Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90

Wątek: Korozja VIII gen.

  1. #81
    Użytkownik Awatar Marecki
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Suweren
    Posty
    2,102

    Domyślnie

    Tak z czystej ciekawości: jakie są koszty naprawy tej części dachu przy oknie łącznie z wymianą uszczelki szyby na tą miękką?

    Wysłane z mojego Gemini przy użyciu Tapatalka

  2. #82
    Użytkownik Awatar Omenariusz
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    348

    Domyślnie

    Szykuję się na ten zabieg w wakacje w Aso powiedzieli mi że koszt ok 1000 zł + uszczelka

  3. #83
    Użytkownik Awatar kusiu
    Dołączył
    Nov 2014
    Auto
    Honda Civic R18A2
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marecki Zobacz posta
    Tak z czystej ciekawości: jakie są koszty naprawy tej części dachu przy oknie łącznie z wymianą uszczelki szyby na tą miękką?

    Wysłane z mojego Gemini przy użyciu Tapatalka
    Uszczelka koło 100 zł a dobrze może być zrobione myślę za 500 zł, szukać tylko konkretnego lakiernika..

    Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

  4. #84
    Użytkownik Awatar Marecki
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Suweren
    Posty
    2,102

    Domyślnie

    A mial ktos z Was problemy z korozja podwozia na wysokosci bagaznika?

    Wysłane z mojego Gemini przy użyciu Tapatalka

  5. #85
    Użytkownik Awatar Seamus
    Dołączył
    Dec 2013
    Imię
    Wojtek
    Auto
    FN1
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marecki Zobacz posta
    A mial ktos z Was problemy z korozja podwozia na wysokosci bagaznika?

    Wysłane z mojego Gemini przy użyciu Tapatalka
    Standard. Podwozie w ufo jest bardzo skromnie zabezpieczone antykorozyjnie (delikatnie mówiąc). Szybko pojawia się nalot rudej sz... na wysokości tłumika końcowego, belki oraz sprężyn. Koroduje na łączniu blach więc warto szybko i porządnie zrobić antykorozje z prawdziwego zdarzenia.

  6. #86
    Użytkownik Awatar Marecki
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Suweren
    Posty
    2,102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seamus Zobacz posta
    Standard. Podwozie w ufo jest bardzo skromnie zabezpieczone antykorozyjnie (delikatnie mówiąc). Szybko pojawia się nalot rudej sz... na wysokości tłumika końcowego, belki oraz sprężyn. Koroduje na łączniu blach więc warto szybko i porządnie zrobić antykorozje z prawdziwego zdarzenia.
    Jaki koszt?

    Wysłane z mojego Gemini przy użyciu Tapatalka

  7. #87
    Użytkownik Awatar Seamus
    Dołączył
    Dec 2013
    Imię
    Wojtek
    Auto
    FN1
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marecki Zobacz posta
    Jaki koszt?

    Wysłane z mojego Gemini przy użyciu Tapatalka
    Zależy w jakim stanie jest podwozie. Czy już mocno koroduje czy nie. Ogólnie ceny zabezpieczenia wahają się od 300zł do 1000zł. Ja robiłem kiedyś w ASO, skasowali ~400zł i gorąco NIE polecam. Już sam czas operacji (6-8h) sugerował że sobie żarty robią, no ale człowiek uczy się na błędach. Niestety odwalili fuszerkę bo nie oczyścili dobrze nalotu i nie zdemontowali wszystkich osłon tylko napsikali gdzie się dało jakimś czarnym "siuwaxem", poprawiam po dziadach do dziś... bo co roku się coś nowego pojawia tam gdzie nie oczyścili lub pod osłonami których nie zdemontowali.

  8. #88
    Użytkownik Awatar Marecki
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Suweren
    Posty
    2,102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seamus Zobacz posta
    Zależy w jakim stanie jest podwozie. Czy już mocno koroduje czy nie. Ogólnie ceny zabezpieczenia wahają się od 300zł do 1000zł. Ja robiłem kiedyś w ASO, skasowali ~400zł i gorąco NIE polecam. Już sam czas operacji (6-8h) sugerował że sobie żarty robią, no ale człowiek uczy się na błędach. Niestety odwalili fuszerkę bo nie oczyścili dobrze nalotu i nie zdemontowali wszystkich osłon tylko napsikali gdzie się dało jakimś czarnym "siuwaxem", poprawiam po dziadach do dziś... bo co roku się coś nowego pojawia tam gdzie nie oczyścili lub pod osłonami których nie zdemontowali.
    Dziekuje za odpowiedzi. Mieszkam w Irl i chce porownac ceny. Zobaczymy co mi tu powiedza. A tak swoja droga: nie probowales tego robic w ramach gwarancji? Bo u mnie jeszcze gwarancja obowiazuje, ale tutejsi przedstawiciele Hondy niestety wykrecaja kota ogonem i nie chca jej uznac.

    Wysłane z mojego Gemini przy użyciu Tapatalka

  9. #89
    Użytkownik Awatar Seamus
    Dołączył
    Dec 2013
    Imię
    Wojtek
    Auto
    FN1
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marecki Zobacz posta
    A tak swoja droga: nie probowales tego robic w ramach gwarancji?
    Gwarancja na blachy jest niby na 10 lat, moje auto jest z werześnia 2007, dodatkowo żeby uznali cokolwiek to trzeba co rok robić u nich przegląd blacharki...

  10. #90
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Omenariusz Zobacz posta
    Szykuję się na ten zabieg w wakacje w Aso powiedzieli mi że koszt ok 1000 zł + uszczelka
    Jeżeli to cena za lakierowanie wraz z wycięciem i wklejeniem szyby to OK.
    Jeżeli nie będą ruszać szyby to 1000zł za samo lakierowanie na rdzę pod uszczelką to dużo i dałbym do zrobienia gdzie indziej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •