Strona 114 z 114 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,136 z 1136

Wątek: Audio w 8 gen

  1. #1131
    Użytkownik Awatar vitia
    Dołączył
    Jan 2014
    Imię
    Witek
    Auto
    civic VIII
    Skąd
    Mielec
    Posty
    136

    Domyślnie

    pytanie mam panowie nie dziala mi radio w civicu a mianowicie nie wciąga płyt cd Co może być przyczyną

  2. #1132
    Użytkownik Awatar Kamilao88
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Kamil
    Auto
    Honda Civic Type S
    Skąd
    Nieporęt
    Posty
    921

    Domyślnie

    Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi różnicę na ramce 2din OEM a chińskiej. Oczywiście nie chodzi tu o spasowanie a raczej o dobór radia. Czy otwory montażowe mają różne wielkości itp. Druga różnica dotyczy Connects2. Wiem że są dwie wersje na czym polega różnica.
    Ostatnio edytowane przez Kamilao88 ; 05-07-19 o 22:05

  3. #1133
    Użytkownik Awatar Krists
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Krystian
    Auto
    Civic FK2
    Skąd
    Zgierz
    Posty
    1,671

    Domyślnie

    Witam. Pod tylne glosniki podpiąłem wzmacniacz z wooferem więc basu już jest pod dostatkiem lecz brakuje mi nadal czegoś w tym audio. Nie chciałbym wymieniać radia bo 2din jest za drogie i mi zupełnie zbędne. Pytanie czy zmiana przednich głośników na coś konkretnego da efekt ? Pytanko jeszcze o wzmak bassworksa czy wiązka pod deską w każdym UFO jest przeciagnieta czy trzeba kombinować z kablami aby go tam podpiąć ?

  4. #1134
    Użytkownik Awatar lukash4
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Honda Civic VIII
    Skąd
    Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    Jakie polecacie głośniki pod samo radio? W poprzednich autach miałem jakieś niedrogie Helixy i grały super. Niestety nie ma ich już chyba w sprzedaży...

  5. #1135
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda Civic FK2
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    115

    Domyślnie

    Ja mogę polecić zestaw Focal RSE 165. Udało mi się go kiedyś wyrwać w promce za 350zł. Na moje ucho grają bardzo dobrze pod radiem. Znacznie lepiej niż niewiele tańsze Hertze, które kłuły uszy wysokimi tonami. A syki idealnie siadły w oryginalne miejsce. Po dodaniu gniazda AUX i bluetooth już nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba 😉 A byłem jeszcze gotowy dołożyć wzmacniacz, ale że przy żonie i tak nie da się puszczać głośno muzyki, to koniec mojej przygody z caraudio w UFO 😅 Dodam tylko, że mam wytłumione drzwi - na zewnętrznej blasze maty butylowe, pod tapicerką pianka.
    https://allegro.pl/oferta/focal-rse-...ource=facebook

  6. #1136
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2023
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam . Panowie .. ja mam pytanie odn omawianego tu kiedyś subwoofera z mazdy ... Kupiłem tanio GJ5A czyli tego aktywnego ... Tylko .. bez wiązki ... Jest tu gdzieś na forum to stare zdjątko z rozpiską wyjść z wiązki ... To rozkminiłem jest ok .. Ale wiązka jest 5-cio przewodowa (ktorej nie mam) ,a już za gniazdem w subie wychodzi 4 przewody do wzmacniacza . We wiązce jest zasilanie +12V , -12V , +L/P ,+L/P , -L/P . Za gniazdem jest już tylko +12V ,-12V , i 2 skręcone ze sobą kabelki sygnałowe ... Teraz czy we wtyczce z wiązki z wiązki dochodzącej do subwoofera minusy zasilania i sygnału są zwarte , i dochodzą do wzmacniacze tylko 2 kable sygnałowe (+) co by było wg mnie logiczne bo ktoś pisał że sub potrzebuje sygnał z 2 kanałów ... Tylko nie jestem pewny co z tym 5-tym kabelkiem który znika po drodze ..,. Sorki że odświeżam suchary .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •