Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : niedziałające przednie spryskiwacze :/



agent_lol
03-01-07, 19:58
witam , od 4 dni zasuwam bez przednich spryskiwaczy i zaczyna mnie to juz troche denerwowac :/ sprawa wygląda następująco: przestały działac przednie spryskiwacze :/ nie słychac zeby pompka działała , jak wlaczam tylny spryskiwacz jest wszystki ok , takze wyglada na to ze popierniczyło się z tzw pająku przy kierownicy i tu pytanie do was czy mam racje i ile mniejwięcej może naprawa tego kosztowac ? a i jeszcze jedno jezeli podepne wężyk przy pompce od przednich spryskiwaczy do wyjscia na tyly bedzie działać ?

bidz
03-01-07, 20:54
sprawdz na kostce, czy podaje Ci napiecie- bedziesz wiedzial czy instalacja czy silniczek.
Przewody mozna zamienic- powinno działać.

damios
03-01-07, 20:59
Bedzie dzialac, ja tak tymczasowo jezdze

agent_lol
03-01-07, 23:51
Bedzie dzialac, ja tak tymczasowo jezdze to gut , ale teraz pytanie czy oba spryski idą na jednym silniczku czy kazdy z osobna - mi sie wydaje ze jeden ale się lepiej dopytać ?

TOMI 3D
04-01-07, 00:29
ale teraz pytanie czy oba spryski idą na jednym silniczku czy kazdy z osobna - mi sie wydaje ze jeden ale się lepiej dopytać ?


Są dwa silniczki. Jeden na przód i jeden na tył. W JC AUTO, koszt jednego ( zamiennik ) to coś w okolicach 30 kilku zł.