PDA

Zobacz pełną wersję : Glosny silnik i skrzynia biegow



Cookee
19-04-05, 23:56
Witam mam problem nie wiem z jakiego powodu ale moj silnik dosc glosno chodzi jak jest wrzucony luzz co moze byc tego przyczyna:( i dlaczego skrzynia biegow rowniez glosno cchodzi mozna cos z tym zrobic.. byle nie wymieniac jej :x

siemaR
20-04-05, 00:13
przy wciśniętym sprzęgle? czy cały czas? to chyba nie silnik i skrzynia, tylko łożysko oporowe, albo łożyska w skrzyni... Cookee - opisz dokładniej problem, bo stwierdzenie że silnik i skrzynia głośno chodzi to trochę mało. A im dokładniej opiszesz co się dzieje tym szybciej uzyskasz jakaś konkretną pomoc, a nie zgadywanie i domysły. Dlaczego na ogólne a nie na techniczne?

Cookee
20-04-05, 00:16
nie nie przy wcisnietym sprzengle jak na luzie jest;/ a co do skrzyni to mechanik powiedzial z eglosno chodzi i cos gadal o lozysku ale nie powiedzial czy tyrzeba wymienic czy co.. wiec nie wiem nawet nie wiem ile to kosztuje.. cos czuje ze bedzie duzo:( ps sorry ze nie na technicznym trak jakos zapomnialem:(

siemaR
20-04-05, 00:25
nie nie przy wcisnietym sprzengle jak na luzie jest;/
jak to miało znaczyć że jest głośno przy wciśniętym sprzęgle to masz do wymiany łożysko oporowe, a najlepiej całe sprzęgło (jeszcze tarcza+docisk) I nie rozumiem czegoś - jedziesz do mechanika żeby zobaczył co się dzieje - i nie słuchasz co do Ciebie mówi? Łożysk się raczej nie naprawia, ani nie robi z nimi coś - tylko wymienia.

Cookee
20-04-05, 00:33
Ehh nie wiem co z silnikiem co do skrzyni brachol powiedzial jezdzij najwyrzej padnie to sie kupi nowa:D w sumie jak padnie to padnie..nic sie wielkiego nie stanie:) a co do mechanika to onzawsze tak gada bo chce kase nawet jak cos jest calkiem dobre chyba go zmienie:d starego wyrzeracza

siemaR
20-04-05, 00:43
w sumie jak padnie to padnie..nic sie wielkiego nie stanie:)
taaaaak - już rozumiem dlaczego na ogólnym - Ty nie masz problemu, tylko tak sobie chciałeś sobie pogadać ;) a mechanika koniecznie zmień na młodszego :D

Cookee
20-04-05, 00:52
no mam problem ale co mam zrobic:D poczekamy to zobaczymy:) a moze jak wymienie olej w silniku na nowy i bedzie go troszke wiecej (bo jest o cm za malo) to bedzie lepiej? :? ..............POGADAC ZAWSZE MOZEMY ALE NIE TU :roll:

siemaR
20-04-05, 01:01
miałem już się nie odzywać...ale... masz o cm mniej oleju poniżej min poziomu i mówisz poczekamy zobaczymy.... szkoda mi Twojej hondy. Ignorujesz totalnie to co mówił do Ciebie mechanik i co pisałem na początku w sprawie głośniej pracy skrzyni i silnika - powtórze się - stawiam na łożysko oporowe.


POGADAC ZAWSZE MOZEMY ALE NIE TU
a to jak mam rozumieć? jakaś wycieczka w moją stronę? mam się bać? bo zaczynasz krzyczeć. EOT. dalej zapraszam na pw, albo gg.

LIO
20-04-05, 09:22
no mam problem ale co mam zrobic

przedewszystkim czytac, jakie tematy gdzie piszemy na forum. Ten napewno na ogólny sie nie nadaje dlatego laduje na Technicznym

co do wypowiedzi na zagadnienie tematu, to po tym co tu przeczytalem odechciewa mi sie odpowiedzi


co do skrzyni brachol powiedzial jezdzij najwyrzej padnie to sie kupi nowa:D w sumie jak padnie to padnie..nic sie wielkiego nie stanie


a moze jak wymienie olej w silniku na nowy i bedzie go troszke wiecej (bo jest o cm za malo) to bedzie lepiej?

:shock: :?

Cookee
20-04-05, 12:15
no masz racje brak slow :lol: bylem pijany:P ale dzis juz oddalem fure do mechanika wszytsko wymieni :roll: Ps: Nie denerwuj sie ta 8)