PDA

Zobacz pełną wersję : brak iskry!!! czym niższa tepm.tym mniejsza iskra D15B2



pawellubr
11-01-07, 14:38
:smutny 3 Witam.D15B2 nie zapala pompa dziala wszystko ok ale ze stacyjki nie zapala na zaciag zaledwie 0,5metra i zapala.Rozebrałem kostke stacyjki przeczysciłem wszystko i na krotko z kostki probowałem tez nic z tego.Gdzie moze lezec przyczyna?Help

teraz sprawdzałem na krotko z rozrusznika i tez nic nie ma iskry :-(
czyzby jakas zwara na rozruszniku sam nie wiem. :(

dodam jeszcze ze jak jest ciepła to pali ajak zimna to nie.kurde co to moze być?skoro na zimnym silniku podczas krecenia rozrusznikiem nie ma iskry a na ciepłym jest/

dzis rno znowu powtórka z kluczyka nie zapaliła na hol kawałek i działa co za przyczyna??????????? :bicie:

zmianiłem kostke stacyjki i to samo - rece opadaja juz :mlotek:
napiszzcie cos bo nie mam pojecia
styki w przekaźniku pompy przelutowane

Furious
13-01-07, 13:02
Jak rozrusznik kreci i jest paliwo a mowisz ze nie ma iskry to sprawa prosta.
Nie wiem po co ty tam grzebiesz przy stacyjce.
Sprawdz aparat zaplonowy-kable-świece.

pawellubr
13-01-07, 13:23
kable nowe swiece tez.aparat zmieniłem bo w moim padł moduł i wymieniłem cały aparat.ale dziwne jet to ze jak jest zimny to nie daje iskry a ciepły tak.jak zimny to na pych zapali.

Furious
13-01-07, 13:35
sprawdz jeszcze raz czy napewno nie masz iskry czy moze jednak paliwa

pawellubr
13-01-07, 13:37
paliwo jest na 100% iskra tez jest ale jak jest ciepły a jak zimny to juz jej nie ma.to autko jest na chodzie tylko ze jak ostygnie to denerwuje ze trzeba odpalac na hol.

Petrus
13-01-07, 13:37
sprawdz masy na silniku

pawellubr
13-01-07, 13:39
wszystkie nowe plecionki pozakładałem oczyszczone sa mocowania

[ Dodano: Sob 13 Sty, 2007 ]
słyszałem ze jest jakis przekaźnik od zapłonu byc moze to on szfankuje

mozes
13-01-07, 19:06
podejrzewam, że to coś z cewką albo modułem, słyszałem, że te podzespoły jak są wadliwe mogą taką ścieme robić. Wstaw jak masz możliwość aparat od kogoś jak będziesz miał zimne auto i sprubuj odpalić

pawellubr
13-01-07, 23:12
mozes,
tak tez zrobiłem i to samo :-(

[ Dodano: Nie 14 Sty, 2007 ]
dzis zmieniam przewody W/N zobaczymy moze sie okaze ze to one.wstyd jak cholera jak biora ja hol gościa ktory pracuje w hurtowni motoryzacyjnej :speszony:

[ Dodano: Nie 14 Sty, 2007 ]
przwody nie pomogły.mam jednak pytanie do włascicieli d15b2 czy podczas gaszenia auta wskazówka obrotomierza wskakuje wam powyzej 1000obr bo u mnie tak jest