Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Dojechaliśmy D16Z5:( - co dalej??

  1. #11
    Użytkownik Awatar Saiti
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Mariusz
    Skąd
    Worldwide.
    Posty
    6,889

    Domyślnie

    vnv_nation, cieszymy się, że uwielbiasz swoje CinqueCento o wartości 800 zł, gdzie dziury wyżarte przez rdzę zalepiasz kitem budowlanym :P

    Czy jak idziesz z dziewczyną do restauracji i przychodzi czas płacenia to mówisz jej: "Wiesz co, na razie za siebie zapłać, a jak się z Tobą ożenię, to Ci wtedy oddam, tak na zapas"


  2. #12
    Użytkownik Awatar Starstruck
    Dołączył
    Jan 2011
    Imię
    Duff
    Auto
    WRX | FD7
    Skąd
    Warszawa [WA]
    Posty
    8,534

    Domyślnie

    Z ekonomicznego punktu widzenia było to nieopłacalne, ale zważywszy na sentymenty i fakt posiadania zdrowego D16Z5 (a wiemy, jak ich mało) -warto .

  3. #13
    Użytkownik Awatar vnv_nation
    Dołączył
    Mar 2009
    Auto
    Honda Civic 8 1.8
    Skąd
    SJZ
    Posty
    2,206

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Saiti Zobacz posta
    vnv_nation, cieszymy się, że uwielbiasz swoje CinqueCento o wartości 800 zł, gdzie dziury wyżarte przez rdzę zalepiasz kitem budowlanym :P

    Czy jak idziesz z dziewczyną do restauracji i przychodzi czas płacenia to mówisz jej: "Wiesz co, na razie za siebie zapłać, a jak się z Tobą ożenię, to Ci wtedy oddam, tak na zapas"

    Jestem na forum hondy civic wiec moze cie to zdziwi - ale takze jezdze civica. Masz jakies problemy ze soba? Z glowa wszystko wporzadku? Bo widze ze pewne braki w mozgu daja o sobie znac u ciebie... argumenty na poziomie dzieciaka z gimnazjum... brak slow...

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Piotr
    Auto
    EG8
    Skąd
    Pcim
    Posty
    5

    Domyślnie

    hehe chlopaki nie kluccie sie zrobil gosciu remont i juz sport kosztuje i tyle moze jezdzi tylko rexem w niedziele i blache ma w idealnym stanie? :P

  5. #15
    Użytkownik Awatar maciu$
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Maciek
    Auto
    GC8 W140 E36
    Skąd
    Z Klanu.
    Posty
    1,259

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dj Diablo Zobacz posta
    hehe chlopaki nie kluccie sie zrobil gosciu remont i juz sport kosztuje i tyle moze jezdzi tylko rexem w niedziele i blache ma w idealnym stanie? :P
    Archeolog się znalazł...

  6. #16
    Użytkownik Awatar dEboo
    Dołączył
    Feb 2008
    Auto
    ed6 d16a6
    Skąd
    Świnoujście
    Posty
    404

    Domyślnie

    4,5tyś ja cie sune, to ja za swój samochód dałem 2,5tyś z w miare zdrowym d16a6to z lakierowaniem nie wyjdzie mnie więcej jak 4tyś. No ale cóż, nie moje pieniądze nie moja sprawa pytanie jak ten remont został wykonany........ bo to że dużo kosztował nie znaczy że dobrze zrobiony. Tyle to byś chyba zapłacił za remont silnika u mugena xD

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •