PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawa oferta na Allegro...ktoś korzystał? może jakieś opinie?



Pitbull228
18-01-11, 16:57
Siema natrafiłem an firmę która zajmuje się produkcją tłumików...ceny chyba w miarę a i cała stronka wygląda ciekawie i daje wrażenie że firma jest profesjonalna...może ktoś korzystał i może coś na ten temat powiedzieć;)

link do jednej z aukcji:
http://moto.allegro.pl/tlumik-na-zamowienie-zobacz-fotki-wnetrza-proex-i1413537973.html

Pozdrawiam i czekam na opinie:-)

skolopendra
18-01-11, 17:05
ciekawie i daje wrażenie że firma jest profesjonalna.

od lat to już widzę na allegro

Saiti
18-01-11, 20:18
Zamówiłem u tego gościa tłumiki (końcowy i środkowy), zamontuję u siebie to zrobię fotki i zdam relacje, dogadaliśmy się, że jak zorganizuję zamówienie grupowe na CKPL to będą zniżki ;] Więc czekajcie z ewentualnym zakupem. Tłumiki mam mieć czwartek-piątek, a w piątek wieczór robię wydech.

skolopendra
18-01-11, 20:47
(końcowy i środkowy),

weź go przetnij i wrzuć foto ,porównamy :)

embargo
18-01-11, 21:13
Mam wyrób tego Pana. Solidny tłumik z fajnym dźwiękiem przy łagodnej jeździe jak seria jak się depnie fajny pomruk , jeżdżę na nim od września 2009 nie wypalił się nie zardzewiał , nie pluje watą ... dzwięk bez zmiany.
http://img262.imageshack.us/img262/8512/tumik.jpg
http://img142.imageshack.us/img142/6189/tumik2.jpg
Jest tłumik oem style nawet większy niż oem, przelot 2,36" płaciłem jakieś 200zł

Polecam z czystym sumieniem , super produkt !

kenny
19-01-11, 09:46
to nie jest drvtec vel kasiorek?

skolopendra
19-01-11, 11:00
panowie? areklama :)

Saiti
19-01-11, 13:57
poczekajcie na mnie!! rozcinać nie będę (skolopendra, chyba że zasponsorujesz ten quality-check-test :D), ale wrzucę zdjęcia z montażu kwasu i nagram filmik jak ten tłumik chodzi :) I tak jak mówię, wstrzymajcie się z zakupem tłumika jeśli ktoś teraz potrzebuje, jak dobrze pójdzie to sobota-niedziela wrzucę fotki i przygotujemy listę z cenami :)

Pitbull228
19-01-11, 14:01
poczekajcie na mnie!! rozcinać nie będę (skolopendra, chyba że zasponsorujesz ten quality-check-test :D), ale wrzucę zdjęcia z montażu kwasu i nagram filmik jak ten tłumik chodzi :) I tak jak mówię, wstrzymajcie się z zakupem tłumika jeśli ktoś teraz potrzebuje, jak dobrze pójdzie to sobota-niedziela wrzucę fotki i przygotujemy listę z cenami :)

ok:-) jak czekam na listę i ceny:p

Saiti
19-01-11, 15:41
Luzik, nie podam ceny, za jaką facet mi składa tłumiki, gdyż mam specjalną, ale powiem tak:
-cena jest bardzo okazyjna (będę miał środkowy i końcowy na zamówienie w cenie końcowego Ultera średniej klasy/ceny)
-znam typka, który w audi A4 z 2007 roku wymienił seryjny tłumik na tłumik tego typka, gdyż w swoim poprzednim aucie (fiat stilo) po wymianie tłumika seryjnego na PROEXa miał szokujące zaskoczenie patrząc na barwę głosu. Wywnioskować krótko można, że PROEX musi brzmieć lepiej niż seria A4.
-da się w miarę możliwości zindywidualizować zamówienie. Ja zamówiłem tłumiki ciche (żeby nawet i przy 140 w trasie - a tyle już można :D - było komfortowo), jednocześnie basowe i z możliwością strzelenia z wydechu (czyli dla popisu pohałasować gwałtownie dodając gazu ^^).

Zobaczymy co z tego wyjdzie, tak jak mówiłem, w weekend dam fotorelację z budowy układu i filmik nagram :) pozdro!

PlushaQ
19-01-11, 16:08
No wszystko fajnie, jak narazie wszyscy zachwalają, jednak pojawiły się głosy w ankiecie, że - krótko mówiąc - te tłumiki są do dupy. Więc może Ci głosujący, którzy tak ocenili te tłumiki powiedzą coś*konkretnego - sam planuje zmodzić trochę układ wydechowy i chciałbym znać "minusy" oprócz "plusów" j/w.

skolopendra
19-01-11, 16:20
sam planuje zmodzić trochę układ wydechowy

więc w czym problem?

wkładasz 2 takie :
http://allegro.pl/awg-tlumik-w-obudowie-katalizatora-czestochowa-i1417169774.html
lub podobne
końcowych masz od groma na allegro lub na zamówienie u "kogoś" w dziale giełda
3m rury i po sprawie
jak chcesz mieć lux ,projektujesz sam tłumiki i dajesz do zrobienia w nierdzewce
i masz na wieki

PlushaQ
19-01-11, 16:31
No ostatnio ktoś mi wspominał o tych "cudach" AWG… ;]
Nie mówię, że to problem, tylko*że ludzie głosują, a nie popierają swojego punktu widzenia, żadnymi argumentami.

skolopendra
19-01-11, 16:34
No ostatnio ktoś mi wspominał o tych "cudach" AWG… ;]

przeczytaj moją wypowiedz ze zrozumieniem a wydech miał będziesz prawie idealny

drvtec
21-01-11, 20:18
No wszystko fajnie, jak narazie wszyscy zachwalają, jednak pojawiły się głosy w ankiecie, że - krótko mówiąc - te tłumiki są do dupy. Więc może Ci głosujący, którzy tak ocenili te tłumiki powiedzą coś*konkretnego - sam planuje zmodzić trochę układ wydechowy i chciałbym znać "minusy" oprócz "plusów" j/w.
y
obiecałem sobie że już nie będę się wypowiadał w tematach wydechowych bo ponoć jestem nierzetelny - spokojnie panowie szastal, skolopendra, kenny - wysłałem swoje pełne dane logowania do admina i możecie sobie odpuścić teksty w stylu areklama itp itd

teraz do rzeczy - towar wart swojej ceny, kupa km zrobiona z wydechem od tego gościa i nie widać śladów zużycia poza brudem; tak jak pracował po "ułożeniu" tak samo pracuje po czasie (albo nie zauważyłem różnicy)

PlushaQ - nie wiesz o co chodzi - wyobraź sobie pojawił sie dobry produkt w dobrej cenie, łamie monopol innej firmy na oem looki i jest w opinii wielu osób od innej popularnej marki a do tego tańszy to co wtedy - obroty spadają, siana mniej to trzeba czarny PR włączyć żeby zdyskredytować "nowego gracza". I potem masz nagonkę .

Saiti
21-01-11, 21:17
Przyszły tłumiki ^^ Niestety, nie udało się załatwić drutu do spawania kwasu, przez co trochę się opóźnia praca. Bardzo jestem ciekaw :)

skolopendra
21-01-11, 21:20
obiecałem sobie że już nie będę się wypowiadał w tematach wydechowych bo ponoć jestem nierzetelny

obiecanki cacanki :cool:

PlushaQ
21-01-11, 22:25
PlushaQ - nie wiesz o co chodzi - wyobraź sobie pojawił sie dobry produkt w dobrej cenie, łamie monopol innej firmy na oem looki i jest w opinii wielu osób od innej popularnej marki a do tego tańszy to co wtedy - obroty spadają, siana mniej to trzeba czarny PR włączyć żeby zdyskredytować "nowego gracza". I potem masz nagonkę .

No w sumie racja… nie wpadłem na to wcześniej. ;]

Simon_ses
22-01-11, 01:28
Przyszły tłumiki ^^ Niestety, nie udało się załatwić drutu do spawania kwasu, przez co trochę się opóźnia praca. Bardzo jestem ciekaw :)

Jak byś spawał wydech, to nie pożyczył byś kilka metrów drutu??:p Ceny drutów do nierdzewki miażdżą kule, a mam do pospawania taki jeden.

Saiti
22-01-11, 12:07
Nie no, nie kupię 15 kg drutu za 500 zł. Poczekam jeszcze, dorwę w inny sposób.

adriankasiorek
25-01-11, 03:06
Mam wyrób tego Pana. Solidny tłumik z fajnym dźwiękiem przy łagodnej jeździe jak seria jak się depnie fajny pomruk , jeżdżę na nim od września 2009 nie wypalił się nie zardzewiał , nie pluje watą ... dzwięk bez zmiany.
http://img262.imageshack.us/img262/8512/tumik.jpg
http://img142.imageshack.us/img142/6189/tumik2.jpg
Jest tłumik oem style nawet większy niż oem, przelot 2,36" płaciłem jakieś 200zł

Polecam z czystym sumieniem , super produkt !

też mam "cały zestaw" tłumik zamiast kata, środkowy, końcowy mam ciszę z przyjemnym pomrukiem o jaką prosiłem, obecnie pracuję o 4 miesięcy w Niemczech i nikt się nie czepia 2x w tygodniu robię trasę tam i z powrotem i po tłumikach nie widać oznak jakiejkolwiek niestabilności. Wg mnie dobra inwestycja za bardzo przystepne pieniądze


No w sumie racja… nie wpadłem na to wcześniej. ;]
której efektem jestem ja że dostałem bana za polecanie dobrego wyrobu - konto poprzednie kasiorek

a poza tym ciekawe kiedy to zbanują? jest noc więc chyba dopiero rano :):):)

arekgr
25-01-11, 07:45
A ja też mam tłumik od tego człowieka z allegro. Z zewnątrz był ok, ale patrząc do środka... Można powiedzieć, że Twórca nie słucha zamawiającego :rolleyes: Miał być przelot 2,25", bez jakiś zwężek itp itd, a tak nie było/jest. Sprzedający mi wmawiał, że tak się robi żeby zachować energię spalin czy jakoś tak. A ja mówiłem, że chcę pełen przelot, bo mam silnik z turbo :) Odpuściłem temat, tłumik został, trzyma się już pewnie lepiej niż rok, trochę buczy, ale da się żyć.

Zresztą, miałem o nim wątek tu, na Forum :)

skolopendra
25-01-11, 14:05
Miał być przelot 2,25", bez jakiś zwężek itp itd, a tak nie było/jest. Sprzedający mi wmawiał, że tak się robi żeby zachować energię spalin czy jakoś tak.

i wszystko na temat


trochę buczy,

niedługo będzie pierdział :D

panowie areklema jak doczyta w dalekiej przyszłości dział:
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?10682-Kolektor-wydechowy-tlumik-wydech-katalizator....

to może za 10 late będzie robił lepsze tłumiki ...

Cysiek
25-01-11, 18:55
A ja też mam tłumik od tego człowieka z allegro. Z zewnątrz był ok, ale patrząc do środka... Można powiedzieć, że Twórca nie słucha zamawiającego :rolleyes: Miał być przelot 2,25", bez jakiś zwężek itp itd, a tak nie było/jest. Sprzedający mi wmawiał, że tak się robi żeby zachować energię spalin czy jakoś tak. A ja mówiłem, że chcę pełen przelot, bo mam silnik z turbo :) Odpuściłem temat, tłumik został, trzyma się już pewnie lepiej niż rok, trochę buczy, ale da się żyć.

Zresztą, miałem o nim wątek tu, na Forum :)

tak myślałem że to te same tłumiki co w twoim temacie, wtedy było już omówione wszystko dokładnie

pracus
25-01-11, 20:50
ja już zamówiłem drugi tłumik w PROEX tym razem dla dziewczyny z mojej strony polecam

http://img535.imageshack.us/img535/3928/002upb.jpg (http://img535.imageshack.us/i/002upb.jpg/)

skolopendra
25-01-11, 20:56
pan areklama się mnoży?

drvtec
25-01-11, 22:38
a ty przypadkiem nie masz jakiś fobi albo stanów lękowych? u wszystkich polecających te wydechy widzisz samo zło może czas coś z tym zrobić?

niech Furious sprawdzi IP logowania / wchodzenia na forum i po temacie

Cegła
25-01-11, 23:05
rzekomo ktoś inny. Zapraszam do kontynuowania tematu tu : http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?10682-Kolektor-wydechowy-tlumik-wydech-katalizator....

kenny
26-01-11, 09:54
a ty przypadkiem nie masz jakiś fobi albo stanów lękowych? u wszystkich polecających te wydechy widzisz samo zło może czas coś z tym zrobić?

niech Furious sprawdzi IP logowania / wchodzenia na forum i po temacie

co z tego że piszesz z różnych IP jak i tak wiemy że to Ty, postaraj się bardziej :)