PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Civic 3d z 1994r czy pasują te koła ???



Czaruś
06-01-07, 16:33
Witam posiadam Honde Civic z 1994r tą 3 drzwiową mam pytanko kolega ma koła o rozstawie 4x100 i w rozmiarze 16cali jakie by były potrzebne dystanse aby koła nie obcierały o sprężyny może ktoś z was ma 16 do hondy założone i jak u niego jest obcierają czy nie boo ja u siebie jeszcze nie aptrzyłem czy obcierają
Ale jak ktoś ma dystanse w takiej Hondzie do koł 16 to jakie średnicy
Z gróy dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi :) :)

Koser
06-01-07, 17:47
A czemuż to zaraz dystanse. Może felga ma idealne ET i szerokość i wszystko będzie pasować. Pozatym szczerze mówiąć jeśli nie bedzie pasować to z dystansami lepiej dać sobie spokój m.in z tego względu iż za 4 dystanse wybulisz i będziesz się musiał certolić również w dłuższe szpilki na wszystkie ośki. Wieć pewnie tyle ile byś dołożył kasy do inncy felg.

Możesz mieć i felge 17 i 18 cali założone do obniżonej fury i nic nie bedzie obcierać pod warunkiem że parametry felgi są dobrze dobrane.

Czaruś
06-01-07, 18:14
Dystanse zrobie sobie sam tylko miejwięcej chciałbym wasze opinie znać moze ktoś ma założone i jaka średnica aa szpilki też kupie czekam na reszte opini :)

kicus
06-01-07, 20:47
Wiesz ... kwiestia samemu robienia dystansów nie raz była już poruszana przez użytkowników i majsterkowiczów ...

Oczywiście to jest Twoja decyzja i Twój wybór ale pamietaj ... jak się będzie nie tak to jest to element zawieszenia ... koła ...
Twoje życie jest w Twoich rękach ...

Pozdrawiam
Kicuś

bratex
06-01-07, 22:09
zostaw dystanse niemieckim tjunerom w niemieckich bolidach, Ty masz Honde

agent_lol
07-01-07, 23:22
a jak masz tokarke to sam sobie obrobisz takie dystanse :)

Rassel_kg
09-01-07, 10:49
Podlaczam sie pod ten temat bo zamierzam kupic alsusy do swojej hani, 3d hat 93`. w planach mam 16 cali 205/45 wiadomo 4x100 :) Moje pytanie to jakie ma byc ET i co to wlasciwie jest ?? Bo felgi ktore ogldam maja ET-50 PROSZE O POMOC !!

szpulek
09-01-07, 15:31
et50 to nie do civica.. poza tym do tego jest osobny dzial.. pzdr