Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Montaż głośników w ( PRZÓD I TYŁ ) Pomóżcie

  1. #1
    Użytkownik Awatar tomaszkostrzewa
    Dołączył
    Apr 2005
    Skąd
    Konin
    Posty
    12

    Domyślnie Montaż głośników w ( PRZÓD I TYŁ ) Pomóżcie

    Witam was!!
    Dopiero dołączyłem do waszego forum bo zakupiłem sobie Civic D15B2 rok.1993 i jestem w tych sprawach zielony , a chciałbym kilku porad.

    1.W moim aucie niema żadnych głośników , wszystko wykręcone.
    W przód kupiłem Pioneer TSG 1718 16.5 cm i je zamontowałem ale odstają od blachy ,a jak odkręce to całkowicie nie wchodzą tylko się zapierają w otworze , a niewiem gdzie kupić dystanse , bo szukałem i niemogę ich znależć nigdzie, pomóżcie mi w tej sprawie.

    2.Z tyłu w półce a moja Honda jest sedan 4 drzwiowy i ma kufer , są wycięte otwory na głośniki ale jakieś małe , od strony bagażnika widać duże otwory , ale w tej tylnej półce ( wykładzinie) są małe i niewiem czy głośniki zamontować tylko do tej półki i będą w powietrzu czt , ją zdemontować i głośniki dać bezpośrednio do blachy i na to pólke , bo niewiem jak było orginalnie i czy w tej sprawie też byście mogli mi pomóc.
    Z góry serdecznie dziękuje!!

  2. #2
    Użytkownik Awatar hosi
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Dublin, IRL
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Witam na forum!
    Dystanse dostaniesz tutaj: http://www.powe.com.pl/
    Za wzór montażu możesz wziąść autko kolegi lukiasza: http://www.autobody.pl/caraudio/

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,568

    Domyślnie

    powodzenia przy pracy, dysktanse zrob sobie sam z MDF-u.

  4. #4
    Użytkownik Awatar tomaszkostrzewa
    Dołączył
    Apr 2005
    Skąd
    Konin
    Posty
    12

    Domyślnie

    A czy wy takie coś już robiliście

  5. #5
    Użytkownik Awatar emg
    Dołączył
    Aug 2004
    Auto
    k & k
    Skąd
    www.dohcvtec.pl
    Posty
    2,927

    Domyślnie

    robiliśmy

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2005
    Auto
    CM2 / EP4
    Skąd
    ZS
    Posty
    2,145

    Domyślnie

    najpierw zrób wygłuszenie drzwi, a potem zakładaj audio...

  7. #7
    Użytkownik Awatar tomaszkostrzewa
    Dołączył
    Apr 2005
    Skąd
    Konin
    Posty
    12

    Domyślnie

    Najgorzrj jest z tym tyłem , a tak apropo jakie najlepiej założyć głośniki , firmówki Pioneer , czy jakieś tańsze basowe podróbki

  8. #8
    Członek honorowy SCKP Awatar MartinS
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    Honda Legend
    Skąd
    Wołomin
    Posty
    4,435

    Domyślnie

    wszystko zależy od tego ile przeznaczasz kasy na sprzecik do auta, wtedy możemy pogadać

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2005
    Auto
    CM2 / EP4
    Skąd
    ZS
    Posty
    2,145

    Domyślnie

    zalezy ile masz kasy na to! nawet tanie basówki będa grały bardzo dobrze jak sobie wygłuszysz drzwi, niż jak byś na stockową blache zamontował najdroższe firmówki :roll:
    radzę na dół dac basówki a na deske tweetery. z tyłu 2-3 drożne. rozwierć tylnią półke, ale chyba wiecej niż 13 cm tam nie wejdzie....jak zalezy ci na basie, to skrzynia w bagażnik i to powinno wystarczyć!

  10. #10
    Użytkownik Awatar igor
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Osielsko / BYDGOSZCZ
    Posty
    521

    Domyślnie

    pierwsze co wyglusz drzwi (tylko nei rob tego pasta , bo nie o to chodiz musisz pozatykac dziury w drzwiach zeby powietrze przy dmuchaniu glosnika nie walilo po plastikach , po bedzie trzeszczec) potem pokombinuj i daj jakas gambke na te maty wygluszajace(tam gdzie uwazasz e powietrze mzoe dmuchac lub moga drzwi chodzic)

    w drzwi daj basowki , na deske tweetery , odnosnie montazu glosnikow dobrze jest zmieinic kable na jakies lepsze niz te seryjne (chodzi mi o drzwi)

    taki dobry zestaw by starczyl na przod (np magnat moze byc) , w polke sie nie baw bo uwazam ze nie ma sensu , lepiej dozbieraj kaske i potem dokup skrzynie w bagaznik

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •