PDA

Zobacz pełną wersję : włosy z rury wydechowej



pakultm
03-01-07, 17:38
Witam!
Jakis miesiąc temu z rury wydechowej mojej Hani(D13B2) zaczeły wydostawać sie jakieś włosy. Potem problem zniknoł i dzis znowu zauważyłem ten sam problem, z tym że doszedł do tego jeszcze dziwny dzwięk metaliczny pochodzącym chyba z rury wydechowej podczas jazdy na obrotach powyżej 3000.
Proszę o odpowiedz w czym rzecz!
Pozdro Pakultm

dimo
03-01-07, 17:52
pakultm, a Hania Ci zamula czy smiga caly czas tak samo??? bo moze ta wata z kata sie wydostaje... jakos innej opcji nie widze... ja na 90% obstawiam koniec zywota kata ;) ale moge sie mylic :) pzdr

mozes
03-01-07, 17:57
Jakis miesiąc temu z rury wydechowej mojej Hani(D13B2) zaczeły wydostawać sie jakieś włosy. Potem problem zniknoł i dzis znowu zauważyłem ten sam problem, z tym że doszedł do tego jeszcze dziwny dzwięk metaliczny pochodzącym chyba z rury wydechowej podczas jazdy na obrotach powyżej 3000.
To i tak dorze, że wychodzą u mnie te "włosy" zapchały mi końcowy chociaż z zewnątrz wyglądał jeszcze bardzo dobrze :sad: . A ten metaliczny dźwięk to własnie dlatego że Tobie tłumnik "łysieje" :D robi się w środku pusty i wydaję przeróżne dźwięki :o . Jednym słowem czekać Ciebie będzie wymiana końcowego 8) . Ale to tylko moje zdanie.

Furious
03-01-07, 18:11
Wydmuchało Ci wate z tłumika

Tomac
03-01-07, 19:09
Wydmuchało Ci wate z tłumika

Zgadza sie. Mam to samo w M-Techu i jest dobrze :mrgreen:

pakultm
03-01-07, 19:49
Hania smiga mi tak samo. Czyli wychodzi na to, że to wata z tłumika. W takim razie mam pytanie jaka jest orientacyjna cena nowego tłumika plus wymiana?? Czy musze zrobic to jak najszybciej?? Pojutrze czeka mnie podróż ze 300 kilosów do pokonania, więc nie wiem czy jechac Hania.

TDP
03-01-07, 20:46
może wiewiórka CI weszła do dziury :roll:

wieshaq
03-01-07, 21:07
moze ta wata z kata sie wydostaje... jakos innej opcji nie widze... ja na 90% obstawiam koniec zywota kata
hehe chyba chodzilo ci o tlumik a nie kata

mozliwe ze wata z tlumika jesli piszesz ze zmienil sie dzwiek ale to chyba zadko sie zdarza i pewnie jest efektem jakiejs wady konstrukcyjnej


albo kogos przez dolot wessalo stad te wlosy :D ;)

agent_lol
03-01-07, 23:57
w kacie raczej nie ma waty , w tłumiku koncowym seryjnym jest na 100 % bo juz wiele aut a sianem widziałem :)

maciek-zet
04-01-07, 00:04
Witam. Miałem ten sam problem. U mnie auto bylo zamulone. Silnik ledwo sie krecil do 5 tys. Po kilkukrotnym wyciaganiu "włosów" z tłumika udało mi sie całkiem go opróżnić i honda chodzi wyśmienicie. Pozdrawiam.

xms
04-01-07, 09:10
co do ceny to do mojego D14A2 MA8 za środkowy + końcowy chcą 200 PLN.

Piotrek Klag
04-01-07, 12:19
Witam. Miałem ten sam problem. U mnie auto bylo zamulone. Silnik ledwo sie krecil do 5 tys. Po kilkukrotnym wyciaganiu "włosów" z tłumika udało mi sie całkiem go opróżnić i honda chodzi wyśmienicie. Pozdrawiam.
gratuluje pomysłu - jak wyciagnałeś cała wate(sam sie też w to bawiłem) - tłumik jest do wywalnie jak wyleci z niego ta wata - każdy normalny tłumikarz Ci to powie.... po II jak dużo jeździsz to ta wata Ci bedzie wyłazic z 2 tygodnie. Wiec zmień tłumik i tyle.

pakultm
04-01-07, 14:58
Dziś byłem w warsztacie, gościu powiedział mi, że to wata z tłumika. Koszt nowego tłumika 240pln+50pln robocizna.

Boomer86
04-01-07, 15:15
Dziś byłem w warsztacie, gościu powiedział mi, że to wata z tłumika. Koszt nowego tłumika 240pln+50pln robocizna.

Za 200zł moge Ci nówke końcowy załatwić...

dimo
04-01-07, 17:29
hehe chyba chodzilo ci o tlumik a nie kata
dokladnie :D w kacie nie ma waty :lol: blad w pisaniu :P chodzilo oczywiscie o tlumik ;)