PDA

Zobacz pełną wersję : civic vgen d15b2



speedy88
29-01-11, 14:13
witam wszystkich. Jakie mogą byc objawy uszkodzonej przepustnicy lub czujnika?
u mie wystepuja dosc dziwne objawy, mianowicie:
dopuki silnik zimny i jest na ssaniu to wszystko ok, ale jak tylko silnik dostanie temperatury i czuc spadek mocy szarpanie i dlawienie z niskich obrotów po zdjeciu gwaltownie z gazu moze nawed zgasnac, juz wymienilem sonde bo myslalem ze to ona jest temu winna ale dalej jest to samo. Moze ktos mial taka przypadłosc i sie orientuje. Z góry dzieki wszyskim za pomoc. Pozdrawiam

seyren
29-01-11, 14:35
swiece sprawdz, moze sa do wymiany

didi200
29-01-11, 15:40
witam wszystkich. Jakie mogą byc objawy uszkodzonej przepustnicy lub czujnika?
u mie wystepuja dosc dziwne objawy, mianowicie:
dopuki silnik zimny i jest na ssaniu to wszystko ok, ale jak tylko silnik dostanie temperatury i czuc spadek mocy szarpanie i dlawienie z niskich obrotów po zdjeciu gwaltownie z gazu moze nawed zgasnac, juz wymienilem sonde bo myslalem ze to ona jest temu winna ale dalej jest to samo. Moze ktos mial taka przypadłosc i sie orientuje. Z góry dzieki wszyskim za pomoc. Pozdrawiam



po co zaczynasz nowy temat ;p
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?94793-silnik-d15b2-nie-pali-gdy-rozgrzana
poczytaj może coś pomorze .....
widzę że dużo ludzi ma podobnym problem .. yhy

speedy88
29-01-11, 16:15
czytałem tego posta ale u mnie wygląda to inaczej bo nie mam problemow z odpalaniem.....

didi200
30-01-11, 14:08
czytałem tego posta ale u mnie wygląda to inaczej bo nie mam problemow z odpalaniem.....

ja też nie mam problemów z odpalaniem
pali na dotyk .
czasem gaśnie na jałowym i falują obroty ..
zresetuj kompa :D mi na jakiś czas pomaga a potem wszystko wraca do normy he pora w końcu wymienić tą cewkę może pomorze ;p

speedy88
02-02-11, 14:51
a jak zrobic ten reset komutera ???

Kondraczek
02-02-11, 15:05
Wyciągasz bezpiecznik 7,5A oznaczony Back Up. Dla pewności na 30sekund. Bezpiecznik masz w skrzynce pod maską.