PDA

Zobacz pełną wersję : po wyciagnieciu amorow auto jest na biegu a kola sie kreca na postoju.



mordi
01-01-11, 14:41
Witam :P mam taki problem bo wyciagnalem amory i auto jest na biegu stoi na ta chwile na podnosnikach caly przod i moge swobodnie krecic kolami a przeciez powinna skrzynia zablokowac? nie wypadla mi czasem polos ze skrzyni albo cos jak naciskalem polosie w dol zeby wyjac amor? czy cos? bo bede w tym tyg wsadzal sprezyny i zanim sie poskladam chcialbym wiedziec czy cos jest nie tak.. auto stoi bez amorow teraz i kol tzn wisi na podnosniku.

maniak2007
01-01-11, 15:15
sprawdź ta półoś, bo niby skąd My mamy wiedzieć czy Ci wyskoczyła czy nie?

Chipsy2
01-01-11, 15:55
Co wy opowiadacie za bzdury. Jak masz podniesione oba kola napędowe i włączony bieg to normalnym zjawiskiem jest to że będziesz mógł kręcić kołem i jak dobrze pamiętam drugie koło w tym czasie będzie obracać się w przeciwnym kierunku.

mozes
01-01-11, 16:35
Jak masz podniesione oba kola napędowe i włączony bieg to normalnym zjawiskiem jest to że będziesz mógł kręcić kołem i jak dobrze pamiętam drugie koło w tym czasie będzie obracać się w przeciwnym kierunku
Jest tak jak kolega napisał.
pozdr

mordi
01-01-11, 17:07
to dobrze, czyli wszystko jest w jak najlepszym pozadku, jak krece jednym to druga strona tez sie kreci.. czyli jest chyba dobrze, wiec moge skladac wszystko

damian7444
01-01-11, 17:14
tak wszystko dobrze jest. mozesz skladac ;p

sivy
01-01-11, 17:16
potwierdzam :)

mordi
01-01-11, 17:38
Co wy opowiadacie za bzdury. Jak masz podniesione oba kola napędowe i włączony bieg to normalnym zjawiskiem jest to że będziesz mógł kręcić kołem i jak dobrze pamiętam drugie koło w tym czasie będzie obracać się w przeciwnym kierunku.

dokladnie ja tez potwierdzam :P poszedlem sprawdzic w innej hondzie z ciekawosci bo tez dla mnie to bylo dziwne przeciez jakby polos wypadla to by sie dwie strony nie krecily. Jest tak ze jak np lewe zakrecisz w przod to prawe sie kreci w tyl :) dylemat rozwiazany dzieki tez za podpowiedzi