PDA

Zobacz pełną wersję : zamiana lusterek manualnych na elektryczne



jaskier
06-01-07, 18:05
Witam. Czy zalozenie "lusterek prądów" wiąże się z całkowitą wymianą lusterek czy wystarczy zamontowac silniczki elektryczne w stare obudowy (czy sa miejsca na wkrety itp.) i przeciagnac wiazki elektryczne. Robil juz ktos cos takiego?

TOMI 3D
06-01-07, 18:34
Musisz zmienić całe lusterka, przynajmniej obudowy, wewn. trójkąty. Nie zamontujesz silniczka z wkładem do obudowy lusterka manualnego. Jest inny rozstaw mocowań w obudowie. Nie da się nic wyrzeźbić. Kombinowałem taką przekładkę u siebie razem z SIEMAR'em i nie dało rady. Był temat na forum o tym.

marcin EZG
07-01-07, 09:42
a jest w ogole jakas instalacja pociagnieta fabycznie czy trzeba samemu rzezbic,Po zdjeciu zaslepki widzialem ze jest kostka do regulacji lusterek hmm?

wojtaspan
07-01-07, 14:19
no własnie tez dołączam sie do tego pytania czy jest fabryczna instalacja poprowadzona??

Levy
02-05-07, 15:41
Odswieze temat...bo mi to potrzebne

JEST INSTALACJA CZY NIE?? :)

UkiNH
02-05-07, 17:47
ja ostatnio robilem elektryke i niebyło nic podciągnięte zrobiłem wszystko osobno od akumulatora na bezpieczniku nowym

Lcfr
02-05-07, 22:07
nie mam raczej...

Levy
03-05-07, 10:11
Hmm...jak zawsze wiatr w oczy...

Z drugiej strony można było kupić z elektryką pełną auto... :afro: a nie... :hinczyk:

Ehh... :d

Lcfr
03-05-07, 21:17
Hmm...jak zawsze wiatr w oczy...

Z drugiej strony można było kupić z elektryką pełną auto... :afro: a nie... :hinczyk:

Ehh... :d


no trzeba pociągnąc kable i tyle....

Skoti
28-01-08, 13:14
Podepnę się pod temat,
Zakupiłem elektryczne lusterka, W miejscu gdzie przychodzi przełącznik sterowania lusterkami jest zielona kostka (moim zdaniem do podłączenia sterowania lusterek). Niestety w dzwiach nie ma nic, zadnych kabli. Jest możliwe że kable są ukryte?

najemnik_
28-01-08, 19:56
U mnie ani w drzwiach ani za zaslepka nie ma.W sumie elktryczne lusterka zbedny bajer :hinczyk:ale jakos bogaciej wyglada auto wewnatrz jak to ma :agent:

patyk_lks
28-01-08, 20:15
Zbędny bajer to elektrycznie ustawiana kierownica w kilku płaszczyznach jak w Touaregu :agent: a elektryka lusterek to wedlug mnie podstawa tak jak szybki. Znacznie ułatwia to życie np. pod czas ciasnego parkowania:)

Skoti
28-01-08, 21:12
zakupiłem lusterka z powodu że ukradli mi jedno i miałem okazje kupic komplet urzywek. teraz mam problem z podłączeniem