PDA

Zobacz pełn± wersję : Wkładka K&N vs. wkładka Simota - która lepsza?



DuffMc
21-12-10, 11:41
Witam. Noszę się z zamiarem zakupu sportowej wkładki do seryjnej puszki do swojego EK3. Mam doprowadzone zimne powietrze spod zderzaka i taka wkładka była by dla mnie najlepszy rozwi±zaniem, niż papierowe filtry czy stożki. Wiem, że najlepsze filtry robi K&N, ale taka wkładka kosztuje ok. 220 zł. Simota za¶ też nie jest słab± firm±, rozwija się i u nich wkładka kosztuje ok. 100 zł. Proszę o radę czy warto dopłacać ponad 100 zł do sprzętu K&N?

skolopendra
21-12-10, 11:56
czy warto dopłacać ponad 100 zł do sprzętu K&N?

tak

w dziale giełda widziałem używkę z połowę tej ceny

Cysiek
21-12-10, 12:02
ja mam pipercrossa kupiona na allegro za 105zł

darp4
21-12-10, 16:17
jakie wrażenia na tym pipercrossie?

DuffMc
21-12-10, 16:28
Je¶li znacie jakie¶ inne,dobre firmy, to polećcie mi co¶ :). Jak ten pipercross się spisuje?

Cysiek
21-12-10, 17:53
wg mnie sprawuje się całkiem okejowo
Mam od puchy wywalony rezonator i zimne doprowadzone z airducta (wszystko było robione razem) więc niemogę powiedzieć że to co teraz jako¶ tam czuję poprawione to tylko zasługa wkładki. Auto hamowane było jeszcze na seryjnym dolocie więc też czarno na białym dowodu niepokażę.
Dla mnie mod na. Jeszcze na seryjnej przepustnicy trochę była lepsza reakcja na gaz

pablo12
27-12-10, 11:43
poszło pw w sprawie k&n

serwal4
27-12-10, 11:52
U siebie tymczasowo mam papierowego Boscha, normalnie wkładka bawełniana K&N;

Nie wiem czy to auto-sugestia ale auto tak jakby straciło trochę 'pary' przy wyższych partiach obrotów, ew przy gwałtowniejszym wyprzedzaniu (redukcja, żeby np wyprzedzić) też jako¶ tak...
Ale to może być tylko jw. auto-sugestia po zmianie na papierowy...