Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Problem Gwint RaceLand,tuleje amortyzatorów wymiary otworu na śrubę 5Gen i 6Gen

  1. #11
    Nierzetelny sprzedawca Awatar ...Bartuś...
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    バル
    Auto
    -Stop :) B20PSS
    Skąd
    Warszawskie Hawa
    Posty
    1,774

    Domyślnie

    Ziom masz u Mnie Piwo Za tą pomoc...Wielkie Dzięki.

  2. #12
    Użytkownik Awatar kornel861
    Dołączył
    Nov 2008
    Imię
    Kornelek
    Auto
    Czarneeeee !
    Skąd
    Polanica/Kiaby
    Posty
    524

    Domyślnie

    Jak sie kupuje gwinty z krajow 3ciego swiata to tak jest

    tez kiedys,myslalem o tym zawieszeniu i jak ze sprezynami?Zalozone,skacze jak na MTS czy TA ?

  3. #13
    Nierzetelny sprzedawca Awatar ...Bartuś...
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    バル
    Auto
    -Stop :) B20PSS
    Skąd
    Warszawskie Hawa
    Posty
    1,774

    Domyślnie

    Jak się nie czyta instrukcji obsługi to się potem pyta na forum. Znalazłem ją i tak dokładnie jest napisane która sprężyna gdzie ma być

    I nie wiem kto porównuje zawias MTS do RACELAND bo poza ceną różni je wszystko.Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie,jest bardzo twarde,ale takie ma być.Nie wiem skąd biorą się te negatywne opinie o tym zawieszeniu.Na całym świecie zbiera pozytywne opinie w swojej klasie cenowej.


    PS.Który zawieszenie nie jest teraz z krajów trzecich.Jakiś czas temu miałem katalog jednej z tajwańskich fabryk.I były tak wszystkie rzeczy markowych producentów bez logo.Wydech Buddy Club Spec II,Lotka Spoon czy Dokładka Mugena nie były najmniejszym problemem.
    Ostatnio edytowane przez ...Bartuś... ; 10-03-11 o 00:21

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    6,430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ...Bartuś... Zobacz posta
    I były tak wszystkie rzeczy markowych producentów bez logo.
    czy to się przypadkiem nie nazywa podróba ? poza tym dobre firmy ktore przenosza produkcje do Chin czy gdzie indziej dbaja aby wszelkie zalzoone przez nich normy byly spelnione - tyle ze tam sila robocza tansza

  5. #15
    Nierzetelny sprzedawca Awatar ...Bartuś...
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    バル
    Auto
    -Stop :) B20PSS
    Skąd
    Warszawskie Hawa
    Posty
    1,774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ygor Zobacz posta
    czy to się przypadkiem nie nazywa podróba ? poza tym dobre firmy ktore przenosza produkcje do Chin czy gdzie indziej dbaja aby wszelkie zalzoone przez nich normy byly spelnione - tyle ze tam sila robocza tansza
    Bardziej tutaj chodzi o to że markowe firmy zamawiają części ze swoim logo.A na katalogu było napisane że wszystko robione jest z normami ISO i jakimiś tam jeszcze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •