Zobacz pełną wersję : Honda Civic 1,6 Vtec
witam
chcialbym sie dowiedziec jak najlepiej zwiekszyc moc
pozdrawiam
Użyć wyszukiwarki to nie łaska…?
skolopendra
22-01-11, 15:38
chcialbym sie dowiedziec jak najlepiej zwiekszyc moc
myślę ze się nie da :rolleyes:
Coraz to gorszę tematy są zakładane, mózgu trzeba użyć to raz. :o
sluchajcie nie pisze sobie zwami dla zartow tylko myslalem ze sie czegos dowiem od mądrzejszych ale jednak chyba nie . Jesli nie macie pojecia to spoko :p pozdro
Nie, nie znamy się, ale wszyscy wstydzą się do tego przyznać. Spróbuj poszukać odpowiedzi tutaj: http://www.calibra.pl/
Nie, nie znamy się, ale wszyscy wstydzą się do tego przyznać. Spróbuj poszukać odpowiedzi tutaj: http://www.calibra.pl/
cichaj biczo!
sluchajcie nie pisze sobie zwami dla zartow tylko myslalem ze sie czegos dowiem od mądrzejszych ale jednak chyba nie . Jesli nie macie pojecia to spoko :p pozdro
to chociaż ja CI pomoge
STAGE 1:
Po pierwsze musisz zadbać o stan twojej jednostki napędowej i zaaplikować specjalną substancję poprawiającą osiągi
tzw. aqua tunning
http://www.ceramizer.pl/
STAGE 2
powinnieneś pomyśleć o wzbogaceniu mieszanki paliwa co wyraźnie poprawi parametry twojego auta
polecam
http://www.magnetyzer.net.pl/
STAGE 3
to już grube mody i sporo mocy
warto pomyśleć o turbinie
Niestety jest ona dostępna tylko za ocanem w USA ojczyźnie prawdziwych tunerów
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Universal-Electric-Turbo-Boost-Air-Intake-Supercharger-/270695578630?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3f06b6bc06#ht_5755wt_1005
Wszystkie powyższe mody zastosowałem u siebie i muszę przyznać auto rakieta!!!!!!!!!!!!!!
http://images39.fotosik.pl/511/c8d03c03a206b43cgen.jpg
!!!!!!!KIP YT GENGSTA!!!!!!!!!
Tylko nie przesadzaj z takimi modami jak zostały podane bo będziesz miał za dużą moc.
buahahahahah
przepraszam hahaha
Człowieku przejrzyj tematy i zaprzyjaźnij sie z forumową wyszukiwarką. Na forum jest nawet więcej inf. niż CI potrzeba
Krzychu, Kadetem teraz! Zrób dziury w tłumiku, i naklejki naklej - najtańsze metody, zresztą najskuteczniejsze. A dupeczki będą szalały :D W końcu nie każdy ma naklejkę TWIN TURBO JEBUDU 500 Koni.
skolopendra
23-01-11, 11:20
http://www.ceramizer.pl/
+10km
http://www.magnetyzer.net.pl/
+15-20km
i rezystor...
http://allegro.pl/nowosc-honda-chiptuning-powerbox-do-30-mocy-i1419630504.html
+35km
Z obliczeń skolopendra wynika że będziesz miał przyrost ok. 65 km : D czyli już będzie jechał :D
dzieki wielkie jednak jak chcecie to cos podpowiecie pozdro dla wszystkich:)
Spoko, od tego jesteśmy żeby sobie pomagać :) Zacznij od ceramizera. Polecam Ci jeszcze tłumik sportowy, przelotowy, dobry dźwięk ale najważniejsze, że odprężasz układ wydechowy i spaliny wylatują szybciej, czyli komory szybciej się napełniają, czyli szybciej silnik się wkręca - czyli większa moc :D Co prawda z 10-20 koni maksymalnie, ale w nawet dobrej cenie (nikt nie mówił, że tuning jest tani):
http://allegro.pl/tlumik-sportowy-owal-dtm-bassowy-bmcar-cieszyn-i1408679422.html - ja na takim jeżdżę i zacząłem brać każdą betę na ulicy (co prawda mam jeszcze magnetyzer). Jestem teraz królem ulic osiedlowych, niedługo dokładam tą turbinę co dostałeś linka i idę się ścigać na miasto ^^
Pamiętaj o bezpieczeństwie, bo nie tylko moc się liczy. Żeby był odpowiedni docisk aerodynamiczny to zainwestuj w porządny spoiler (ale nie jakieś wąskie gówno, tylko coś takiego jak np w SUBARU IMPREZIE WRX czy STI nawet). Bo będziesz wylatywał przy ruszaniu.
Powodzenia w Tuningu.
@Saiti - zapomniałeś o aerodynamicznych zderzakach, np. takim jak tutaj na zdjęciu na dole http://allegro.pl/honda-civic-sedan-maska-badlook-tuning-raty-i1388151405.html … to w końcu też jest cholernie istotne!
dobry prowokator :) mam nadzieje...
@Saiti - zapomniałeś o aerodynamicznych zderzakach, np. takim jak tutaj na zdjęciu na dole http://allegro.pl/honda-civic-sedan-maska-badlook-tuning-raty-i1388151405.html … to w końcu też jest cholernie istotne!
"WLOT CARLOS SAINTZ"
Kolego nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale taki zderzak można nabyć tylko po okazaniu aktualnej licencji rajdowej Polskiego Związku Motoryzacyjnego . Także niech kolega Matii się nie napala .Wszystko w swoim czasie
Matii i jak plany? realizujesz coś już?
Starstruck
25-01-11, 21:36
Tu się nic nie dowiesz, za dużo kozaków, wiesz, każdy ma +500 KM, także proponuję www.hcforum.pl i tam ktoś ci na pewno mądrze odpowie :).
Tu chyba nie do końca chodzi o kozaczenie, ale o lenistwo. Najpierw wypadałoby poczytać, ogarnąć chociażby oznaczenie silnika( sprawdzić w jakim jest stanie). przejrzeć projekty bazujące na tym silniku, a jest ich masa na tym forum, potem przeliczyć gotówkę, jeszcze raz przemyśleć i dopiero o coś się pytać. Inaczej robi się coraz większy bajzel na forum...
doobra starczy :D Kolego, na forum jest PEŁNO tego typu informacji, naprawdę nie trzeba od razu zakładać kolejnego tematu.
Jak znaleźć potrzebne informacje ? (http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf)
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.