Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Honda Civic 1,5 LSi



pi_dzej
05-01-07, 20:32
mam pytanko do wszystkich ktorzy posiadaja Honde Civic 1,5 LSi z 92 roku . znalazlem taka Honde i zatanawiam sie czy 270000 przebiegu to bardzo duzo dla takiej Hondy. Jest ona praktycznie niezniszczona w srodu , silnik chodzi rowno, nie skacze, nie dlawi sie, ma ona zalozona instalacje gazowa , 1,5 roku temu zostala sprowadzona do polski z niemiec.

Toniu
05-01-07, 20:46
skad ona jest z allegro, gazety ?? zapodaj linka
przebieg nie jest za mały ale jak na Hondy to ;)
poszukaj moze znajdziesz jakas Hanke z mniejszym przebiegiem

pi_dzej
05-01-07, 20:50
Honda jest z komisu , nie ma niestety zadnej stronki z ta Honda ;( nom wlasnie wiem ze nie maly ;( to mnie martwi bo autko mi sie podoba, nie jest zniszczone i calkiem ladnie gra ,ale nie wiadomo jak dlugo ;/

rooty
05-01-07, 20:55
Jak nie ma ksiazki serwisowej / historii to sobie odpusc, takie moje zdanie. Cholera wie jak byla jezdzona i czy na czas byly wymieniane czesci eksploatacyjne.

zoran.misic
05-01-07, 20:55
Pamietaj, ze przebieg jest ostatnim kryterium na ktore powinienes patrzec. Liczy sie stan techniczny!!

pi_dzej
05-01-07, 20:58
jutro postaram sie zabrac ja do kumpla ktory jest mechanikiem i mi powie czy warto inwestowac w to auto :p a wie ktos i ma moze namiary na dobra Honde Civic w Olsztynie lub okolicach?

Tomac
05-01-07, 21:34
Jesli ona jest z komisu to pewnie ma ze 400000km. ale moge sie mylić :wink:

pi_dzej
05-01-07, 22:18
myslisz ze tak jest ? chyba jedynym sposobem stwierdzenia czy nie byl cofniety licznik to jest wyglad wewnatrz , a jezeli w srodku jest okej to jak to mozna sprawdzic?

bartol
05-01-07, 22:27
przebieg nie jest za mały ale jak na Hondy to
poszukaj moze znajdziesz jakas Hanke z mniejszym przebiegiem


Wolalbym kupic auto z pewnym przebiegiem powiedzmy 300tys niz kreconym na 150tys...
Trzebaby ja dobrze zbadac zreszta tak jak kazde auto przy zakupie...

mozes
05-01-07, 22:28
chyba jedynym sposobem stwierdzenia czy nie byl cofniety licznik to jest wyglad wewnatrz
sprawdź w jakim stopniu jest wytarta kierownica, okładziny pedałów, przetarcia na tapicerce itp.

bartol
05-01-07, 22:29
jutro postaram sie zabrac ja do kumpla ktory jest mechanikiem i mi powie czy warto inwestowac w to auto


Dokladnie nie ma to jak mechanik obejrzy... niech zbada kompresje bedzie to juz jakis wyznacznik

pi_dzej
06-01-07, 14:14
ehh no wiec nie zalatwilem nic z mechanikiem dzisija bo nie dostalem hondy ;/ dopiero bede mogl dostac ja w poniedzialek , troche lipnie. Zauwazylem jednak maly problem , honda nie trzyma obrotow na gazie ;/ na benzynie jest niby wszystko okej ale na gazie nie ;/ czy jest to tylko gaz do regulacji czy moze cos sie z nia juz dzieje ?

Lcfr
06-01-07, 14:42
mam pytanko do wszystkich ktorzy posiadaja Honde Civic 1,5 LSi z 92 roku . znalazlem taka Honde i zatanawiam sie czy 270000 przebiegu to bardzo duzo dla takiej Hondy. Jest ona praktycznie niezniszczona w srodu , silnik chodzi rowno, nie skacze, nie dlawi sie, ma ona zalozona instalacje gazowa , 1,5 roku temu zostala sprowadzona do polski z niemiec.

miałem civic który miał 264000km i od wymiany do wymiany nie dolewałem oleju (chodz z badnetu lekko ubywało) wyszstko zależy od tego jak ktos użytkował wczesniej auto
przebieg moze byc oryginalny... lepsze 270000legalne niz 130000skręcone.
Gorzej jeżeli przebieg juz był raz "korygowany" przez kogos :neutral:
Poza tym gaz w takim silniku z takim przebiegiem to nie jest chyba całkiem dobre rozwiazanie....

pi_dzej
06-01-07, 15:07
no wlasnie obawiam sie ze moze sie niedlugo skonczyc silnik jak go kupie ;/ i wtedy bedzie tylko wymiana wchodzila w gre ;/ tez uwazam ze jezeli ma pewne 260000 to cos juz wiadomo o samochodzie a nie jezeli mial krecone , co ciekawe np na allegro nie znajdzie sie civica ktory ma 14 lat w tej chwili i ma przebieg wiekszy od 200000 km , ciekawe...

[ Dodano: Sob 06 Sty, 2007 ]
Mam ogolne pytanko , czy jest ktos z olsztyna kto ma Civic 1,5 Lsi 92 rok, czy istnieje opcja ustawienia sie z kims i lookniecia jak chodzi jego honda? dla porownania ?