PDA

Zobacz pełną wersję : Pekniety wtrysk



grksn
15-12-10, 17:13
Ostatnio wpadl ssak do mojego d16y7 z d16z6 mialem problem z wyskakuajcymi checkami na wysokich obrotach uporalem sie z tym i zaczelo mi smierdziec z nawiewu paliwem dowiedzialem sie ze jest to wina takich malych uszczelek na wtryskach , rozebralem wszystko wyczyscilem i niefortunnie jeden z wtryskow spadl mi i ulamalo sie troche tego plastiku czy ma to jakis wplyw na jego dzialanie ????

Jeszcze jedno mam wtryski z d16z6 czy jesli je zaloze bedzie lepiej , gorzej czy tak samo ??

foto
http://i250.photobucket.com/albums/gg278/morreth_photos/1111-1.jpg

skolopendra
15-12-10, 17:21
czy jesli je zaloze bedzie lepiej

gorzej ,a i inny wtyk mają

grksn
15-12-10, 17:26
wcale nie :) kostki pasuja idealnie sa takie same :)

Baracuzzz
15-12-10, 19:53
Na tym zdjęci słabo widać co ci się ukruszyło i jak. Ten plastik wchodzi w uszczelkę i nie wiadomo czy będzie ciekło czy nie. Musisz sprawdzić. Co do wtrysków od z6 jeżeli kable są takie same i wydajność bo to przecież 1.6 to warto spróbować ale to skolopendra sądzę ma większe pojęcie w tym temacie.

grksn
15-12-10, 21:42
z tego co wiem wtryski z z6 maja inne czasy otwierania sie obecnie foto ktore podalem to sa te wtryski z z6 tego z peknieciem nie mam napewno jest to za uszczelka , jezdzilem dzis z 50 km na tym i nic sie nie pojawialo narazie pozostawie to jak jest musze jakos sie poruszac po miescie ewentualnie poszukam moze na szrocie beda chcieli mi sprzedac jeden wtrysk.