Witam.
Chiałem dać swoje felgi do renowacji i jednocześnie żeby je jakoś na inny kolor pomalowali.

Najbardziej do gustu przypadła mi opcja malowania ramion felgi na czarno i rantu na srebrno, chociaż brałem też pod uwagę malowanie na czarno całych felg.



No ale właśnie.... pojawił się problem. Proszkowo nigdzie mi na 2 kolory nie pomalują (przynajmniej pytałem w trzech miejscach), ale znalazłem jeszcze gdzieś indziej gdzie byłaby taka mozliwość ale malowanie natryskowe a nie proszkowe.
Wiem że proszkowo będzie o niebo lepsza jakość, ale mam pytanie.... Czy to malowanie natryskowe będzie naprawde takiej słabej jakości że dłużej niż sezon nie wytrzyma? A może ktoś ma gdzieś jakiś zakład gdzie mogliby jednak pomalować proszkowo na 2 kolory? Bo powiem szczerze że jak dla mnie różnica jest duża w wyglądzie felg ze srebrnym rantem a całych czarnych no i bardzo bym chciał je właśnie mieć tak pomalowane, ale jeśli mam płacić za malowanie natryskowe tyle co za proszkowe i mieć ładną felge przez kilka miesięcy to jednak nie jest to dobre wyjście :/ doradźcie mi coś prosze