędzasz na zawieszeniu? Bierz AGX lub Koni sport

  9. #9
    Użytkownik Awatar pablo_020
    Dołączył
    Jan 2009
    Imię
    Paweł
    Auto
    Accord CL7 - 2004
    Skąd
    Natolin
    Posty
    2,227

    Domyślnie

    Ja mam u siebie Eibachy i wczoraj rozkręciłem AGX na 4/8. Amor pracuje lepiej niż na 2/4.
    W zakrętach prawie wogóle przechyłów nie ma, jest LUX polecam, dla mnie taki zestaw robi robote tylko ja mam d15 nie h22

  10. #10
    Użytkownik Awatar Duhon86
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Konrad
    Auto
    Obecnie Mazda 6.
    Skąd
    Górny Ślonsk
    Posty
    1,080

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pablo_020 Zobacz posta
    Ja mam u siebie Eibachy i wczoraj rozkręciłem AGX na 4/8.
    Jak taka opcja wygląda na naszych pięknych równych jak stół drogach?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •