Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Civic mi gaśnie. POMOCY!!!

  1. #11
    sleszke69
    Gość

    Domyślnie

    troche czytałem na forum i kolesie piszą coś o czujniku temp. przy filtrze powietrza ,wię przy wlocie.Jak byłem u znajomego to autko chodziło chyba z 30 min. w garażu i nic nie mógł stwierdzi , bo nic się nie działo , jak tylko wyjechałem z garażu auto zaczęło gasnąc więc chyba to zimne powietrze tak podziałało na niego , więc to może faktycznie ten czujnik, ale nic więcej nie wiem (jeszcze).Pozdrawiam:Wojtek

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Skąd
    Brzeg
    Posty
    19

    Domyślnie

    witam! dzisiaj caly dzien mecze strone stronke www.civic4g.pl
    chyba zamowie czujnik temperatury i stacje podcisnien. wymienimy , zobaczymy ... ale jakis czas to potrwa ...

    [ Dodano: Sro 21 Lut, 2007 ]
    mam jeszcze jedno pytanie! czy kiedy gaslo ci auto to po ponownym przekreceniu stacyjki ( bez odpalania silnika ) slyszales jakies nietypowe dzwieki?
    ja u siebie slysze dzwieki wydobywajace sie ze stacji podcisnien(pyrczenie)... zastanawiam sie czy to normalne
    napisz jak ty masz
    pozdro

  3. #13
    sleszke69
    Gość

    Domyślnie

    czołem! Szczerze mówiąc nigdy się nie wsłuchiwałem, ale chyba nic dziwnego u siebie nie słysze, ale dowiadywałem się w kwesti tego czujnika i co dziwne w sklepie motoryzacyjnym mogą sprowadzic coś takiego za 325pln(oryginalny hondy- jedyna obcja), a dzwoniłem do mechanika i powiedział ,że za 100pln wsadzi używany (z wymianą), a za ok.150 pln nowy + wymiana, tak ,że nie wiem , czy mechanik słabo zorientowany w cenie czy ma dojście do zamienników. jestem umówiony z nim w następną sobotę ,więc jeszcze tydzień i coś się wyjaśni, ale swoją drogą 325pln za taką pierdołke to troche dużo, a jeżeli okaże się jeszcze ,że to nie jedyny powód to zrobi się sumka.Pozdrawiam

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Skąd
    Brzeg
    Posty
    19

    Domyślnie

    ja zamowilem uzywany czujnik za 40 zl a stacje podcisnien za 50 zl. czekam na czesci ktore powinny lada chwila przyjsc. W nstepnym tygodniu do mechanika i sie okaze
    rowniez pozdrawiam

  5. #15
    Użytkownik Awatar woytaz
    Dołączył
    Feb 2006
    Skąd
    Mysłowice
    Posty
    234

    Domyślnie

    to ja moze podepne sie pod temat:

    kumpel ma nastepujacy problem, hondka gasnie w czasie jazdy, jedzie, wszsytko OK, po czym potrafi zgasnac i wowczas pojawia sie problem z odpaleniem, jak juz odpali to chodzi tylko na wolnych, gdy doda gazu zaczyna szarpac przerywac itp, po chwili wroci do normalnej pracy i znowu smiga... juz mial 4x taka akcje..

    co to moze byc ?

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Skąd
    Brzeg
    Posty
    19

    Domyślnie

    moim zdaniem cos z elektryka moze swiece lub przewody wysokiego napiecia! Koszt wymiany stosunkowo nie duzy moze pomoc

  7. #17
    Użytkownik Awatar woytaz
    Dołączył
    Feb 2006
    Skąd
    Mysłowice
    Posty
    234

    Domyślnie

    ale to problem bylby caly czas, a tak jak napisalem w ciagu 2 tygodni zdarzylo sie to 4x :/

    aha, no i pali od strzalu

  8. #18
    sleszke69
    Gość

    Domyślnie

    Witam!!!
    Możesz mi powiedziec , gdzie dorwałeś te części , ja patrzyłem na allegro ,ale niczego nie znalazłem.Pozdrawiam

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Skąd
    Brzeg
    Posty
    19

    Domyślnie

    oto link:

    http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic...842755f#332910

    Ja zamawialem od hondatanio!
    polecam tego uzyttkownika (prawie jak na allegro :d )

    pozdrawiam

    życze udanych zakupów

  10. #20
    sleszke69
    Gość

    Domyślnie

    Czołem!!
    Ciekaw jestem , czy rozwiązałeś problem z gaśnięciem, ja niestety nie , samochód wrócił od mechanika i żona twierdzi ,że nadal gaśnie , więc się troche wk...łem, bo auto nie miała tydzień i nic z tego nie wynikło, a jak u Ciebie z tymi sprawami?Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •