PDA

Zobacz pełną wersję : d13b2- 4gen-postojówki...



Bono
18-04-05, 23:16
zamontowałem H4 takie mocne 100W(ładnie dają) a tu sie zrobiło nagle żółto na obrzezach czyli postojówkach. wykręciłem ścierwo, a tam ledwie 3W błyskają:( szukałem dzis po sklepach moto, ale nic mocnniejszego a w dodatku takie nietypowe to nie mają:( ale udało mi się dostać takie same jak postojówki tyle,że z niebieskim kloszem na żarówce. po zamonotwaniu stwierdziłem fajny niebieskawy kolorek.
pytanie brzmi ,
1.jak policja może sie do tego ustosunkować?pewnie każa wymontować:/
2. czy sa jakies mocno świecące zamienniki białe?
3. jak to koledzy rozwiązali w swoich cifach?
pzdr.bono

eVok
19-04-05, 06:15
nie zakładaj 100 watowych bo możesz zniszczyć sobie lampy albo potopić kostki z kablami.załóż jak chcesz lepsze światła żarówki philipsa +50% całkiem dobrze świecą i są bezpieczne dla instalacji i lamp.żarówki do postojówek takie na wcisk można kupić 5 watt a za niebieskie światła postojowe policja może zabrać Ci dowód jak nie będziesz miał zwykłych przy sobie i nie będziesz mógł ich wymienić od razu na drodze.

robertt
19-04-05, 13:40
[quote="eVok"]nie zakładaj 100 watowych bo możesz zniszczyć sobie lampy albo potopić kostki z kablami. quote]

Zgadzam się z przedmówcą. Miałem takie "setki" w toyocie corolli i mało co nie spowodowałem stopienia przekaźnika i obudowy bezpiecznika od świateł. A nie powiem już o negatywnym wpływie podwyższonej temperatury na odbłyśniki :cry: No i z trwałością takich żarówek też niezbyt dobrze, może 6 miesięcy wytrzymały

ppm702
25-12-05, 18:52
zgodnie z aktualnym podziałem wątek zmienia miejsce :)