PDA

Zobacz pełną wersję : immobilizer



darek--23
21-01-11, 21:55
Witam,
pech chciał zgubiłem wczoraj kluczyk oraz tzw. pastylkę do immo z mojego civica 1.3 1994 HB. Na szczęście posiadam kluczyk zapasowy lecz niestety druga pastylka nie działa. Czy można jakoś tą pastylkę zaprogramować? jeśli nie to jak się pozbyć tego immo żeby auto odpalało bezpośrednio bez przykładania tego dziadostwa do deski rozdzielczej:)

Chipsy2
21-01-11, 22:11
Ziom nową pastylkę można zaprogramować jak się ma starą sprawną pastylkę. Wiec czeka cię jedynie demontaż tego ustrojstwa. Jak nie masz pojęcia na temat elektryki to lepiej pojedź/zadzwoń sobie do jakiegoś elektryka najlepiej kogoś od alarmów i pogadaj z nim żeby ci podjechał i to zdezaktywował. Nie podaję instrukcji demontażu tu ze względów bezpieczeństwa chociażby aut innych naszych użytkowników.

skolopendra
21-01-11, 22:30
Czy można jakoś tą pastylkę zaprogramować?

można to zrobić w aso ,ale tanio nie będzie

art81
21-01-11, 23:14
jeśli nie to jak się pozbyć tego immo żeby auto odpalało bezpośrednio bez przykładania tego dziadostwa do deski rozdzielczej
U mnie to dziadostwo szwankowało, pozatym wkurzało mnie to, że muszę dwa razy przykładać zanim odpalę. Pierwszy lepszy elektryk mi usunął(nie pamiętam za ile). Problemu nie było

Chipsy2
21-01-11, 23:25
skolopendra ale on ma takie dokładane ustrojstwo taką pastyleczkę na breloczku dotykową coś takiego :
http://img292.imageshack.us/img292/6166/pict0062ia6.jpg
albo
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTXMc9vbCEzFOxEh8ObCN_QGRt5n33wm CkJHrSBxQTu5QnTVx9M6Q&t=1

no chyba że jesteś jakoś niedaleko mnie to mogę zdezaktywować

darek--23
22-01-11, 00:39
Chipsy2 ja mam ten oryginalny immobilizer który był zakładany w 5 gen. Rozumie iż nie chcecie na forum pisać jak można się go pozbyć ze względów oczywistych więc proszę o wysłanie na maila jakiejś instrukcji pozbycia się immobilizera lub kodowania tego patyczka co się przykłada do deski rozdzielczej.

mail: dareka.adamiak@gmail.com

Chipsy2
22-01-11, 17:57
Ziom zapewniam cię że jeśli musiałeś coś przykładać do deski to nie była to fabryka. Może dołożone gdzieś u dilera ale to nie była fabryka.

KrzyChules
22-01-11, 21:16
ja miałem kiedys tez immo. nielubiłem go więc sam w jakis nudny wieczor pozbyłem się tego . u mnie wpiecie było do pompy paliwa , aparatu zaplonowego i rozrusznika
jak chcesz to robic samemu to musisz poszukac jakis dziwnych miejsc ( posklejanych taśmą itp) w wiązce

Saiti
23-01-11, 11:51
AA, a ja mam dwa odcięcia ^^ Jeden na iskrę, drugi na pompę :) Denerwuje mnie już powoli, ale wiem, że ciężko mi autko ukraść, szczególnie, że jedno z zabezpieczeń to mechaniczny przełącznik ;)